Cashback opinie jak działa Zarabianie i Oszczędzanie na zakupach

Zarabianie i oszczędzanie na zakupach przez program Cashback

Od jakiegoś czasu analizuję ofertę programów cashback, o której jest coraz głośniej w naszym kraju. Okazuje się, że to pewien program lojalnościowy, który ma skłonić najlepsze sklepy, sprzedawców do nawiązania współpracy. Korzyść jest dla nich taka, że nie tracą tak wielu kosztów na reklamę swoich produktów czy usług. A korzyść dla Klientów to uzyskiwanie zwrotów ze swoich zakupów. I przy okazji możliwość dodatkowego zarabiania poprzez polecanie takiego programu cashback. Poznaj więc cashback opinie, szczególnie na temat 2 najpopularniejszych w Polsce programów typu cashback.

Dzięki cashback możesz oszczędzać i zarabiać. Zobacz, jak?!

Cashback – Spis treści:

 1. Cashback – zarabianie i oszczędzanie na zakupach
 2. Nowy Cashback w Polsce zrzeszający wszystkie popularne sklepy online – opinie, jak działa i moje wyniki
 3. Cashback World – jak działa + moje wyniki
 4. Cashback World – opinie i czy to oszustwo, piramida finansowa?
 5. Jak jeszcze oszczędzać pieniądze na zakupach?

Cashback – Zarabianie i oszczędzanie na zakupach

Forma zarabiania cashback jest stosowana w pewnych instytucjach bankowych, takich jak mBank czy inne, gdzie uzyskuje się zwroty z zakupów, gdy dokonujemy je za pomocą karty Visa, Mastercard, Blikiem czy w inny sposób. Również Allegro wprowadził coś podobnego, bo gdy dokonujesz przez ten portal zakupy, to możesz liczyć na uzyskanie pewnych monet, które z czasem obniżają Ci kolejne zakupy.

Cashback obejmuje sieć tysięcy partnerów handlowych oraz sklepów internetowych. Dla Ciebie to możliwość oszczędzania na zakupach i zarabiania online. Poniżej dokładnie to wyjaśniam na 2 popularnych w Polsce programach cashback i ukazuje moje opinie oraz wyniki!

Nowy Cashback – opinie i jak działa + moje wyniki

Ostatnio powstał w Polsce NowyCashback, który działa na podobnych zasadach, tylko z tą różnicą, że daje on znacznie większe możliwości oszczędzania i zarabiania. O tym dowiesz się w tym artykule, a zarazem w filmie poniżej.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

A jeszcze niżej w tym artykule przedstawiam kolejny film, w którym dzielę się 1 wypłatą wypłaconą z tego serwisu!

Dołączyło do niego już kilkaset różnych sklepów internetowych, takich, jak: Aliexpress, Allegro, Castorama, MediaExpert, Groupon, Home&You, Obi, Ole Ole!, Komputronik i wiele wiele innych. Razem na tą chwilę blisko 300 sklepów internetowych, więc jest na czym zaoszczędzić.

cashback-opinie-NowyCaskBack-zarabianie-przez-zwrot-z-zakupów

Poza zakupami można dołączyć do programu partnerskiego NowyCashback – wystarczy zaprosić znajomych za pomocą swojego linku partnerskiego i uzyskujemy 10% kwoty ich Cashbacku.

Ale na tym blogu mam tylko dla Ciebie – Czytelniku, coś specjalnego. To kod jaksierozwijac, który musisz wykorzystać, gdy utworzysz swoje konto w programie NowyCashback. Ten kod wpisujesz w to pole po prawej stronie w okienku „Kod promocyjny”. W ten sposób uzyskasz jeszcze wyższą prowizję w programie lojalnościowym(+ 5%).

+5% przez kod jasierozwijac w programie nowycashback

Już kilka osób zarejestrowało się z mojego linka, za co jestem Wam bardzo wdzięczny. Dziękuję i Tobie, jeśli i Ty czytając ten artykuł się na to decydujesz. Polecam wszystkim innym!

Program ten również ciągle testuje, więc i swoimi spostrzeżeniami niedługo podzielę się jeszcze dokładniej. Tymczasem już teraz na nim zarabiam, oszczędzając już ponad 2% na zakupach na Allegro. Niby tylko 2%, ale w moim przypadku(robię wiele zakupów online przez Allegro), daje to każdego miesiąca oszczędności w wysokości kilkunastu do kilkudziesięciu zł. A korzystam jeszcze w wielu innych sklepów internetowych.

Moje ulubione sklepy na tą chwilę to: Allegro(już wspomniane), eobuwie(szczególnie żona uwielbia, więc oszczędzam na jej zakupach butów itp.), mediaexpert, groupon(dzięki temu udaje się wyszukać jeszcze lepsze promocje, także dotyczące noclegów w Polsce i za granicą), home&you, karmimypsiaki.pl(ulubiony sklep naszego Samoyeda Lucky), obi, oleole!.

Aktualne oszczędności z mojego programu NowyCashback?

W pierwszej kolejności moje oszczędności z samego faktu, że zakupy realizowałem przez serwis NowyCashback. I tak bym dokonywał te zakupy w poszczególnych sklepach internetowych, a tak uzyskałem zwrot, więc po co przepłacać. Poniżej screen:

Oszczędzanie na zakupach online przez program NowyCashback

Moje aktualne zarobki z programu partnerskiego Nowycashback. Udało się już zachęcić blisko 20 osób z mojego linku. Im więcej oni oszczędzają na swoich zakupach, tym przy okazji i ja więcej zarabiam. Wszystkim dziękuję. Poniżej screen:

Zarobione pieniądze z programu partnerskiego NowyCashback

Film z kanału #JakSieRozwijac ukazujący moją 1 wypłatę z serwisu NowyCashback:

Tak wygląda moje zarabianie i oszczędzanie w tym serwisie. Natomiast to nie jedyna opcja, z której warto korzystać. Drugi program cashback przedstawiam poniżej!

Cashback World – opinie i jak działa + moje wyniki

A. Zarabianie na zakupach / oszczędzanie

Do programu CashBack World dołączasz w bardzo prosty sposób. Wystarczy przejść na stronę cashbackworld i tam następnie zdecydować się na zarejestrowanie nowego konta. Później potwierdzamy swoje konto, logujemy się i uzupełniamy podstawowe informacje w swoim koncie. I właśnie wtedy możesz przejść do zarabiania / oszczędzania na zakupach.

CashBack opinie o cashback World ustawienia i zakładanie konta
 • Po pierwsze, gdy przechodzisz do „Sklepów” to widzisz, jak wiele partnerów handlowych tam działa. Możesz więc wyszukać produkty/usługi z konkretnej kategorii. Kliknając w „Online Shop” przeglądasz ofertę promocyjną różnorodnych sklepów internetowych. Widzisz tam, ile otrzymujesz zwrotu za zakupy w danym sklepie.
 • Po drugie, gdy dokonujesz zakupów w poszczególnych sklepach tradycyjnych i online, w ramach programu CashBack World, to poza otrzymanym zwrotem, zyskujesz jeszcze specjalne punkty „Shopping Points”, które później możesz wymienić na jeszcze większe zniżki. Gdy posiadasz już ciekawą ilość takich punktów, to możesz przejść do zakładki „Promocje & Deals” i tam widzisz ofertę „Shopping Points Deals”. W tym miejscu otrzymujesz oferty różnych partnerów handlowych, którzy zorganizowali specjalne promocje, jeśli tylko zdecydujesz się zapewnić im nasze punkty „Shopping Points”. Wymieniasz więc na to, na co byśmy chcieli i koszty naszych kolejnych zakupów są jeszcze niższe.

B. Zarabianie na polecaniu programu Cashback World

Będąc w programie Cashback World dołączasz automatycznie do programu partnerskiego. Jeśli więc ten program polecisz swoim krewnym, przyjaciołom i znajomym, to oni następnie mogą zapewniać Ci bardzo ciekawe przychody. Im większa nasza sieć polecających, tym lepiej. A im bardziej są oni zaangażowani w program CashBack World, tym więcej zarabiasz.

cashback world opinie o oszczędzaniu i zarabianiu na zakupach program partnerski

Gdy masz już zarejestrowane konto, to wystarczy kliknąć na samej górze w koszyk o nazwie „CB”. Wtedy w menu najeżdżasz myszką w „TAK TO DZIAŁA” i wybierasz „Rekomenduj bezpłatnie online”.

cashback world opinie o programie oszczędzania i zarabiania

Nie musisz tutaj w żaden sposób naciągać naszych bliskich. Po prostu wspomnij im o tym, że mogą oszczędzać na swoich zakupach każdego miesiąca od kilkudziesięciu zł, a nawet znacznie więcej. Jeśli będą tym zainteresowani, to możesz im dokładniej to wszystko wytłumaczyć. I oczywiście warto się w tym zakresie podszkolić, czyli wcześniej przygotować 🙂

Cashback World Opinie czyli czy to oszustwo i Piramida Finansowa?

Tak może się wydawać, biorąc pod uwagę historię tej firmy, która dawniej działała w Austrii. Jej założycielem był przedsiębiorca z Austrii, Hubert Freidl, którego dawna działalność Lyoness została zamknięta przez sąd w jego kraju. Dlaczego?

„20 stycznia 2018 Lyoness dostało zakaz prowadzenia działalności w Norwegii w związku z potwierdzonym schematem działalności piramidy finansowej.”

Natomiast aktualnie w Polsce działa program CashBack World, który prowadzi firma z Krakowa o nazwie „myWorld Poland Sp. z o.o. „. Uzyskuje pozytywne opinie. Zapoznałem się z całym regulaminem i nie zauważam piramidy finansowej(polegającej na wykupowaniu pewnych drogich pakietów, aby dostać się na wyższy próg, by móc zarabiać jeszcze więcej). Tutaj tylko zarabiamy na te 3 wyżej wspomniane przeze mnie sposoby.

Tą ofertę nadal prześwietlam. Dam znać o pierwszej wypłacie. Mogę wspomnieć, że kwestia przyznawania zwrotu za zakupy jak najbardziej działa. Kilku moich krewnych działa już w tym programie. Uzyskali nawet vouchery, które wykorzystują na stacjach Orlen, aby uzyskiwać jeszcze tańsze paliwo, które i tak tankują każdego miesiąca. Może i ja się do tego za jakiś czas przekonam.

Aktualnie zaufanie do firmy CashBack World i jej programu zwiększają tacy partnerzy, jak Orlen, Tesco, Aliexpress, Biedronka, Allegro i wiele więcej.

Ten program poznasz jeszcze bliżej, gdy przejdziesz do strony Cashback World i tam zjedziesz na sam dół i klikniesz w „OWU(ogólne warunki użytkowania)” oraz w „Warunki korzystania z serwisu”. Polecam.

Czytałem artykuł Alexa Pietrzaka o nazwie „Cashback World (Lyoness) od środka Jednak Piramida Finansowa„, który ostrzega przed CashBack World. Natomiast sporo przedstawionych tam informacji jest nieaktualnych.

Moje oszczędzanie i zarabianie na Cashback

NowyCaskBack używam szczególnie dokonując przeróżnych zakupów w sklepach internetowych. Natomiast CashBack World używam do oszczędzania w popularnych marketach(biedronka, tesco itp.), na zakupach paliwa na stacjach paliwowych oraz w innych sytuacjach.

To oszczędzanie na zakupach stanowi dla mnie idealne rozwiązanie. Każdego miesiąca oszczędności sięgają już blisko 10-100 zł, w zależności od rodzaju i wysokości danych zakupów oraz promocji w danym sklepie internetowym, który dołączył do programu NowyCashback. A to już jest dość spora suma. Nie mówiąc o programie partnerskim, na którym zarabiam dodatkowe pieniądze(o nich wspomnę innym razem.

Tobie również polecam tak oszczędzać i zarabiać!

W Polsce programy Cashback World czy NowyCashback przechodzą metamorfozę. I dlatego zamierzam je jeszcze dokładniej sprawdzić. Może i Ciebie one zainteresują. Bądź już z nich korzystasz czy masz pewne pytania? Daj znać.

Jak jeszcze oszczędzać pieniądze na zakupach?

Oszczędzanie nie musi się kojarzyć z rezygnowania z przyjemności, ciągłym zaciskaniem pasa finansowego i zabranianiem sobie wszystkiego. O wiele lepiej, jeśli skupimy się na wypróbowaniu sprawdzonych technik oszczędzania, które pozwolą nam taniej kupować(także te rzeczy przyjemne, jak słodycze czy alkohol, ale w odpowiedniej ilości).

Za pomocą takiego oszczędzania w ciągu miesiąca jesteśmy w stanie zebrać od 100-500 zł, a nawet jeszcze więcej, w zależności od tego, jak dużą rodzinę mamy. Zobacz więc poniżej, w jaki prosty sposób można jeszcze oszczędzać na zakupach. Możliwe, że sposoby te możesz przetestować u siebie i dzięki temu zaoszczędzić jeszcze więcej!

 • Planowanie zakupów – gdy wcześniej na zwykłej kartce papieru bądź na telefonie(ja korzystam z notatnika w telefonie) wypisujemy sobie listę potrzebnych nam produktów, to wydajemy znacznie mniej. Nie poddajemy się presji marketingu, która pojawia się w sklepach i marketach. Tam odpowiednia muzyka, promocje, zapach i inne działania mogą sprawić, że chcielibyśmy zakupić wiele rzeczy, które tak naprawdę nie są nam potrzebne albo po prostu nie możemy sobie teraz na nie pozwolić. Są również w Google Play i App Store pewne aplikacje do robienia zakupów w znanych marketach i sklepach spożywczych. Gdy stworzymy tam swoją listę zakupów, to od razu otrzymujemy gdzie te produkty jesteśmy w stanie zakupić jak najtaniej.
 • Planuj posiłki – wydatki ograniczamy, gdy nie jemy na mieście(a przynajmniej jest to rzadkością, raz dwa w miesiącu), lecz planujemy wszystkie posiłki w domu. Łatwiej wtedy ustalić obiad na 2 dni, a zarazem listę produktów potrzebnych na śniadania i kolacje. Gdy stworzymy taki plan, to nie będziemy za często wybierać się do sklepu(zaoszczędzimy na paliwie i naszym czasie) i skorzystamy z promocji, które występują w danych marketach(czasami masło udaje się zakupić za 3 zł i wtedy można zakupić nawet 9 sztuk i część zamrozić).
 • Ustal budżet na wydatki i się go trzymaj – przed rozpoczęciem się nowego miesiąca można ustalić swoje wydatki na jedzenie i inne stałe oraz wyjątkowe koszty. Jeśli na zakupy chcemy przeznaczyć w naszej rodzinie 1200 zł(nam zazwyczaj tyle wychodzi, mi i żonie, choć staramy się zmniejszyć tą sumę do 900 zł, ale zobaczymy jak nam pójdzie) to takiego budżetu starajmy się dokładnie trzymać. Czasami to będzie zmuszać nas do kreatywnego myślenia, co zrobić, aby nie przekroczyć tego budżetu(może przygotować posiłek z produktów, które mamy w domu, a o nich zapomnieliśmy).
 • Nie myśl, że droższy to lepszy – musimy unikać myślenia, że droższe produkty są lepsze i zdrowsze. Wystarczy zapoznawać się z ich składnikami i wtedy często można się przekonać, że pewne produkty są po prostu droższe ze względu na daną markę, firmę(która musi więcej wydawać na reklamę itp.). Warto więc szukać zastępczych produktów, które są tańsze, a nawet lepszej jakości.
 • Uważajmy na gratisy i obniżki cen – gdy pewne produkty mamy otrzymać gratis, to oceńmy czy w ogóle będziemy mogli z nich skorzystać(czy się nie przeterminują). Gdy widzimy promocję, to nie ufajmy od razu, ponieważ sprzedawcy często specjalnie podnoszą wcześniej cenę produktów, aby później przygotować sztuczną promocję. Gdy mamy wątpliwości, to zawsze dany produkt i jego cenę można sprawdzić w telefonie, na wyszukiwarce CENEO czy w serwisie Allegro bądź w innym sklepie, markecie.
 • Kupuj produkty z marek własnych – część marketów i sieci handlowych oferuje własne marki. To produkty bez logo producenta, lecz oznaczone ich marką. Nie uważajmy, że jakość takich produktów jest niska. Po prostu przetestujmy, sprawdźmy skład, cenę(która często jest niższa od znanych marek), a następnie stosujmy dany produkt już regularnie.
 • Sprawdzajmy ceny w sklepie i na paragonach – czasami cena, którą widzimy na danym produkcie bądź obok niego, może się również od tej, która zostanie nabita na paragonie. Zanim więc wyjdziemy ze sklepu, to zajrzyjmy do paragonu, odejdźmy na chwilę od kasy. I gdyby się coś nie zgadzało, to od razu będziemy mogli to wyjaśnić. Nie wstydźmy się wtedy podejść do kasy, aby odzyskać swoją 1 zł czy jeszcze więcej. Nie chcemy przecież, aby sklep nas okradał i uczmy innych, że tak należy czynić!
 • Zakupy online – jest wiele sklepów spożywczych, marketów, sklepów z chemią, które działają online. Często ceny produktów w nich są tańsze, niż w stacjonarnych sklepach. Dzięki temu także oszczędzamy swój czas, paliwo, a zarazem korzystamy z dodatkowych promocji organizowanych przez te sklepy online(gdy dołączymy do subskrybentów, to co jakiś czas można otrzymać pewien rabat).

A jakie Ty masz jeszcze inne sposoby na oszczędzanie na zakupach? Podziel się nimi, bym skorzystaj ja i pozostali czytelnicy!

42 Comments

 1. $eba

  Może mi ktoś powiedzieć jak używać aplikacji cashback? Robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym np biedronka mam dać kasjerce do zeskanowania moja wirtualna kartę cashback?

  1. Szymon Owedyk

   Wtedy musisz przez Cashback mieć wykupiony kupon w Biedronka(czasami te kupony są dostępne) i później z takiego kuponu korzystasz podczas zakupów. O innej opcji nie słyszałem…

   1. piotr

    Chętnie spotkam się z Tobą żebyś mi dobrze to wszystko wytłumaczył 🙂

    1. Szymon Owedyk

     Konsultacje przez ZOOM czy inne technologie na tą chwilę zawieszone, z powodu realizacji innych projektów. Zachęcam więc, aby szkolić się przez inne darmowe materiały na tym blogu bądź już przez moje płatne kursy online i książki. Pozdrawiam!

 2. Kinga

  Witam
  Jestem pośrednikiem, promuję aplikację cashback -dzięki, której otrzymasz zwrot części wydatków za codzienne zakupy.

  1. Szymon Owedyk

   Super. Ja korzystam również z tej aplikacji i udaje się osiągać oszczędności z zakupów, które realizuje się przez telefon 🙂

 3. Krzysztof Kowalczyk

  Witaj Szymon

  Korzystam z Cashbackworld od 3lat, przeczytałem Twoje komentarze i chętnie sprostuję pare informacji. Po pierwsze tak jak napisałeś korzystanie z casbackworld jest bezpłatne a zwroty są naprawdę fajne , w moim przypadku to ponad 4000 zł przez 3 lata. Jeśli chodzi o zarabianie w tym programie za polecanie go znajomym wiele komentarzy zawierało błędne info. Już tłumaczę: nie trzeba nic płacić jeśli zapraszasz znajomych do korzystania z tego programu to tworzysz swoją sieć znajomych i w momencie jak Twoja siec znajomych uzyskuje w miesiącu 50 SP (shopping points), które uczestnicy programu otrzymują oprócz zwrotu cashback do 5% (różne sklepy różny %), wtedy otrzymujesz uprawnienia do wynagrodzenia (uczestnik musi podpisać porozumienie jako marketer). Po uzyskaniu uprawnień do wynagrodzenia otrzymujemy bonus marketingowy do 1% ( z prowizji sklepów w tym programie) z zakupów dokonanych przez osoby w Twojej strukturze. Oczywiście jako marketer możesz nabyć bony rabatowe, które są do wykorzystania podczas zwyczajnych zakupów w sklepach, które są w programie CashbackWorld a jest ich ok. 4200 w Polsce a w 49 krajach w , których działa CasbackWorld jest ok. 150000 firm. Jeśli posiadasz bony rabatowe to firma dzieli się zyskami z marketerami ale nie polecam kupować tych bonów jeśli nie zna się programu .Mam nadzieję że mój komentarz pomoże komuś przekonać się do tego programu bo naprawdę jest bardzo fajny. Tutaj link do krótkiego filmiku wyjaśniającego jak działa CasbackWorld.

  1. Szymon Owedyk

   Cieszę się Krzysztof, że wyjaśniłeś tą sprawę i gratuluję osiągnięcia takiego przychodu z polecenia tego programu. Daj znać, jak udało Ci się go uzyskać? 🙂

 4. Krzysztof Kowalczyk

  Witaj Szymon

  Korzystam z Cashbackworld od 3 lat, przeczytałem Twoje komentarze i chętnie sprostuję pare informacji. Po pierwsze tak jak napisałeś korzystanie z casbackworld jest bezpłatne a zwroty sa naprawdę fajne , w moim przypadku to ponad 4000 zł przez 3 lata. Jeśli chodzi o zarabianie w tym programie za polecanie go znajomym wiele komentarzy zawierało błędne info. Już tłumaczę: nie trzeba nic płacić jeśli zapraszasz znajomych do korzystania z tego programu to tworzysz swoją sieć znajomych i w momencie jak Twoja siec znajomych uzyskuje w miesiącu 50 SP (shopping points), które uczestnicy programu otrzymują oprócz zwrotu cashback do 5% (różne sklepy różny %), wtedy otrzymujesz uprawnienia do wynagrodzenia (uczestnik musi podpisać porozumienie jako marketer). Po uzyskaniu uprawnień do wynagrodzenia otrzymujemy bonus marketingowy do 1% ( z prowizji sklepów w tym programie) z zakupów dokonanych przez osoby w Twojej strukturze. Oczywiście jako marketer możesz nabyć bony rabatowe, które są do wykorzystania podczas zwyczajnych zakupów w sklepach, które są w programie CashbackWorld a jest ich ok. 4200 w Polsce a w 49 krajach w , których działa CasbackWorld jest ok. 150000 firm. Jeśli posiadasz bony rabatowe to firma dzieli się zyskami z marketerami ale nie polecam kupować tych bonów jeśli nie zna się programu .Mam nadzieję że mój komentarz pomoże komuś przekonać się do tego programu bo naprawdę jest bardzo fajny. Tutaj link do krótkiego filmiku wyjaśniającego jak działa CasbackWorld.

  1. Szymon Owedyk

   Dzięki wielkie Krzysztof, że ciekawie to wyjaśniłeś. Widać, że masz już w spore doświadczenie w zarabianiu na tym programie cashback. Życzę Tobie dalszych sukcesów 🙂

 5. Jaki

  W tytule wpisu zostało „CaskBack” 🙂 Pozdrawiam!

 6. Mikołaj

  Witam
  Zainteresował mnie program nowy cashback pytanie jest następujące jak rozliczać w PIT taki przychód zwrot pieniędzy

  1. Szymon Owedyk

   Witaj Mikołaj. Zgodnie z opiniami urzędów skarbowych, pieniądze pochodzące z programu cashback czy też moneyback, czyli zwroty pieniędzy z banków, podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Są traktowane jako przychód podatnika, łącznie z przychodami z innych źródeł, np. pracy na etacie. Z tego też względu, dochody z cashbacku bankowego należy wykazać w rocznym rozliczeniu podatkowym PIT.

   Powinniśmy otrzymać od tego serwisu w następnym roku do końca lutego rozliczenie PIT-8C, które ułatwi wypełnienie deklaracji PIT-36. Ale nawet jeśli PIT-8C nie zostanie przekazany, to jako podatnicy nie jesteśmy zwolnieni z odprowadzenia podatku dochodowego od bonusów cashback. Dla wykazania przychodu z cashback lub moneyback należy wypełnić druk PIT-36. W ramach PIT-36 podatnik może rozliczyć nie tylko kwotę zwrotu, ale także wszystkie inne dochody opodatkowane na zasadach ogólnych, według dwustopniowej, progresywnej skali podatkowej.

   Jeżeli uczestniczymy także w innych programach cashback, na przykład w swoim banku, tam również wtedy w PIT-36 musimy uwzględnić taki zwrot pieniężny z banku jako nasz przychód.

   A gdy nie otrzymamy od banku czy serwisu NowyCashBack druku PIT-8C w ustawowo założonym terminie, to możemy przed wypełnieniem właściwego rozliczenia podatkowego PIT-36 zgłosić się do banku czy serwisu NowyCashback wraz ze wnioskiem o wydanie informacji podatkowej PIT-8C. Dzięki temu te przychody ujmiemy w rozliczeniu rozcznym. A jeśli urząd skarbowy będzie miał zapytanie, to po prostu przedstawimy im uzyskany druk PIT-8C.
   Oczywiście te przepisy mogą się zmieniać. Najlepiej w tym zakresie zgłosić się do specjalisty bądź po prostu zadzwonić do naszego Urzędu Skarbowe i zapytać się, jak ująć takie przychody 🙂

   Mam nadzieję, że pomogłem!

 7. Madonna

  Hallo. Czy mogłabym prosić o witlumaczenie z tymi voucherami. Odezwij się na mego Neila wiedzmina33@wp.pl

  1. Szymon Owedyk

   Zapytaj tutaj na blogu, a postaram się udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania 🙂

 8. podhaLe

  Mnie chodzi bardziej o sklepy stacjonarne wiec raczej o CB.A wyzej pani Maja pisze o comiesiecznych opłatach a skoro pan ma z 20 poleconych 4 zł to chyba ciezko by bylo wyrobic na te oplaty no chyba ze cos sie zmieniło?Inna sprawa ze jak komus o tym mowie kazdy mowi lyones ze to to samo tylko pod nowa nazwa.Ludzie sie juz boja w to wejsc bo pelno w internecie negartywnych informacji.

  1. Szymon Owedyk

   Co do NowyCashback, to tutaj nie ma żadnych opłat i nie będzie. Można więc tylko zarobić, gdy dokonujemy zakupy online. A jeśli jeszcze znajdziemy polecających, to zwiększymy swoje dochody 🙂 Co do stereotypów, to zgadza się, że trudno je zmienić. Natomiast ja testuje dalej i jest OK.

 9. podhaLe

  Witam.Ma ktos może jakies nowe informacje jak dziala ten program patnerski? Moze ktos juz w tym pręznie dziala i mogł by sie podzielic doswiadczeniem informacjami…

  1. Szymon Owedyk

   Ja na tą chwilę posiadam blisko 20 polecających i ta liczba się zwiększa. Już oni zapewnili mi w przeciągu 1 miesiąca kilka dodatkowych pieniędzy (4 zł). Sam gdy dokonuję zakupów na Allegro czy w sklepach internetowych to przez ten serwis NowyCashback i dzięki temu udało mi się w przeciągu kilku miesięcy już uzyskać zwrot w wysokości blisko 20 zł, więc niedługo sobie przeleję na konto. Na tą chwilę daje polecam 🙂

   1. Robss

    Super 24zl zwrotu. Ile poświęciłeś na to czasu? Ile było szukania towaru, czy usługi żeby był jakiś tam groszowy zwrot?

    1. Szymon Owedyk

     Przez pół roku, jak robiłem jakieś zakupy na allegro, to dokonywałem je za pomocą nowycashback i tak się uzbierało. Niby nie za dużo, ale nic nie tracę na tym, a tylko zyskuję. Powodzenia!

 10. Maja

  Byłam kiedys na spotkaniu rekrutującym nowych członków cash back Word i wydaje mi się że trzeba było co miesiąc płacić jakies 200 zł żeby móc otrzymywac zyski z zakupów osób które się zwerbowało do korzystania z aplikacji. Jako zwykły korzystający ze zwrotów jest ok, ale żeby na tym zarabiac to trzeba też wkładać.tego małego szczegółu zabrakło w artykule

  1. Szymon Owedyk

   O dzięki Maja, że uzupełniłaś ten artykuł o swoją wypowiedź, że by zarabiać na programie partnerskim CashBack Wordl, to należy też sporo inwestować swoich pieniędzy. Ja jeszcze na CashBack Word nie zarabiam z polecenia. Tylko NowyCashBack zapewnia mi prowizję od poleconych – już trochę się uzbierało, za co dziękuję wszystkim czytelnikom. Tam to wygląda mi wszystko prościej i jaśniej, ale dam znać później, jak wygląda sprawa ze zwrotami z zakupów i z wypłatą prowizji 🙂

 11. Patryk1991

  Na tej nowej stronie z cashbackiem jest Allegro, ale nie mogłem znaleźć sklepu Empik

  1. Szymon Owedyk

   Na razie działa tam empik foto do drukowania zdjęć online. Myślę więc, że niedługo i cały empik będzie dostępny 🙂

 12. AgataH

  CBW to samo co nowycashback

 13. AgataH

  Ostatnio natknęłam się na stronę nowycashback. Zrobiłam zakupy na Allegro korzystając z ich strony, a teraz czekam na zwrot pieniędzy

  1. Szymon Owedyk

   Daj znać, gdy już uda Ci się je pozyskać na swoje konto 🙂

 14. Karolina Piórkowska

  Chętnie poczytam nowe opinie

  1. Szymon Owedyk

   Temat godny zainteresowania, więc więcej opinii na pewno już niedługo się pojawi. Sam, gdy uda mi się przetestować ten program pod różnymi aspektami, to rozbuduję artykuł o nowe spostrzeżenia 🙂

 15. Grzegorz

  Robiłem kilka zakupów z aplikacją w Carrefour, trzeba czekać na potwierdzenie zakupu kilka tygodni, ale program zarabiania na zakupach jak najbardziej działa. Kilka wypłat za zwrot z zakupów już dotarło na moje konto bankowe. Z booking też trzeba długo czekać. Zakup voucherów zwrot od razu.

  1. Szymon Owedyk

   Dzięki za podzielenie się opinią Grzegorz. Ja jeszcze aż tak dobrze nie testowałem. Ale już niedługo 🙂

 16. podhaLe

  Panie Szymonie czy moze pan powiedziec cos nowego o CBW ? Jakies rezultaty ?

  1. Szymon Owedyk

   Na tą chwilę nie. Sam zbytnio jeszcze w pełni nie korzystam. Nie przetestowałem też tak, aby móc szczerze polecić. Natomiast moi bliscy krewni – szwagier i inni – korzystając i dzięki temu płacą kilka % mniej za paliwo na stacjach Orlen czy robiąc zakupy w marketach. Jak znajdę czas, to także się tym zajmę 🙂

 17. Waldek

  Witaj Szymon . Faktycznie jest kilka nieścisłości w Twojej relacji . Jestem w programie już jakiś czas , zostałem Lyconet Marketerem, jesli chcesz poznać dobrze program i zarabiać nawet na 12 sposobów – zapraszam do mojej grupy. Informacje , jakie zamieszczasz świadczą o tym , ze osoba , która Cie rekomendowała do tego programu nie otacza Cie opieką , nie przekazuje pełnych i bieżących informacji , Zawsze możesz mienić osobę rekomendującą. Służę swoją osobą , zapewnię Ci bieżące informacje i pomogę w zarabianiu pieniędzy w tym programie . Miałem okazję poznać osobiście Huberta Freidla oraz nr 1 w marketingu sieciowym Erica Woore. Jesli jesteś zainteresowany – odezwij sie na maila

  1. Szymon Owedyk

   Dzięki Waldek. Nie jestem zainteresowany, ponieważ aktualnie rozbudowuje własne biznesy 🙂 Ale, jeśli zauważasz pewne nieścisłości w artykule, to będę wdzięczny za wyjaśnienie w komentarzu, co mógłbym w nim poprawić.

  2. Emilia Renata Jaros

   Witam. Ja jestem zainteresowana. Zastanawiam sie nad zmianą mojego menadzera. Z powodów opryskliwosci itd.

   1. Szymon Owedyk

    Polecam więc wykorzystanie tych możliwości oszczędzania i zarabiania, choć jest ich znacznie więcej. Polecam jeszcze poznać udostępnione na tym blogu pomysły na biznes.

 18. Bujany

  Cześć. Szymon wiele nieścisłości. Poznaj najpierw lepiej program zanim zaczniesz go przedstawiać i oceniać. Jeżeli chcesz służę pomocą i informacją. Natomiast pamiętaj jeżeli CBW jest świetny ( a uwierz mi jest , znam go i buduje ponad 9 lat i przeszedłem wszystkie momenty zmian i ewolucji ) to pisanie nieprawdy ( a to Ci się przytrafiło ) możesz kogoś skrzywdzić
  Jakby co to w kontakcie
  Marcin

  1. Szymon Owedyk

   To będę wdzięczny Marcin, gdy dokładnie określisz, gdzie pojawiły się nieścisłości w tym artykule. Sam wiesz, że ten program nie jest jeszcze dobrze znany w Polsce. A pojawiły się różnorodne opinie na jego temat. Ja w artykule nie oceniłem go negatywnie, lecz wykazałem, jakie pewne opinie o nim krążą. Sam z niego korzystam, dalej testuje i do tego zachęcam innych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *