Współpraca

Chętnie otwieram się na współpracę w zakresie PR i reklamy na moim blogu oraz w moich Social Media. W razie zainteresowania proszę skontaktować się ze mną mailowo pisząc na adres [email protected] lub [email protected] bądź skontaktuj się ze mną przez moje konto LinkedIn. Zaznaczam, że podczas współpracy wystawiam Faktury VAT.

Poznaj bliżej możliwości mojego bloga i wszystkich kanałów Social Media. A dzięki temu jeszcze lepiej przekonasz się do mojej oferty współpracy. Zapraszam!

Z góry zastrzegam, że nie interesuje mnie współpraca barterowa!

O autorze bloga JakSieRozwijac.pl:

Zachęcam wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze. Przede wszystkim pomagam drugim w rozwijaniu się w tematyce: Biznes online i Praca zdalna, SEO i WordPress/Tworzenie stron www oraz Zarabianie przez Internet.

Przygotowuję cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których czytelnicy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzę także produkty online, takie jak: kursy internetowe czy książki. Cała lista znajduje się w moim sklepie.

1. Blog

Blog JakSieRozwijac.pl to coraz bardziej znany i ceniony blog. Regularnie publikuję w nim artykuły od 2016 roku. Na blogu udało się zgromadzić już blisko 300 rozbudowanych artykułów/filmów. A już niedługo zostaną zrealizowane plany na kolejne 700 artykułów, na następne lata.

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły i oglądają opublikowane filmy, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysłane do mnie maile z podziękowaniami.

Ponad 52 tys. UU/ na miesiąc zgodnie z wynikami z 21.04.2020 rok. Ta liczba niedługo wzrośnie do 100 tysięcy unikalnych użytkowników każdego miesiąca. Aktualnie co miesiąc wzrost od 1000-5000 unikalnych użytkowników. Niedawno w pełni dostosowano blog do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zwiększa się liczba wyświetleń unikalnych użytkowników na telefonach i tabletach. Poniżej dowód.

Blog odwiedzają czytelnicy w ponad 90% z Polski i pewni z zagranicy (w większości Polacy). Powstał on w 2016 roku i na początku dzieliłem się na nim tylko wiedzą z zakresu Copywritingu. W końcu rozwijałem się w wielu innych dziedzinach, o czym chciałem podzielić się z moimi czytelnikami. I tak oto powstał blog o tematyce SEO, WordPressa, Pracy zdalnej i Biznesu online oraz Zarabiania przez Internet. Sporo tego, ale prawdziwe mięcho i praktyczne wskazówki łatwe do wdrożenia przez wszystkich czytelników, którzy nabrali do mnie dużego zaufania. A poniżej statystyki bloga z ostatniego roku:

2. FB

Prowadzę Fanpage JakSieRozwijacPL liczący już blisko 9470 fanów. Dzielę się na nim informacjami związanymi z nowościami na blogu, przypominam dawniejsze ciekawe artykuły, polecam ciekawe produkty i usługi oraz filmy. Dodatkowo stworzyłem różne tajne grupy na FB(wszystko z myślą o jak najlepszym kontakcie z wszystkimi uczestnikami moich kursów online).

Statystyki Fanpage JakSierozwijacPL, na którym znajduje się ponad 9000 fanów, większość z Polski.
Statystyki Fanpage, na którym znajduje się ponad 9000 fanów, większość z Polski.

3. Kanał YouTube

Od 2017 roku prowadzę także kanał YouTube #JakSieRozwijac liczący już ponad 3000 subskrybentów. Regularnie publikując na nim filmy odnośnie Pracy zdalnej i Biznesu online, SEO, WordPressa i Zarabiania przez Internet. Filmy cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu otworzyły się na nim nowe możliwości współpracy, np. recenzja produktu, wydarzenia, wywiad itp.

Przejrzyj statystyki kanału #JakSieRozwijac z portalu SocialBlade. Aktualnie co miesiąc dołącza od 100-300 nowych subskrybentów.

4. Kanał Instagram

Posiadam konto Instagram @JakSieRozwijac.pl liczące ponad 3100 obserwujących. Prowadzę go od 2016 roku i publikuję w nim informacje o nowych artykułach, które pojawiają się na blogu. Dodatkowo pojawiają się tam inne wpisy z mojego życia zawodowego i osobistego.

5. Lista Mailingowa

Od pewnego czasu buduję coraz lepszą listę mailingową. To osoby, którzy regularnie czytają mój blog i korzystają z narzędzi, które im zapewniłem za dołączenie do newslettera. Są oni na bieżąco z tym, co się dzieje na blogu i moich kanałach social media. I jeszcze mają dostęp do moich kursów online i książek w atrakcyjnych cenach.

Aktualnie moja lista mailingowa liczy ponad 1000 subskrybentów i teraz co miesiąc rośnie(dzięki działaniom reklamowych na FB i Google Ads) o blisko 50-200 nowych subskrybentów co miesiąc, więc niedługo będzie znacznie lepiej i dam o tym znać!

Jaka współpraca?

Docierając już do ponad 50 tysięcy użytkowników każdego miesiąca(na samym blogu) i do ponad 14 tysięcy fanów wszystkich moich kanałów Social Media mogę zaoferować kilka sposobów promocji Twojej firmy, produktu czy usługi. Oczywiście po ich wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu.

Swoim czytelnikom mogę zaproponować tylko coś, do czego sam się w pełni przekonam i na czym oni będą mogli wiele skorzystać. A poniżej masz przykłady współpracy, na którą najczęściej się decyduje!

1. Test / recenzja / wpis gościnny

Chcesz podzielić się swoim produktem bądź usługą wobec rzeczy odbiorców?! Oferuję Ci napisanie rzetelnej recenzji.

Bądź jeśli chcesz Ty opublikować na moim blogu ciekawy artykuł, to tutaj również jestem otwarty, jeśli przyda się on czytelnikom mojego bloga. W 1 artykule może znaleźć się maksymalnie 1 link dofollow. Koszt publikacji roczny lub na stałe do zapoznania się podczas kontaktu e-mail!

2. Rekrutacja

Jeśli poszukujesz pracowników (copywriterów, pozycjonerów czy freelancerów), to mogę zaproponować umieszczenie ogłoszenia na blogu, FB oraz w innych miejscach.

3. Konferencja

Poszukujesz ciekawej i otwartej osoby na własne wydarzenie specjalizującej się w tematyce WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online, Pozycjonowania / SEO bądź podobnej? Pamiętaj, że wtedy jestem do Twojej dyspozycji.

Nie mam żadnego problemu z wystąpieniami publicznymi. Chętnie występuję przed kamerą. Jestem w stanie bardzo dobrze przygotować się do każdego wystąpienia. Posiadam również eleganckie garnitury, koszule i buty, więc postaram się również dobrze ubrać.

4. Inna współpraca?

Może chcesz uzyskać reklamę na moim blogu w formie Patronatu bloga. Dzięki temu reklama może być widoczna na najwyższym widgecie po prawej stronie na wszystkich stronach/wpisach na blogu. Koszt miesięczny, roczny bądź kilkuletni poznasz kontaktuj się ze mną mailowo!

Masz mi coś ciekawego do zaproponowania? Skontaktuj się ze mną, a na pewno się dogadamy!

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Owedyk