Kurs online Zarabianie na Amazon KDP i Amazon Kindle

Interesuje Cię zarabianie swoich prostych produktów elektronicznych na większą skalę. Na przykład e-booków, książek, plannerów, kalendarzy itp.? W tym wszystkim pomoże Ci kurs o zarabianiu na Amazon KDP. W nim krok po kroku dowiesz się, jak sprawić, aby Twoje produkty elektroniczne były dostępne na Amazon.com i Amazon Kindle. Dodatkowo dowiesz się, jak tworzyć proste zeszyty i inne produkty elektroniczne, które później możesz wystawiać na Amazon jako Twoje i na nich zarabiać.

Jeśli chcesz przejść cały kurs, liczyć na moje wsparcie i zawsze aktualne materiały, to zakup ten kurs poniżej. Bierze w nim udział już ponad 250 zadowolonych studentów.

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj! Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kurs Amazon KDP

Kim jestem?

Szymon Owedyk - Autor kursu Jak zarabiać na Amazon KDP sprzedając swoje książki ebooki zeszyty i plannery

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia z Amazon

Od 2019 roku sprzedaję ponad 700 różnych produktów elektronicznych na Amazon KDP. To różnorodne zeszyty, plannery, kalendarze, własne e-booki i książki. Dzięki temu każdego miesiąca uzyskuje bardzo ciekawy przychód z takiej sprzedaży.

ps. Niedawno 1 mój produkt(prosty zeszyt) ktoś zakupił w ilości 30 sztuk. Może nauczycielka kupiła zeszyty dla całej klasy!

moja sprzedaż na amazon ze sprzedaży ebooków, zeszytów. plannery i kalendarzy w amazon kdp

A tutaj prawie 400 zamówień z 1 miesiąca, z którego widać, jak udało się sprzedać przeróżne moje produkty(przedstawiają to różne kolory widoczne na wykresie):

Zarobki z Amazon KDP Z ostatniego miesiąca

Także i Ty możesz uzyskać dobrą sprzedaż na Amazonie:

przychody z Amazon KDP sprzedaż statystyki

Wiedzą o Amazon KDP postanowiłem podzielić się z innymi, abyś i Ty mógł nauczyć się zarabiać w domu przez Internet, wydając różne produkty elektroniczne i drukowane na Amazon.com

Co możesz uzyskać w tym kursie?

 • Zobaczysz, jak łatwo tworzyć różne proste produkty na Amazon KDP, które docierają do Klientów z całego świata.
 • Otrzymasz gotowe szablony różnych produktów, które wystarczy, że minimalnie pozmieniasz i będziesz je sprzedawać jako własne.
 • Poznasz techniki i sposoby, dzięki którym zaczniesz Tworzyć własne produkty na Amazon KDP. Dowiesz się, jak również sprzedawać je skutecznie!

Na co możesz liczyć w tym kursie?

dostęp do wysokiej jakości materiałów wideo w kursie Jak zarabiać na Amazon KDP biznes online
kontakt z autorem kursu Jak sprzedawać na Amazon KDP
dostęp do materiałów kursu online Jak sprzedawać na Amazon KDP
możliwość nauki w kursie Jak zarabiać na Amazon KDP

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów i kwestii, które Cię interesują.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie klientów

„SUPER KURS!”

(Artur)

„Świetny kurs o Amazon KDP, który napisany jest w prosty sposób. Udało mi się dzięki niemu stworzyć własne konto, produkty i zacząć na nich zarabiać. I zawsze mogę liczyć na wsparcie autora, bezcenne.”

(Migota)

Tuż tuż

(…)

Lada chwila

(…)

Kurs „Biznes online i zarabianie w domu przez Amazon KDP” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o zarabianiu na sprzedaży własnych produktów elektronicznych na Amazon KDP. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu?

 • ponad 5 godziny filmów
 • 27 zasobów PDF do pobrania
 • artykuły do czytania
 • gotowe szablony produktów, zeszytów, kalendarzy i planerów do wstawienia na Amazon KDP
 • dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
 • dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
 • certyfikat ukończenia kursu
 • wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!