Współpraca

Chętnie otwieram się na współpracę w zakresie PR i reklamy na blogu, fanpage i kanału YouTube. W razie zainteresowania proszę skontaktować się za e-mailowo na adres kontakt@jaksierozwijac.pl lub szymon.owedyk@gmail.com. Wystawiam Faktury. Z góry zastrzegam, że nie interesuje mnie współpraca barterowa.

O autorze, blogu, FB i YT

Zachęcam wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze. Pomagam w rozwijaniu biznesów online i odnajdywania się w świecie Copywritingu, WordPressa, Pozycjonowania, Pracy zdalnej, Biznesu online i Sportu.

Przygotowuję cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których czytelnicy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzę produkty online, jak kursy internetowe.

Blog

Blog JakSieRozwijac.pl to coraz bardziej znany blog o rozwoju osobistym, copywritingu, pozycjonowaniu, pracy zdalnej i biznesie online. Regularnie publikuję tutaj od 2016 roku. Na blogu udało się zgromadzić już blisko 150 rozbudowanych artykułów i poradników. A już niedługo plany na kolejne 200-300 w niecały rok 2019 🙂

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysłane do mnie emaile z podziękowaniami.

FB

Prowadzę Fanpage liczący już ponad 8000 fanów. A dodatkowo stworzyłem tajną grupę FB (liczącą ponad 300 osób) przygotowaną dla tych szczególnie zainteresowanych tematyką Copywritingu, Pozycjonowania i Rozwoju, z myślą o dobrym kontakcie z uczestnikami moich kursów online.

Kanał YouTube

Od 2017 roku prowadzę także kanał YouTube, regularnie publikując na nim filmy odnośnie Rozwoju osobistego, Copywritingu, Pozycjonowania, WordPressa i Sportu. Filmy cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzja produktu, wydarzenia, wywiad.

Jaka współpraca?

Docierając do blisko 10 tysięcy użytkowników każdego miesiąca mogę zaoferować kilka sposobów prezentacji własnej firmy, produktu czy usługi.

1. Rekrutacja

Jeśli poszukujesz pracowników (copywriterów, pozycjonerów czy freelancerów), to mogę zaproponować umieszczenie ogłoszenia na FB i innych miejscach.

2. Test / recenzja

Chcesz podzielić się swoim produktem bądź usługą wobec rzeczy odbiorców?! Oferuję Ci napisanie rzetelnej recenzji.

3. Konferencja

Poszukujesz ciekawej i otwartej osoby na własne wydarzenie o tematyce rozwoju, biznesu online, pozycjonowania, sportu. Pamiętaj, że wtedy jestem do Twojej dyspozycji.

4. Inna współpraca?

Masz coś ciekawego do zaproponowania?! Skontaktuj się ze mną, a może coś z tego wyjdzie 🙂

Statystyki

Google Analytics

7,3 tys. UU/miesiąc. Ta liczba niedługo wzrośnie do 100 tys. 🙂

Facebook

ponad 8000 fanów - zajrzyj tutaj.

Youtube

Kanał: JakSieRozwijac. Ponad 1000 subskrypcji. Statystyki z portalu SocialBlade:

Czy warto nawiązać współpracę?!

Poznałeś już bliżej mnie, mój blog i kanały Social Media, których działam coraz prężniej. Co jeszcze mogę Ci powiedzieć?!

Blog odwiedzają czytenicy w ponad 90% z Polski i pewni z zagranicy (zapewne też Polacy). Powstał on w 2016 roku i na początku dzieliłem się na nim wiedzą tylko z zakresu Copywritingu. W końcu rozwijałem się w wielu innych dziedzinach, o czym chciałem podzielić się z moimi czytelnikami. I tak oto blog został poszerzony również o tematykę Pozycjonowania, WordPressa, Sportu i Rozwoju osobistego. Sporo tego, ale prawdziwe mięcho 🙂

Jeśli więc chcesz, to zapraszam do kontaktu i współpracy!