Nowy CaskBack Polska i World = Zarabianie i Oszczędzanie na zakupach

Nowy CaskBack Polska i World = Zarabianie i Oszczędzanie na zakupach

Od jakiegoś czasu analizuję ofertę programów cashback, o której jest coraz głośniej w naszym kraju. Okazuje się, że to pewien program lojalnościowy, który ma skłonić najlepsze sklepy, sprzedawców do nawiązania współpracy. Korzyść jest dla nich taka, że nie tracą tak wielu kosztów na reklamę swoich produktów czy usług. A korzyść dla Klientów to uzyskiwanie zwrotów ze swoich zakupów. I przy okazji możliwość dodatkowego zarabiania poprzez polecanie takiego programu cashback.

Forma zarabiania cashback jest stosowana w pewnych instytucjach bankowych, takich jak mBank czy inne, gdzie uzyskuje się zwroty z zakupów, gdy dokonujemy je za pomocą karty Visa, Mastercard, Blikiem czy w inny sposób. Również Allegro wprowadził coś podobnego, bo gdy dokonujesz przez ten portal zakupy, to możesz liczyć na uzyskanie pewnych monet, które z czasem obniżają Ci kolejne zakupy.

CashBack obejmuje sieć tysięcy partnerów handlowych oraz sklepów internetowych. Dla Ciebie to możliwość oszczędzania na zakupach i zarabiania online. Poniżej dokładnie to wyjaśniam 🙂

NowyCashBack od września 2019

Ostatnio powstał w Polsce NowyCaskBack, który działa na podobnych zasadach, tylko z tą różnicą, że daje on znacznie większe możliwości oszczędzania i zarabiania.

Dołączyło do niego już kilkaset różnych sklepów internetowych, takich, jak: Aliexpress, Allegro, Castorama, MediaExpert, Groupon, Home&You, Obi, Ole Ole!, Komputronik i wiele wiele innych. Razem na tą chwilę blisko 300 sklepów internetowych, więc jest na czym zaoszczędzić.

NowyCaskBack-zarabianie-przez-zwrot-z-zakupów

Poza zakupami można dołączyć do programu partnerskiego NowyCashBack - wystarczy zaprosić znajomych za pomocą swojego linku partnerskiego i uzyskujemy 10% kwoty ich Cashbacku.

Ale na tym blogu mam tylko dla Ciebie - Czytelniku, coś specjalnego. To kod jaksierozwijac, który musisz wykorzystać, gdy utworzysz swoje konto w programie NowyCashBack. Ten kod wpisujesz w to pole po prawej stronie w okienku "Kod promocyjny". W ten sposób uzyskasz jeszcze wyższą prowizję w programie lojalnościowym(+ 5%).

+5% przez kod jasierozwijac w programie nowycashback

Już kilka osób zarejestrowało się z mojego linka, za co jestem Wam bardzo wdzięczny. Dziękuję i Tobie, jeśli i Ty czytając ten artykuł się na to decydujesz. Polecam wszystkim innym!

Program ten również ciągle testuje, więc i swoimi spostrzeżeniami niedługo podzielę się jeszcze dokładniej. Tymczasem już teraz na nim zarabiam, oszczędzając już ponad 2% na zakupach na Allegro. Niby tylko 2%, ale w moim przypadku(robię wiele zakupów online przez Allegro), daje to każdego miesiąca oszczędności w wysokości kilkunastu do kilkudziesięciu zł. A korzystam jeszcze w wielu innych sklepów internetowych.

Moje ulubione sklepy na tą chwilę to: Allegro(już wspomniane), eobuwie(szczególnie żona uwielbia, więc oszczędzam na jej zakupach butów itp.), mediaexpert, groupon(dzięki temu udaje się wyszukać jeszcze lepsze promocje, także dotyczące noclegów w Polsce i za granicą), home&you, karmimypsiaki.pl(ulubiony sklep naszego Samoyeda Lucky), obi, oleole!.

Aktualne oszczędności z mojego programu NowyCashBack?

W pierwszej kolejności moje oszczędności z samego faktu, że zakupy realizowałem przez serwis NowyCashback. I tak bym dokonywał te zakupy w poszczególnych sklepach internetowych, a tak uzyskałem zwrot, więc po co przepłacać. Poniżej screen:

Oszczędzanie na zakupach online przez program NowyCashback

Moje aktualne zarobki z programu partnerskiego Nowycashback. Udało się już zachęcić blisko 20 osób z mojego linku. Im więcej oni oszczędzają na swoich zakupach, tym przy okazji i ja więcej zarabiam. Wszystkim dziękuję. Poniżej screen:

Zarobione pieniądze z programu partnerskiego NowyCashback

Tak wygląda moje zarabianie i oszczędzanie w tym serwisie. Natomiast to nie jedyna opcja, z której warto korzystać. Drugi program cashback przedstawiam poniżej!

CashBack World - 2 sposoby na zarabianie / oszczędzanie

A. Zarabianie na zakupach / oszczędzanie

Do programu CashBack World dołączasz w bardzo prosty sposób. Wystarczy przejść na stronę cashbackworld i tam następnie zdecydować się na zarejestrowanie nowego konta. Później potwierdzamy swoje konto, logujemy się i uzupełniamy podstawowe informacje w swoim koncie. I właśnie wtedy możesz przejść do zarabiania / oszczędzania na zakupach.

Cash Back World ustawienia i zakładanie konta
 • Po pierwsze, gdy przechodzisz do "Sklepów" to widzisz, jak wiele partnerów handlowych tam działa. Możesz więc wyszukać produkty/usługi z konkretnej kategorii. Kliknając w "Online Shop" przeglądasz ofertę promocyjną różnorodnych sklepów internetowych. Widzisz tam, ile otrzymujesz zwrotu za zakupy w danym sklepie.
 • Po drugie, gdy dokonujesz zakupów w poszczególnych sklepach tradycyjnych i online, w ramach programu CashBack World, to poza otrzymanym zwrotem, zyskujesz jeszcze specjalne punkty "Shopping Points", które później możesz wymienić na jeszcze większe zniżki. Gdy posiadasz już ciekawą ilość takich punktów, to możesz przejść do zakładki "Promocje & Deals" i tam widzisz ofertę "Shopping Points Deals". W tym miejscu otrzymujesz oferty różnych partnerów handlowych, którzy zorganizowali specjalne promocje, jeśli tylko zdecydujesz się zapewnić im nasze punkty "Shopping Points". Wymieniasz więc na to, na co byśmy chcieli i koszty naszych kolejnych zakupów są jeszcze niższe.

B. Zarabianie na polecaniu programu CashBack World

Będąc w programie CashBack World dołączasz automatycznie do programu partnerskiego. Jeśli więc ten program polecisz swoim krewnym, przyjaciołom i znajomym, to oni następnie mogą zapewniać Ci bardzo ciekawe przychody. Im większa nasza sieć polecających, tym lepiej. A im bardziej są oni zaangażowani w program CashBack World, tym więcej zarabiasz.

Gdy masz już zarejestrowane konto, to wystarczy kliknąć na samej górze w koszyk o nazwie "CB". Wtedy w menu najeżdżasz myszką w "TAK TO DZIAŁA" i wybierasz "Rekomenduj bezpłatnie online".

Nie musisz tutaj w żaden sposób naciągać naszych bliskich. Po prostu wspomnij im o tym, że mogą oszczędzać na swoich zakupach każdego miesiąca od kilkudziesięciu zł, a nawet znacznie więcej. Jeśli będą tym zainteresowani, to możesz im dokładniej to wszystko wytłumaczyć. I oczywiście warto się w tym zakresie podszkolić, czyli wcześniej przygotować 🙂

CashBack World Opinie czyli czy to oszustwo i Piramida Finansowa?

Tak może się wydawać, biorąc pod uwagę historię tej firmy, która dawniej działała w Austrii. Jej założycielem był przedsiębiorca z Austrii, Hubert Freidl, którego dawna działalność Lyoness została zamknięta przez sąd w jego kraju. Dlaczego?

"20 stycznia 2018 Lyoness dostało zakaz prowadzenia działalności w Norwegii w związku z potwierdzonym schematem działalności piramidy finansowej."

Natomiast aktualnie w Polsce działa program CashBack World, który prowadzi firma z Krakowa o nazwie "myWorld Poland Sp. z o.o. ". Uzyskuje pozytywne opinie. Zapoznałem się z całym regulaminem i nie zauważam piramidy finansowej(polegającej na wykupowaniu pewnych drogich pakietów, aby dostać się na wyższy próg, by móc zarabiać jeszcze więcej). Tutaj tylko zarabiamy na te 3 wyżej wspomniane przeze mnie sposoby.

Tą ofertę nadal prześwietlam. Dam znać o pierwszej wypłacie. Mogę wspomnieć, że kwestia przyznawania zwrotu za zakupy jak najbardziej działa. Kilku moich krewnych działa już w tym programie. Uzyskali nawet vouchery, które wykorzystują na stacjach Orlen, aby uzyskiwać jeszcze tańsze paliwo, które i tak tankują każdego miesiąca. Może i ja się do tego za jakiś czas przekonam.

Aktualnie zaufanie do firmy CashBack World i jej programu zwiększają tacy partnerzy, jak Orlen, Tesco, Aliexpress, Biedronka, Allegro i wiele więcej.

Ten program poznasz jeszcze bliżej, gdy przejdziesz do strony Cashback World i tam zjedziesz na sam dół i klikniesz w "OWU(ogólne warunki użytkowania)" oraz w "Warunki korzystania z serwisu". Polecam.

Czytałem artykuł Alexa Pietrzaka o nazwie "Cashback World (Lyoness) od środka Jednak Piramida Finansowa", który ostrzega przed CashBack World. Natomiast sporo przedstawionych tam informacji jest nieaktualnych.

Moje oszczędzanie/zarabianie na CaskBack

NowyCaskBack używam szczególnie dokonując przeróżnych zakupów w sklepach internetowych. Natomiast CashBack World używam do oszczędzania w popularnych marketach(biedronka, tesco itp.), na zakupach paliwa na stacjach paliwowych oraz w innych sytuacjach.

To oszczędzanie na zakupach stanowi dla mnie idealne rozwiązanie. Każdego miesiąca oszczędności sięgają już blisko 10-100 zł, w zależności od rodzaju i wysokości danych zakupów oraz promocji w danym sklepie internetowym, który dołączył do programu NowyCashback. A to już jest dość spora suma. Nie mówiąc o programie partnerskim, na którym zarabiam dodatkowe pieniądze(o nich wspomnę innym razem.

Tobie również polecam tak oszczędzać i zarabiać!

W Polsce programy CashBack World czy NowyCaskBack przechodzą metamorfozę. I dlatego zamierzam je jeszcze dokładniej sprawdzić. Może i Ciebie one zainteresują. Bądź już z nich korzystasz? Daj znać. Dodatkowo zachęcam, by poznać moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, dzięki którym możesz się rozwijać i liczyć na moje indywidualne wsparcie. Serdecznie Zapraszam!

22 Responses
 1. Cześć. Szymon wiele nieścisłości. Poznaj najpierw lepiej program zanim zaczniesz go przedstawiać i oceniać. Jeżeli chcesz służę pomocą i informacją. Natomiast pamiętaj jeżeli CBW jest świetny ( a uwierz mi jest , znam go i buduje ponad 9 lat i przeszedłem wszystkie momenty zmian i ewolucji ) to pisanie nieprawdy ( a to Ci się przytrafiło ) możesz kogoś skrzywdzić
  Jakby co to w kontakcie
  Marcin

  1. To będę wdzięczny Marcin, gdy dokładnie określisz, gdzie pojawiły się nieścisłości w tym artykule. Sam wiesz, że ten program nie jest jeszcze dobrze znany w Polsce. A pojawiły się różnorodne opinie na jego temat. Ja w artykule nie oceniłem go negatywnie, lecz wykazałem, jakie pewne opinie o nim krążą. Sam z niego korzystam, dalej testuje i do tego zachęcam innych 🙂

 2. Witaj Szymon . Faktycznie jest kilka nieścisłości w Twojej relacji . Jestem w programie już jakiś czas , zostałem Lyconet Marketerem, jesli chcesz poznać dobrze program i zarabiać nawet na 12 sposobów – zapraszam do mojej grupy. Informacje , jakie zamieszczasz świadczą o tym , ze osoba , która Cie rekomendowała do tego programu nie otacza Cie opieką , nie przekazuje pełnych i bieżących informacji , Zawsze możesz mienić osobę rekomendującą. Służę swoją osobą , zapewnię Ci bieżące informacje i pomogę w zarabianiu pieniędzy w tym programie . Miałem okazję poznać osobiście Huberta Freidla oraz nr 1 w marketingu sieciowym Erica Woore. Jesli jesteś zainteresowany – odezwij sie na maila

  1. Dzięki Waldek. Nie jestem zainteresowany, ponieważ aktualnie rozbudowuje własne biznesy 🙂 Ale, jeśli zauważasz pewne nieścisłości w artykule, to będę wdzięczny za wyjaśnienie w komentarzu, co mógłbym w nim poprawić.

  1. Na tą chwilę nie. Sam zbytnio jeszcze w pełni nie korzystam. Nie przetestowałem też tak, aby móc szczerze polecić. Natomiast moi bliscy krewni – szwagier i inni – korzystając i dzięki temu płacą kilka % mniej za paliwo na stacjach Orlen czy robiąc zakupy w marketach. Jak znajdę czas, to także się tym zajmę 🙂

 3. Robiłem kilka zakupów z aplikacją w Carrefour, trzeba czekać na potwierdzenie zakupu kilka tygodni, ale program zarabiania na zakupach jak najbardziej działa. Kilka wypłat za zwrot z zakupów już dotarło na moje konto bankowe. Z booking też trzeba długo czekać. Zakup voucherów zwrot od razu.

  1. Temat godny zainteresowania, więc więcej opinii na pewno już niedługo się pojawi. Sam, gdy uda mi się przetestować ten program pod różnymi aspektami, to rozbuduję artykuł o nowe spostrzeżenia 🙂

 4. Ostatnio natknęłam się na stronę nowycashback. Zrobiłam zakupy na Allegro korzystając z ich strony, a teraz czekam na zwrot pieniędzy

 5. Byłam kiedys na spotkaniu rekrutującym nowych członków cash back Word i wydaje mi się że trzeba było co miesiąc płacić jakies 200 zł żeby móc otrzymywac zyski z zakupów osób które się zwerbowało do korzystania z aplikacji. Jako zwykły korzystający ze zwrotów jest ok, ale żeby na tym zarabiac to trzeba też wkładać.tego małego szczegółu zabrakło w artykule

  1. O dzięki Maja, że uzupełniłaś ten artykuł o swoją wypowiedź, że by zarabiać na programie partnerskim CashBack Wordl, to należy też sporo inwestować swoich pieniędzy. Ja jeszcze na CashBack Word nie zarabiam z polecenia. Tylko NowyCashBack zapewnia mi prowizję od poleconych – już trochę się uzbierało, za co dziękuję wszystkim czytelnikom. Tam to wygląda mi wszystko prościej i jaśniej, ale dam znać później, jak wygląda sprawa ze zwrotami z zakupów i z wypłatą prowizji 🙂

 6. Witam.Ma ktos może jakies nowe informacje jak dziala ten program patnerski? Moze ktos juz w tym pręznie dziala i mogł by sie podzielic doswiadczeniem informacjami…

  1. Ja na tą chwilę posiadam blisko 20 polecających i ta liczba się zwiększa. Już oni zapewnili mi w przeciągu 1 miesiąca kilka dodatkowych pieniędzy (4 zł). Sam gdy dokonuję zakupów na Allegro czy w sklepach internetowych to przez ten serwis NowyCashback i dzięki temu udało mi się w przeciągu kilku miesięcy już uzyskać zwrot w wysokości blisko 20 zł, więc niedługo sobie przeleję na konto. Na tą chwilę daje polecam 🙂

 7. Mnie chodzi bardziej o sklepy stacjonarne wiec raczej o CB.A wyzej pani Maja pisze o comiesiecznych opłatach a skoro pan ma z 20 poleconych 4 zł to chyba ciezko by bylo wyrobic na te oplaty no chyba ze cos sie zmieniło?Inna sprawa ze jak komus o tym mowie kazdy mowi lyones ze to to samo tylko pod nowa nazwa.Ludzie sie juz boja w to wejsc bo pelno w internecie negartywnych informacji.

  1. Co do NowyCashback, to tutaj nie ma żadnych opłat i nie będzie. Można więc tylko zarobić, gdy dokonujemy zakupy online. A jeśli jeszcze znajdziemy polecających, to zwiększymy swoje dochody 🙂 Co do stereotypów, to zgadza się, że trudno je zmienić. Natomiast ja testuje dalej i jest OK.

Dodaj komentarz :)