Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie PR i reklamy w naszym serwisie oraz i kanałach social mediach. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do nas wiadomość na adres kontakt@jaksierozwijac.pl bądź skontaktuj się z nami poprzez LinkedIn

Podczas współpracy wystawiamy FV. Poznaj bliżej możliwości naszego serwisu i kanałów social media. Zapraszamy!

O nas

Od 2008 rozwijamy się w zakresie marketingu, grafiki, IT i zarabiania online. Ale to nie wszystko! Zachęcamy wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze.

Przygotowujemy cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których nasi odbiorcy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzymy profesjonalne produkty czyli nasze kursy online (posiadamy ponad 25 kursów, z których korzysta ponad 34 tysiące osób, wiele z nich to bestsellery).

1. Serwis jaksierozwijac.pl

Nasz serwis jaksierozwijac.pl to coraz bardziej znane i cenione miejsce w sieci. Na blogu udało się zgromadzić już ponad 550 rozbudowanych artykułów. Część z nich zawiera również materiały wideo.

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły i oglądają filmy, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysyłane do nas maile z podziękowaniami.

Według wyników z lutego 2021 roku, serwis ten miesięcznie odwiedziło blisko 55 tys. unikalnych użytkowników:

Według wyników z 16.11.2020, serwis ten miesięcznie miał ponad 110 tys. unikalnych użytkowników (w ponad 90% z Polski) i ponad 592 tys. odsłon, a średni czas trwania sesji wynosił ponad 10 minut. Niedawno serwis jaksierozwijac.pl został w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych, dzięki czemu zwiększa się liczba unikalnych użytkowników na telefonach i tabletach. Poniżej statystyki:

Statystki bloga JakSieRozwijac.pl o pracy zdalnej, biznesie online, WordPressie, SEO, finansach i zarabianiu przez Internet.
Statystyki bloga za rok 2020 z Google Analytics.

2. FB

Prowadzimy fanpage’a jaksierozwijacpl, który ma ponad 1000 fanów. Dzielimy się na nim informacjami związanymi z nowościami na blogu, przypominamy starsze artykuły, polecamy ciekawe produkty i usługi oraz filmy.

3. Kanał na YouTube

Prowadzimy kanał na YouTube #JakSieRozwijac, który ma już ponad 6,7 tys. subskrybentów. Regularnie publikujemy na nim filmy dotyczące tematyki marketingu, IT, grafiki i zarabiania online. Filmy te cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu na YT otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzje produktów i wydarzeń czy reklamy. Przez własny kanał na YT udaje się nam skutecznie promować nasz biznes.

Przejrzyj statystyki kanału na YouTube #JakSieRozwijac dostępne na portalu Social Blade. W ostatnim czasie co miesiąc dołącza od 100 do 300 nowych subskrybentów.

4. Uczestnicy naszych kursów online

Z naszych kursów online o tematyce grafika, marketing, IT i zarabianie online korzysta już ponad 34 tysiące osób. Co miesiąc możemy im wysyłać do 2 wiadomości promocyjnych i 4 wiadomości edukacyjnych.

Na jaką współpracę możesz liczyć?

1. Test / recenzja / wpis gościnny

Chcesz zaproponować innym swój produkt bądź usługę?

Istnieje możliwość publikacji artykułu sponsorowanego, jeśli tylko będzie on użyteczny dla czytelników. W jednym artykule mogą znaleźć się maksymalnie 2 linki dofollow. Twój artykuł może pozostać na blogu przez rok bądź na stałe.

Jak to zrobić? Wyszukaj serwis jaksierozwijac.pl w serwisie WhitePress i/lub Linkhouse i tam skorzystaj z oferty, która jest dostępna. Wszystkie te publikacje trafiają do kategorii artykuly sponsorowane. Zobacz, jak wiele osób zdecydowało się tam na reklamę.

Możesz też skontaktować się ze nami osobiście przez email kontakt@jaksierozwijac.pl i ustalimy wszelkie szczegóły współpracy oraz wystawimy FV.

2. Dodatkowa reklama

Możesz również uzyskać reklamę w zamian za objęcie naszego bloga patronatem. Dzięki temu Twoja reklama może być zawsze widoczna w widgecie po prawej stronie na blogu. Skontaktuj się z nami mailowo, a przedstawimy Ci koszt takiej usługi (miesięczny, roczny bądź kilkuletni).

3. Zarabianie na promowaniu naszych kursów online

Masz dużą społeczność lub doświadczenie w digital marketingu? Zacznij zarabiać na polecaniu naszych kursów online! Jesteśmy otwarci na współpracę z influencerami, blogerami oraz ekspertami od kampanii Google Ads i FB Ads. Wystarczy, że polecając nasze kursy, wykorzystasz swoje umiejętności w komunikacji i marketingu online. Za każdą sprzedaż zrealizowaną dzięki Twojemu poleceniu, otrzymasz atrakcyjną prowizję. To doskonała okazja, by przekształcić Twoje kontakty i umiejętności w realne dochody.

4. Inne opcje współpracy

Masz inne oczekiwania i inne pomysły na współpracę?

Zapraszamy – skontaktuj się z nami, a na pewno się dogadamy!

Pozdrawiamy serdecznie

Jak Się Rozwijać

Promocja na wszystkie kursy online!

Zajrzyj do zakładki "Kursy Online" i sprawdź najlepsze promocje na kursy o grafice i fotografii, marketingu, zarabianiu przez Internet, IT i AI. Zapraszamy!

Promocja!
1