Jestem otwarty na współpracę w zakresie PR i reklamy na moim blogu oraz w moich social mediach. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na adres kontakt@jaksierozwijac.pl bądź skontaktuj się ze mną przez moje konto LinkedIn

Podczas współpracy wystawiam faktury VAT. Także możliwa do rozważenia współpraca barterowa. Poznaj bliżej możliwości mojego bloga i wszystkich moich kanałów w social mediach. Zapraszam!

O mnie

Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron WWW w WordPressie, copywriterem oraz autorem wielu książek i kursów online. Ale to nie wszystko!

Zachęcam wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze. Przede wszystkim pomagam innym rozwijać się w tematyce związanej z: prowadzeniem biznesu online, pracą zdalną, freelancingiem, SEO, WordPressem, tworzeniem stron WWW, zarabianiem przez Internet, grafiką, obsługą komputera, social media, amazon kdp itp.

Przygotowuję cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których moi odbiorcy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzę profesjonalne produkty, takie jak kursy online czy książki.

W Internecie można mnie znaleźć na blogu, Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Więcej szczegółów – poniżej.

1. Blog

Blog jaksierozwijac.pl to coraz bardziej znane i cenione miejsce w sieci. Regularnie publikuję na nim od 2016 roku. Na początku dzieliłem się wiedzą z zakresu copywritingu, freelancingu i pracy zdalnej. Z czasem postanowiłem podzielić się z moimi czytelnikami informacjami na inne tematy, które zaczęły mnie coraz bardziej interesować. I tak oto powstał blog o tematyce SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online oraz zarabiania przez Internet. Sporo tego, ale prawdziwe mięcho i praktyczne wskazówki łatwe do wdrożenia przez wszystkich czytelników. Na blogu udało się zgromadzić już ponad 500 rozbudowanych artykułów. Część z nich zawiera również materiały wideo.

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły i oglądają filmy, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysyłane do mnie maile z podziękowaniami.

Według wyników z lutego 2021 roku, blog miesięcznie odwiedziło blisko 55 tys. unikalnych użytkowników:

Według wyników z 16.11.2020, blog miesięcznie miał ponad 110 tys. unikalnych użytkowników (w ponad 90% z Polski) i ponad 592 tys. odsłon, a średni czas trwania sesji wynosił ponad 10 minut. Niedawno blog został w pełni dostosowany do przeglądania na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu zwiększa się liczba unikalnych użytkowników na telefonach i tabletach. Poniżej statystyki bloga:

Statystki bloga JakSieRozwijac.pl o pracy zdalnej, biznesie online, WordPressie, SEO, finansach i zarabianiu przez Internet.
Statystyki bloga za rok 2020 z Google Analytics.

2. FB

Prowadzę fanpage’a jaksierozwijacpl, który ma już ponad 9700 fanów. Dzielę się na nim informacjami związanymi z nowościami na blogu, przypominam starsze artykuły, polecam ciekawe produkty i usługi oraz filmy. Dodatkowo stworzyłem zamknięte grupy na FB, wszystko z myślą o jak najlepszym kontakcie z uczestnikami moich kursów online.

Poniżej widoczne są statystyki fanpage’a jaksierozwijacpl (wg stanu z listopada 2020 roku). 

Statystyki Fanpage JakSierozwijacPL, na którym znajduje się ponad 9000 fanów, większość z Polski.

3. Kanał na YouTube

Od 2017 roku prowadzę także kanał na YouTube JakSieRozwijac, który ma już blisko 5 tys. subskrybentów. Regularnie publikuję na nim filmy dotyczące pracy zdalnej i biznesu online, SEO, WordPressa i zarabiania przez iinternet. Filmy cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu na YT otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzje produktów i wydarzeń czy reklamy. Przez własny kanał na YT udaje się skutecznie promować siebie i swój biznes.

Przejrzyj statystyki kanału JakSieRozwijac dostępne na portalu Social Blade. W ostatnim czasie co miesiąc dołącza od 100 do 300 nowych subskrybentów.

4. Konto na Instagramie

Moje konto na IG @jaksierozwijac.pl ma już bliisko 4 tys. obserwujących. Prowadzę je od 2016 roku i publikuję na nim między innymi informacje o nowych artykułach, które umieszczam na blogu. Pojawiają się tam również wpisy związane z moim życiem zawodowym i osobistym.

Na jaką współpracę możesz liczyć?

Wszystkie moje kanały w social mediach mają bardzo wielu odbiorców. Mój blog każdego miesiąca dociera do ponad 110 tys. użytkowników, FB to ponad 9700 fanów, a YT i IG razem blisko 8000 obserwatorów. Posiadam także rozbudowaną listę mailingową, która zawiera adresy mailowe czytelników mojego bloga. Aktualnie na liście mailingowej jest ponad 2 tysiące subskrybentów. Tak duże zasięgi na pewno pomogą w promocji Twojej firmy, produktu bądź usługi. Oczywiście promuję tylko to, do czego jestem przekonany i co uznaję za wartościowe również dla moich czytelników. Oferuję różne sposoby promocji, poniżej znajdziesz przykłady współpracy, na które najczęściej się decyduję.

1. Test/recenzja/wpis gościnny

Chcesz zaproponować innym swój produkt bądź usługę? Oferuję Ci napisanie rzetelnej recenzji.

Istnieje również możliwość, żebyś Ty opublikował na moim blogu ciekawy artykuł, jeśli tylko będzie on użyteczny dla moich czytelników. W jednym artykule może znaleźć się maksymalnie jeden link dofollow. Twój artykuł może zostać na moim blogu przez rok bądź na stałe. Napisz do mnie, żeby poznać koszt publikacji.

2. Pomoc w rekrutacji

Jeśli poszukujesz pracowników (np. copywriterów czy pozycjonerów), mogę umieścić Twoje ogłoszenia na moim blogu, FB oraz w innych miejscach w moich social mediach.

3. Konferencje

Organizujesz wydarzenie, na którym poruszana będzie tematyka związana z WordPressem, pracą zdalną, prowadzeniem biznesu online, pozycjonowaniem, SEO bądź pokrewnymi tematami? Szukasz w związku z tym ciekawej i otwartej osoby, która mogłaby podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą? Jestem do Twojej dyspozycji.

Nie mam żadnego problemu z wystąpieniami publicznymi. Chętnie występuję przed kamerą i zawsze bardzo dobrze przygotowuję się do każdego wystąpienia. 

4. Inny rodzaj współpracy?

Możesz również uzyskać reklamę w zamian za objęcie mojego bloga patronatem. Dzięki temu Twoja reklama może być zawsze widoczna na najwyższym widgecie po prawej stronie. Skontaktuj się ze mną mailowo, a przedstawię Ci koszt usługi (miesięczny, roczny bądź kilkuletni).

Masz inne oczekiwania i inne pomysły na współpracę? Zapraszam – skontaktuj się ze mną, na pewno się dogadamy!

Pozdrawiam serdecznie

Szymon Owedyk