Kurs online Tworzenie stron WIX - stwórz stronę, bloga, sklep w 1h

Interesuje Cię szybkie i proste tworzenie stron www? Chcesz szybko nauczyć się i od razu stworzyć swoją 1 stronę www, bloga bądź sklep internetowy? Wszystko nawet w 1 godzinę bądź trochę dłużej? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to mój kurs „Tworzenie stron WWW w technologii WIX” jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zachęcam, aby zapoznać się z jego wszelkimi możliwościami!

Jeśli chcesz liczyć na wszystkie materiały, moje wsparcie i zawsze aktualne informacje, to zakup ten kurs na Udemy bądź EDUJ. Bierze w nim udział już ponad 400 zadowolonych studentów. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kurs szybkiego

tworzenia stron WWW!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - Autor kursu Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia z tworzeniem stron www

W 2006 roku zainteresowałem się WordPressem i tworzeniem stron www. Chciałem nauczyć się zarabiać przez Internet i potrzebowałem do tego własnej strony internetowej. Uznałem, że aby zminimalizować koszty, najlepiej będzie przygotować ją samodzielnie. I właśnie wtedy z pomocą przyszedł mi WordPress oraz najpopularniejszy i sprawdzony na całym świecie kreator stron WIX.

Czytałem książki, blogi, przechodziłem także kursy online o tematyce WordPress i tworzenia stron www. Dzięki temu udało mi się w końcu zbudować swoje pierwsze strony www i blogi w technologii WP.

To sprawiło, że aktualnie szybko i skutecznie buduję nowe strony w oparciu o kreator WIX.

Postanowiłem moją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem podzielić się także z innymi. Tak, aby niemalże każdy był w stanie nauczyć się tworzyć swoje pierwsze strony internetowe i blogi za pomocą prostego i ciągle rozwijającego się kreatora stron WIX. To moja misja, którą realizuje już długi czas!

Co Ci da ten kurs?

  • Prosto i szybko stworzysz swoją 1 stronę www, bloga bądź sklep online!
  • Dowiesz się, jak zoptymalizować swoją stronę WWW zgodnie z zasadami SEO.
  • Nauczysz się dbać o skuteczną promocję swojej strony WWW

Na co możesz liczyć?

wysokiej jakości filmy z kursu o tworzeniu stron www WIX
stały kontakt z autorem kursu Tworzenie stron www i bloga WIX
dostęp do materiałów z kursu Tworzenie stron WIX
poziom nauki w kursie Tworzenie stron www bloga WIX

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów i kwestii, które Cię interesują.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie klientów

„Polecam wszystkim początkującym z Wixem ten kurs. Pomimo, że Wix oferuję informacje, to są one nie po kolei i ciężko świeżaką zrozumieć krok po kroku.Może za niedługo uda mi się pochwalić moją stroną. Dzięki Szymon za poświęcony nam czas. Pozdrawiam!”

(Anna)

„Kurs ogólnie został przemyślany. Polecam!”

(Paweł Kruk)

„Bardzo fajnie, po kolei, autor wyjaśnia jak utworzyć- stronę na wix. Brawo za informacje na temat pozycjonowania- zazwyczaj to sprawia najwięcej trudności. Polecam!”

(Przemysław Bogdan)

„Kurs ok, możliwość zadawania pytań jest niezwykle cenna, ponieważ o wszystko można dopytać.”

(Łukasz Mazela)

Kurs „Tworzenie stron WWW w technologii WIX” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o Tworzeniu stron ww i kreatorze stron WIX. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

  • 3 godziny filmów
  • 3 zasoby do pobrania
  • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
  • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
  • certyfikat ukończenia kursu
  • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!

Jeśli chcesz liczyć na aktualne i wszystkie materiały wideo i pdf, moje wsparcie i pozostałych uczestników to zakup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!