Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie PR i reklamy w naszym serwisie oraz i kanałach social mediach. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do nas wiadomość na adres kontakt@jaksierozwijac.pl bądź skontaktuj się z nami poprzez LinkedIn

Podczas współpracy wystawiamy FV. Poznaj bliżej możliwości naszego serwisu i kanałów social media. Zapraszamy!

O nas

Od 2008 rozwijamy się w zakresie marketingu, grafiki, IT i zarabiania online. Ale to nie wszystko! Zachęcamy wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze.

Przygotowujemy cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których nasi odbiorcy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzymy profesjonalne produkty czyli nasze kursy online (posiadamy ponad 20 kursów).

1. Serwis jaksierozwijac.pl

Nasz serwis jaksierozwijac.pl to coraz bardziej znane i cenione miejsce w sieci. Na blogu udało się zgromadzić już ponad 500 rozbudowanych artykułów. Część z nich zawiera również materiały wideo.

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły i oglądają filmy, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysyłane do nas maile z podziękowaniami.

Według wyników z lutego 2021 roku, serwis ten miesięcznie odwiedziło blisko 55 tys. unikalnych użytkowników:

Według wyników z 16.11.2020, serwis ten miesięcznie miał ponad 110 tys. unikalnych użytkowników (w ponad 90% z Polski) i ponad 592 tys. odsłon, a średni czas trwania sesji wynosił ponad 10 minut. Niedawno serwis jaksierozwijac.pl został w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zwiększa się liczba unikalnych użytkowników na telefonach i tabletach. Poniżej statystyki:

Statystki bloga JakSieRozwijac.pl o pracy zdalnej, biznesie online, WordPressie, SEO, finansach i zarabianiu przez Internet.
Statystyki bloga za rok 2020 z Google Analytics.

2. FB

Prowadzimy fanpage’a jaksierozwijacpl, który ma ponad 1000 fanów. Dzielimy się na nim informacjami związanymi z nowościami na blogu, przypominamy starsze artykuły, polecamy ciekawe produkty i usługi oraz filmy.

3. Kanał na YouTube

Prowadzimy kanał na YouTube #JakSieRozwijac, który ma już ponad 6 tys. subskrybentów. Regularnie publikujemy na nim filmy dotyczące tematyki marketingu, IT, grafiki i zarabiania online. Filmy te cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu na YT otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzje produktów i wydarzeń czy reklamy. Przez własny kanał na YT udaje się nam skutecznie promować nasz biznes.

Przejrzyj statystyki kanału na YouTube #JakSieRozwijac dostępne na portalu Social Blade. W ostatnim czasie co miesiąc dołącza od 100 do 300 nowych subskrybentów.

4. Uczestnicy naszych kursów online

Z naszych kursów online o tematyce grafika, marketing, IT i zarabianie online korzysta już ponad 25 tysięcy osób. Co miesiąc możemy im wysyłać do 2 wiadomości promocyjnych i 4 wiadomości edukacyjnych.

Na jaką współpracę możesz liczyć?

1. Test / recenzja / wpis gościnny

Chcesz zaproponować innym swój produkt bądź usługę?

Istnieje możliwość publikacji artykułu sponsorowanego, jeśli tylko będzie on użyteczny dla czytelników. W jednym artykule mogą znaleźć się maksymalnie 2 linki dofollow. Twój artykuł może pozostać na blogu przez rok bądź na stałe.

Jak to zrobić? Wyszukaj serwis jaksierozwijac.pl w serwisie WhitePress i/lub Linkhouse i tam skorzystaj z oferty, która jest dostępna. Wszystkie te publikacje trafiają do kategorii „Nowości„. Zobacz, jak wiele osób zdecydowało się tam na reklamę!

Możesz też skontaktować się ze nami osobiście przez email kontakt@jaksierozwijac.pl i ustalimy wszelkie szczegóły współpracy.

4. Inny rodzaj współpracy?

Możesz również uzyskać reklamę w zamian za objęcie naszego bloga patronatem. Dzięki temu Twoja reklama może być zawsze widoczna w widgecie po prawej stronie na blogu. Skontaktuj się z nami mailowo, a przedstawimy Ci koszt takiej usługi (miesięczny, roczny bądź kilkuletni).

Masz inne oczekiwania i inne pomysły na współpracę?

Zapraszamy – skontaktuj się z nami, a na pewno się dogadamy!

Pozdrawiam serdecznie

Firma Jak Się Rozwijać