Jestem otwarty na współpracę w zakresie PR i reklamy na moim blogu oraz w moich social mediach. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na adres kontakt@jaksierozwijac.pl bądź skontaktuj się ze mną przez moje konto LinkedIn

Podczas współpracy wystawiam faktury VAT. Także możliwa do rozważenia współpraca barterowa. Poznaj bliżej możliwości mojego bloga i wszystkich moich kanałów w social mediach. Zapraszam!

O mnie

Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron WWW w WordPressie, copywriterem oraz autorem wielu książek i kursów online. Ale to nie wszystko!

Zachęcam wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze. Przede wszystkim pomagam innym rozwijać się w tematyce związanej z: prowadzeniem biznesu online, pracą zdalną, freelancingiem, SEO, WordPressem, tworzeniem stron WWW, zarabianiem przez Internet, grafiką, obsługą komputera, social media, amazon kdp itp.

Przygotowuję cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których moi odbiorcy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzę profesjonalne produkty, takie jak kursy online.

1. Blog

Blog jaksierozwijac.pl to coraz bardziej znane i cenione miejsce w sieci. Regularnie publikuję na nim od 2016 roku. Na początku dzieliłem się wiedzą z zakresu copywritingu, freelancingu i pracy zdalnej. Z czasem postanowiłem podzielić się z moimi czytelnikami informacjami na inne tematy, które zaczęły mnie coraz bardziej interesować. I tak oto powstał blog o tematyce SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online oraz zarabiania przez Internet. Sporo tego, ale prawdziwe mięcho i praktyczne wskazówki łatwe do wdrożenia przez wszystkich czytelników. Na blogu udało się zgromadzić już ponad 600 rozbudowanych artykułów. Część z nich zawiera również materiały wideo.

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły i oglądają filmy, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysyłane do mnie maile z podziękowaniami.

Według wyników z lutego 2021 roku, blog miesięcznie odwiedziło blisko 55 tys. unikalnych użytkowników:

Według wyników z 16.11.2020, blog miesięcznie miał ponad 110 tys. unikalnych użytkowników (w ponad 90% z Polski) i ponad 592 tys. odsłon, a średni czas trwania sesji wynosił ponad 10 minut. Niedawno blog został w pełni dostosowany do przeglądania na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu zwiększa się liczba unikalnych użytkowników na telefonach i tabletach. Poniżej statystyki bloga:

Statystki bloga JakSieRozwijac.pl o pracy zdalnej, biznesie online, WordPressie, SEO, finansach i zarabianiu przez Internet.
Statystyki bloga za rok 2020 z Google Analytics.

2. FB

Prowadzę fanpage’a jaksierozwijacpl, który ma już ponad 11 000 fanów. Dzielę się na nim informacjami związanymi z nowościami na blogu, przypominam starsze artykuły, polecam ciekawe produkty i usługi oraz filmy. Dodatkowo stworzyłem zamknięte grupy na FB, wszystko z myślą o jak najlepszym kontakcie z uczestnikami moich kursów online.

Poniżej widoczne są statystyki fanpage’a jaksierozwijacpl (wg stanu z listopada 2020 roku). 

Statystyki Fanpage JakSierozwijacPL, na którym znajduje się ponad 9000 fanów, większość z Polski.

3. Kanał na YouTube

Od 2017 roku prowadzę także kanał na YouTube JakSieRozwijac, który ma już ponad 5 tys. subskrybentów. Regularnie publikuję na nim filmy dotyczące pracy zdalnej i biznesu online, SEO, WordPressa i zarabiania przez iinternet. Filmy cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu na YT otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzje produktów i wydarzeń czy reklamy. Przez własny kanał na YT udaje się skutecznie promować siebie i swój biznes.

Przejrzyj statystyki kanału JakSieRozwijac dostępne na portalu Social Blade. W ostatnim czasie co miesiąc dołącza od 100 do 300 nowych subskrybentów.

Na jaką współpracę możesz liczyć?

1. Test/recenzja/wpis gościnny

Chcesz zaproponować innym swój produkt bądź usługę?

Istnieje możliwość publikacji artykułu sponsorowanego, jeśli tylko będzie on użyteczny dla moich czytelników. W jednym artykule może znaleźć się maksymalnie jeden link dofollow. Twój artykuł może zostać na moim blogu przez rok bądź na stałe.

Jak to zrobić? Wyszukaj mój serwis jaksierozwijac.pl w serwisie WhitePress i/lub Linkhouse i tam skorzystaj z oferty, która jest dostępna. Wszystkie te publikacje trafiają do kategorii „Nowości”. Zobacz, jak wiele osób zdecydowało się tam na reklamę!

4. Inny rodzaj współpracy?

Możesz również uzyskać reklamę w zamian za objęcie mojego bloga patronatem. Dzięki temu Twoja reklama może być zawsze widoczna w widgecie po prawej stronie na blogu. Skontaktuj się ze mną mailowo, a przedstawię Ci koszt usługi (miesięczny, roczny bądź kilkuletni).

Masz inne oczekiwania i inne pomysły na współpracę?

Zapraszam – skontaktuj się ze mną, na pewno się dogadamy!

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Owedyk