Kurs online Tworzenie stron WIX Stwórz stronę, bloga, sklep w 1h

Interesuje Cię szybkie i proste tworzenie stron www? Chcesz szybko nauczyć się i od razu stworzyć swoją 1 stronę www, bloga bądź sklep internetowy? Wszystko nawet w 1 godzinę bądź trochę dłużej? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to mój kurs "Tworzenie stron WIX - stwórz stronę www, bloga i sklep w 1H" jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zachęcam, aby zapoznać się z jego wszelkimi możliwościami!

Kurs ten dostępny jest w postaci kilku lekcji za DARMO na moim kanale YouTube #JakSieRozwijac. Jeśli jednak chcesz liczyć na wszystkie materiały, moje wsparcie i zawsze aktualne informacje, to zakup ten kurs na Udemy!

Kurs szybkiego tworzenia stron www!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - Autor kursu Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga

Witaj. Od blisko 2008 roku jestem Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress i Copywriterem. Od 2016 roku jako właściciel CopywriterExpert codziennie dbam o pozycję stron www swoich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Moja historia z Tworzeniem stron www

W 2006 roku zainteresowałem się WordPressem i tworzeniem stron www. Chciałem nauczyć się zarabiać przez Internet i potrzebowałem do tego własnej strony internetowej. Uznałem, że aby zminimalizować koszty, najlepiej będzie przygotować ją samodzielnie. I właśnie wtedy z pomocą przyszedł mi WordPress oraz najpopularniejszy i sprawdzony na całym świecie kreator stron WIX.

Czytałem książki, blogi, przechodziłem także kursy online o tematyce WordPress i tworzenia stron www. Dzięki temu udało mi się w końcu zbudować swoje pierwsze strony www i blogi w technologii WP.

To sprawiło, że aktualnie szybko i skutecznie buduję nowe strony w oparciu o kreator WIX.

Postanowiłem moją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem podzielić się także z innymi. Tak, aby niemalże każdy był w stanie nauczyć się tworzyć swoje pierwsze strony internetowe i blogi za pomocą prostego i ciągle rozwijającego się kreatora stron WIX. To moja misja, którą realizuje już długi czas!

Kurs Tworzenia stron WIX? Co Ci da?!

tworzenie stron wix krok po kroku kurs online

Prosto i szybko stworzysz swoją 1 stronę www, bloga bądź sklep online!

tworzenie stron www krok po kroku kurs online szkolenie

Dowiesz się, jak zoptymalizować swoją stronę www.

kurs tworzenia stron www WIX

Nauczysz się dalej dbać o skuteczną promocję swojej strony www.

Kurs Tworzenie stron WIX - na co możesz liczyć?!

wysokiej jakości filmy z kursu o tworzeniu stron www WIX
stały kontakt z autorem kursu Tworzenie stron www i bloga WIX
dostęp do materiałów z kursu Tworzenie stron WIX
poziom nauki w kursie Tworzenie stron www bloga WIX

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie tworzenia stron www, kreatora WIX oraz Twojej strony www.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Kurs Tworzenia stron WIX - Opinie Klientów / Studentów

"Polecam wszystkim początkującym z Wixem ten kurs. Pomimo, że Wix oferuję informacje, to są one nie po kolei i ciężko świeżaką zrozumieć krok po kroku.Może za niedługo uda mi się pochwalić moją stroną. Dzięki Szymon za poświęcony nam czas. Pozdrawiam!"

(Anna)

"Kurs ogólnie został przemyślany. Polecam!"

(Paweł Kruk)

"Bardzo fajnie, po kolei, autor wyjaśnia jak utworzyć- stronę na wix. Brawo za informacje na temat pozycjonowania- zazwyczaj to sprawia najwięcej trudności. Polecam!"

(Przemysław Bogdan)

"Kurs ok, możliwość zadawania pytań jest niezwykle cenna, ponieważ o wszystko można dopytać."

(Łukasz Mazela)

Kurs Tworzenia stron WIX od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o Tworzeniu stron ww i kreatorze stron WIX. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu Tworzenie stron WIX?

  1. 2 godzin filmów na życzenie
  2. Artykuły
  3. Zasoby PDF do pobrania
  4. Całkowity dożywotni dostęp
  5. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
  6. Certyfikat ukończenia po przejściu kursu
  7. Moje wsparcie przez cały czas przechodzenia kursu - przy każdym filmie możesz mi wysłać pewne pytanie, na które Ci szybko odpowiem!

Jeśli chcesz liczyć na aktualne i wszystkie materiały wideo i pdf, moje wsparcie i pozostałych uczestników to zakup ten kurs Tworzenie stron www, sklepu, bloga WIX na Udemy!