Kurs online SEO 2020 Ogarnij Pozycjonowanie stron www

Kurs o SEO to szkolenie online skierowane dla osób, które chcą w prosty sposób nauczyć się skutecznego pozycjonowania swoich stron www. To również świetny kurs dla tych, którzy chcą w przyszłości pracować jako Specjaliści SEO i pozycjonować strony swoich Klientów. Jeśli więc zaliczasz się do którejś z tych grup, chcesz ogarnąć SEO i Pozycjonowanie stron www, to koniecznie zapoznaj się z możliwościami tego kursu.

Kurs "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www" od A do Z ukaże Ci, jak promować strony internetowe w Google, Mapach Google i w Social Media. Z tego kursu korzysta już 504 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj. Od blisko 2008 roku jestem Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress i Copywriterem. Od 2016 roku jako właściciel CopywriterExpert codziennie dbam o pozycję stron www swoich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Moja historia z SEO i Pozycjonowaniem stron

Już w 2006 roku posiadałem swoje pierwsze blogi i inne strony www, dzięki którym zarabiałem na reklamach Google Adwords. Aby powiększać swoje dochody musiałem dowiedzieć się, co zrobić, aby moje strony uzyskały jak najlepszą pozycję w Google i Social Media.

Uczyłem się tego przeglądając polskie i zagraniczne blogi, czytając różne książki branżowe, a zarazem korzystając z kursów o SEO. To wszystko sprawiło, że z czasem byłem w stanie założyć własną agencję marketingową. I tak do dzisiaj z moim zespołem zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem stron moich wybranych Klientów.

Przez lata zauważyłem, że coraz więcej właścicieli stron firmowych, blogów i sklepów internetowych chcieliby samodzielnie nauczyć się promować swoje strony w Google i Social Media.

Ja już wiedziałem, na czym to polega i że nie wymaga to stosowania jakichś skomplikowanych technik. Zadbałem więc o przygotowanie kursu online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www", za pomocą którego niemalże każdy laik poradzi sobie ze skuteczną promocją swoich stron w Internecie.

Co ci da ten Kurs Ogarnij SEO i Pozycjonowanie?

czym jest seo w kursie seo ogarnij seo i pozycjonowanie stron www

Dowiesz się w prosty sposób czym jest SEO i Pozycjonowanie stron w 2020 i 2021 roku

optymalizacja seo strony www w kursie Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Zobaczysz, jak prostymi krokami na bieżąco promować swoje strony www i kanały Social Media w Internecie

narzędzia SEO dostępne w kursie Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron w Google i Social Media

Otrzymasz gotowe narzędzia SEO, które pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o skuteczne pozycjonowanie Twoich stron www!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kurs SEO online - na co możesz liczyć?!

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie SEO i Pozycjonowania stron www w Google i Social Media.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Kurs SEO online - Opinie Klientów / Studentów

"Wyjaśnienie w sposób łatwy dla widza podstaw SEO, jest tym co do mnie przemówiło. Dołączenie Ebooka jest strzałem w dziesiątkę!
"

(Eryk Sosnowski)

"Zdecydowaną zaletą kursu jest to, że autor dzieli się wieloma narzędziami (w tym bezpłatnymi), które w znacznym stopniu mogą wpłynąć na jakość Twojej strony WWW i pozycjonowanie, a nawet Twój marketing online. Autor mówi wyraźnie i z łatwością przekazuje wiedzę. Kurs polecam raczej osobom początkującym."

(Maciej Grabowski)

"Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień,przedstawiona w sposób prosty i zrozumiały dla laika"

(Anna Kunikowska)

"Bardzo szczegółowe szkolenie, dużo przydatnych informacji i miłe zaskoczenie- kilka ciekawych info ponad program. Fajnie, że są również materiały do pobrania. Polecam!!
"

(Przemysław Bogdan)

Kurs SEO online od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o SEO i Pozycjonowaniu stron www w Google i Social Media. Zapraszam!

Co się stanie, gdy kupisz ten kurs online?

 • Nauczysz się samodzielnie i skutecznie promować swoje strony internetowe w Google, Mapach Google i Social Media, więc pewnie zlecisz to komuś i zapłacisz za to od kilkuset do kilku tysięcy zł każdego miesiąca. I tak nie będziesz miał pewności, że wykonają to dobrze, więc często musisz kontrolować pracę takich firm seo i w razie potrzeby poszukiwać innej.
 • Dowiesz się, jak radzić sobie ze zmianami algorytmu Google i algorytmów popularnych Social Media.
 • Otrzymasz wysokiej jakości materiały o SEO i Pozycjonowaniu stron www, które mi udało się zebrać w jedną całość, uporządkować i jak najlepiej przedstawić.
 • Otrzymasz wsparcie specjalisty od SEO, który zawsze w czasie przechodzenia kursu jest do Twojej dyspozycji

Co wchodzi w skład kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www?

 1. Blisko 10 godzin filmów na życzenie
 2. Cenne artykuły i zasoby PDF do pobrania
 3. Całkowity dożywotni dostęp
 4. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
 5. Certyfikat ukończenia po przejściu kursu
 6. Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas przechodzenia kursu - przy każdym filmie możesz mi wysłać pewne pytanie, na które ja i inni szybko odpowiadają!
 7. Ebook podsumowujący na koniec kursu

Wyjaśnienie ceny?

Tylko w tej ofercie i na moim blogu otrzymujesz najlepszą cenę kursu "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www w Google i Social Media". Wysokość tej ceny wynika z wielu czynników. Płacisz za dostęp do wszystkich materiałów tego kursu, a powyżej dowiedziałeś się, że jest tego dość sporo.

Dodatkowo w czasie przechodzenia kursu zawsze możesz liczyć na wsparcie Instruktora(gdy masz pytanie bądź pewne trudności z wdrożeniem wskazówek z danego wykładu), to wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w przeciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Statystyki pokazują, że aktualnie sprzedaż internetowa zyskuje na coraz większej popularności. Zapewne już jesteś w posiadaniu pewnych stron internetowych i chcesz poprawić ich popularność. A jeśli nie, to już niedługo tak będzie. Dodatkowo wiedzę o SEO możesz wykorzystać, aby budować własny biznes, jak i biznes kogoś innego. Wybór już będzie należał do Ciebie. Jaki z tego wniosek? Przejście tego szkolenia o SEO stanowi dla Ciebie idealną inwestycję.

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: Jeżeli ten kurs nie okaże Ci się przydatny, to masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!