Współpraca

Chętnie otwieram się na współpracę w zakresie PR i reklamy na moim blogu, Fanpage i kanale YouTube. W razie zainteresowania proszę skontaktować się e-mailowo na adres [email protected] lub [email protected]. Wystawiam Faktury VAT.

Poznaj bliżej możliwości mojego bloga i wszystkich kanałów Social Media. A dzięki temu jeszcze lepiej przekonasz się do mojej oferty współpracy. Zapraszam!

Z góry zastrzegam, że nie interesuje mnie współpraca barterowa!

O autorze bloga JakSieRozwijac.pl:

Zachęcam wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze. Pomagam w rozwijaniu biznesów online i odnajdywania się w świecie Copywritingu, WordPressa, Pozycjonowania, Pracy zdalnej, Biznesu online i Social Media.

Przygotowuję cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których czytelnicy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzę także produkty online, jak kursy internetowe czy e-booki.

1. Blog

Blog JakSieRozwijac.pl to coraz bardziej znany blog o rozwoju osobistym i zawodowym, copywritingu, wordpressie, seo i pozycjonowaniu, pracy zdalnej i biznesie online. Regularnie publikuję tutaj od 2016 roku. Na blogu udało się zgromadzić już blisko 250 rozbudowanych artykułów i poradników. A już niedługo plany na kolejne 200-300 artykułów na następne lata 🙂

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysłane do mnie emaile z podziękowaniami.

2. FB

Prowadzę Fanpage liczący już ponad 9000 fanów. A dodatkowo stworzyłem tajną grupę FB (liczącą ponad 300 osób) przygotowaną dla osób szczególnie zainteresowanych tematyką Copywritingu, Pozycjonowania, WordPressa, Pracą zdalną i Biznesem online (wszystko z myślą o jak najlepszym kontakcie z wszystkimi uczestnikami moich kursów online).

3. Kanał YouTube

Od 2017 roku prowadzę także kanał YouTube #JakSieRozwijac, regularnie publikując na nim filmy odnośnie Pracy zdalnej, Biznesu online, Pozycjonowania i SEO oraz WordPressa. Filmy cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzja produktu, wydarzenia, wywiad itp.

Jaka współpraca?

Docierając już do ponad 23 tysięcy użytkowników każdego miesiąca(na samym blogu) i do ponad 10 tysięcy fanów moich kanałów Social Media(YouTube, Fanpage, Instagram, Twitter, Pinterest) mogę zaoferować kilka sposobów promocji firmy, produktu czy usługi. Oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu. Swoim czytelnikom mogę zaproponować tylko coś, do czego sam się przekonam i na czym oni będą mogli skorzystać!

1. Rekrutacja

Jeśli poszukujesz pracowników (copywriterów, pozycjonerów czy freelancerów), to mogę zaproponować umieszczenie ogłoszenia na FB i innych miejscach.

2. Test / recenzja / wpis gościnny

Chcesz podzielić się swoim produktem bądź usługą wobec rzeczy odbiorców?! Oferuję Ci napisanie rzetelnej recenzji.

Bądź jeśli chcesz Ty opublikować na moim blogu ciekawy artykuł, to daj również jestem otwarty, jeśli przyda się on czytelnikom mojego bloga. W 1 artykule może znaleźć się maksymalnie 1 link dofollow. Koszt publikacji roczny lub na stałe do zapoznania się podczas kontaktu email!

3. Konferencja

Poszukujesz ciekawej i otwartej osoby na własne wydarzenie o tematyce WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online, Pozycjonowania i SEO bądź podobne? Pamiętaj, że wtedy jestem do Twojej dyspozycji. Nie mam żadnego problemu z wystąpieniami publicznymi.

4. Inna współpraca?

Może chcesz uzyskać reklamę na moim blogu w formie Patronatu bloga. Dzięki temu reklama może być widoczna na najwyższym widgecie po prawej stronie na wszystkich stronach/wpisach na blogu. Koszt miesięczny, roczny bądź kilkuletni poznasz kontaktuj się ze mną e-mailowo!

Masz coś jeszcze ciekawego do zaproponowania?! Skontaktuj się ze mną, a zapewne się dogadamy 🙂

Statystyki:

1. Google Analytics

23 tys. UU/miesiąc zgodnie z wynikami z 23.10.2019 rok. Ta liczba niedługo wzrośnie do 100 tysięcy unikalnych użytkowników każdego miesiąca. Aktualnie co miesiąc wzrost od 2000-5000 unikalnych użytkowników. Niedawno w pełni dostosowano blog do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zwiększa się liczba wyświetleń unikalnych użytkowników na telefonach i tabletach 🙂

Dane statystyki Google Analytics bloga JakSieRozwijacpl
Statystyki bloga JakSieRozwijac.pl z dnia 13.09.2019 r.
Aktualizacja statystyk bloga JakSieRozwijac.pl sprzed 23.10.2019 r.

2. Facebook JakSieRozwijacPL

Ponad 9000 fanów, a liczba ta regularnie rośnie. Każdego miesiąca blisko 50-100 nowych obserwujących.

3. Youtube #JakSieRozwijac

Ponad 1500 subskrypcji. Statystyki z portalu SocialBlade. Aktualnie co miesiąc dołącza od 50-150 subskrybentów.

4. Instagram JakSieRozwijac

Blisko 1100 obserwujących. Liczba ta zwiększa się sukcesywnie każdego miesiąca. Nowe wpisy dodawane są 1-2 razy w tygodniu i nawiązują one do najnowszych treści pojawiających się na blogu bądź na kanale YouTube.

Czy warto nawiązać współpracę?!

Poznałeś już bliżej mnie, mój blog i moje kanały Social Media, gdzie działam coraz prężniej. Co jeszcze mogę Ci powiedzieć?!

Blog odwiedzają czytelnicy w ponad 90% z Polski i pewni z zagranicy (w większości Polacy). Powstał on w 2016 roku i na początku dzieliłem się na nim tylko wiedzą z zakresu Copywritingu. W końcu rozwijałem się w wielu innych dziedzinach, o czym chciałem podzielić się z moimi czytelnikami. I tak oto blog został poszerzony również o tematykę SEO i Pozycjonowania, WordPressa, Pracy zdalnej i Biznesu online. Sporo tego, ale prawdziwe mięcho i praktyczne wskazówki łatwe do wdrożenia przez wszystkich czytelników 🙂

Jeśli więc chcesz, to zapraszam do Kontaktu i Współpracy!