Integracja WordPress z YouTube – przycisk, filmy, playlista i galeria

YouTube to najpopularniejszy kanał społecznościowy skupiony na filmach wideo. I coraz częściej filmy z YouTube chcemy umieszczać na stronie WordPress. Jeśli i Ty do tego dążysz, to zobacz, jak wygląda integracja YouTube z WordPress. Pozwoli to skutecznie promować swój kanał YouTube także na stronie www i odwrotnie. Tym bardziej warto spróbować!

Umieść przycisk, filmy, playlistę i galerię YouTube na stronie WordPress.

Obejrzyj film z kanału #JakSieRozwijac "Integracja YouTube z WordPress":

Udało Ci się zintegrować swój kanał YouTube ze stroną WordPress? A może pojawiły się pewne problemy. Daj znać w komentarzu, a chętnie pomogę. Dodatkowo zobacz, jak skutecznie "Jak promować się na YouTube?". A jeśli jeszcze nie ma Cię na Instagramie, to koniecznie zajrzyj do "Jak wypromować się na Instagramie?". Naprawdę warto!

Chcesz jeszcze lepiej poznać możliwości kanału YouTube?! W takim razie dołącz do studentów mojego kursu "YouTube Marketing - Jak zarabiać na kanale Youtube krok po kroku?". Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online. Serdecznie Zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.