Współpraca

Chętnie otwieram się na współpracę w zakresie PR i reklamy na moim blogu, Fanpage i kanale YouTube. W razie zainteresowania proszę skontaktować się e-mailowo na adres kontakt@jaksierozwijac.pl lub szymon.owedyk@gmail.com. Wystawiam Faktury VAT.

Poznaj bliżej możliwości mojego bloga i wszystkich kanałów Social Media. A dzięki temu jeszcze lepiej przekonasz się do mojej oferty współpracy. Zapraszam!

Z góry zastrzegam, że nie interesuje mnie współpraca barterowa!

O autorze bloga JakSieRozwijac.pl:

Zachęcam wszystkich do rozwoju osobistego i zawodowego, aby ich życie stawało się jeszcze lepsze. Pomagam w rozwijaniu biznesów online i odnajdywania się w świecie Copywritingu, WordPressa, Pozycjonowania, Pracy zdalnej, Biznesu online i Social Media.

Przygotowuję cenne artykuły, poradniki i materiały wideo, z których czytelnicy mogą na bieżąco korzystać. Specjalnie dla nich tworzę także produkty online, jak kursy internetowe czy e-booki.

1. Blog

Blog JakSieRozwijac.pl to coraz bardziej znany blog o rozwoju osobistym i zawodowym, copywritingu, wordpressie, seo i pozycjonowaniu, pracy zdalnej i biznesie online. Regularnie publikuję tutaj od 2016 roku. Na blogu udało się zgromadzić już blisko 250 rozbudowanych artykułów i poradników. A już niedługo plany na kolejne 200-300 artykułów na następne lata 🙂

Czytelnicy bloga z zaangażowaniem czytają publikowane artykuły, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze i wysłane do mnie emaile z podziękowaniami.

2. FB

Prowadzę Fanpage liczący już ponad 9000 fanów. A dodatkowo stworzyłem tajną grupę FB (liczącą ponad 300 osób) przygotowaną dla osób szczególnie zainteresowanych tematyką Copywritingu, Pozycjonowania, WordPressa, Pracą zdalną i Biznesem online (wszystko z myślą o jak najlepszym kontakcie z wszystkimi uczestnikami moich kursów online).

3. Kanał YouTube

Od 2017 roku prowadzę także kanał YouTube #JakSieRozwijac, regularnie publikując na nim filmy odnośnie Pracy zdalnej, Biznesu online, Pozycjonowania i SEO oraz WordPressa. Filmy cieszą się coraz większa popularnością i pozytywną reakcją oglądających. Dzięki temu otworzyły się nowe możliwości współpracy, np. recenzja produktu, wydarzenia, wywiad itp.

Jaka współpraca?

Docierając do blisko 20 tysięcy użytkowników każdego miesiąca(na samym blogu) i do ponad 10 tysięcy fanów moich kanałów Social Media(YouTube, Fanpage, Instagram) mogę zaoferować kilka sposobów promocji firmy, produktu czy usługi. Oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu i zaakceptowaniu.

1. Rekrutacja

Jeśli poszukujesz pracowników (copywriterów, pozycjonerów czy freelancerów), to mogę zaproponować umieszczenie ogłoszenia na FB i innych miejscach.

2. Test / recenzja

Chcesz podzielić się swoim produktem bądź usługą wobec rzeczy odbiorców?! Oferuję Ci napisanie rzetelnej recenzji.

3. Konferencja

Poszukujesz ciekawej i otwartej osoby na własne wydarzenie o tematyce WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online, Pozycjonowania i SEO bądź podobne? Pamiętaj, że wtedy jestem do Twojej dyspozycji. Nie mam żadnego problemu z wystąpieniami publicznymi.

4. Inna współpraca?

Masz coś ciekawego do zaproponowania?! Skontaktuj się ze mną, a może coś z tego wyjdzie 🙂

Statystyki:

1. Google Analytics

19 tys. UU/miesiąc zgodnie z wynikami z 13.09.2019 rok. Ta liczba niedługo wzrośnie do 100 tysięcy unikalnych użytkowników każdego miesiąca 🙂

Dane statystyki Google Analytics bloga JakSieRozwijacpl

2. Facebook JakSieRozwijacPL

Blisko 9000 fanów, a liczba ta regularnie rośnie. Każdego miesiąca blisko 50-100 nowych obserwujących.

3. Youtube #JakSieRozwijac

Ponad 1500 subskrypcji. Statystyki z portalu SocialBlade. Aktualnie co miesiąc dołącza od 50-150 subskrybentów.

4. Instagram JakSieRozwijac

Blisko 1100 obserwujących. Liczba ta zwiększa się sukcesywnie każdego miesiąca. Nowe wpisy dodawane są 1-2 razy w tygodniu i nawiązują one do najnowszych treści pojawiających się na blogu bądź na kanale YouTube.

Czy warto nawiązać współpracę?!

Poznałeś już bliżej mnie, mój blog i moje kanały Social Media, gdzie działam coraz prężniej. Co jeszcze mogę Ci powiedzieć?!

Blog odwiedzają czytenicy w ponad 90% z Polski i pewni z zagranicy (zapewne też Polacy). Powstał on w 2016 roku i na początku dzieliłem się na nim wiedzą tylko z zakresu Copywritingu. W końcu rozwijałem się w wielu innych dziedzinach, o czym chciałem podzielić się z moimi czytelnikami. I tak oto blog został poszerzony również o tematykę Pozycjonowania, WordPressa, Pracy zdalnej i Biznesu online. Sporo tego, ale prawdziwe mięcho 🙂

Jeśli więc chcesz, to zapraszam do Kontaktu i Współpracy!