Kurs SEO online Ogarnij Pozycjonowanie stron w Google i Social Media

Kurs o SEO to szkolenie online skierowane dla osób, które chcą w prosty sposób nauczyć się skutecznego pozycjonowania swoich stron www. To również świetny kurs dla tych, którzy chcą w przyszłości pracować jako Specjaliści SEO i pozycjonować strony swoich Klientów. Jeśli więc zaliczasz się do którejś z tych grup, chcesz ogarnąć SEO i Pozycjonowanie stron www, to koniecznie zapoznaj się z możliwościami tego kursu.

Kurs "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www" od A do Z ukaże Ci, jak promować strony internetowe w Google i Social Media.

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www
Szymon Owedyk - autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj. Od blisko 2008 roku jestem Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress i Copywriterem. Od 2016 roku jako właściciel CopywriterExpert codziennie dbam o pozycję stron www swoich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Moja historia z WordPressem

Już w 2006 roku posiadałem swoje pierwsze blogi i inne strony www, dzięki którym zarabiałem na reklamach Google Adwords. Aby powiększać swoje dochody musiałem dowiedzieć się, co zrobić, aby moje strony uzyskały jak najlepszą pozycję w Google i Social Media.

Uczyłem się tego przeglądając polskie i zagraniczne blogi, czytając różne książki branżowe, a zarazem korzystając z kursów o SEO. To wszystko sprawiło, że z czasem byłem w stanie założyć własną agencję marketingową. I tak do dzisiaj z moim zespołem zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem stron moich wybranych Klientów.

Przez lata zauważyłem, że coraz więcej właścicieli stron firmowych, blogów i sklepów internetowych chcieliby samodzielnie nauczyć się promować swoje strony w Google i Social Media.

Ja już wiedziałem, na czym to polega i że nie wymaga to stosowania jakichś skomplikowanych technik. Zadbałem więc o przygotowanie kursu online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www", za pomocą którego niemalże każdy laik poradzi sobie ze skuteczną promocją swoich stron w Internecie.

Co ci da ten Kurs Ogarnij SEO i Pozycjonowanie?

czym jest seo w kursie seo ogarnij seo i pozycjonowanie stron www

Dowiesz się w prosty sposób czym jest SEO i Pozycjonowanie stron w 2019 i 2020 roku

optymalizacja seo strony www w kursie Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Zobaczysz, jak prostymi krokami na bieżąco promować swoje strony www i kanały Social Media w Internecie

narzędzia SEO dostępne w kursie Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron w Google i Social Media

Otrzymasz gotowe narzędzia SEO, które pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o skuteczne pozycjonowanie Twoich stron www!

Kupuję kurs Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www w Google i Social Media"!

Kurs SEO online - na co możesz liczyć?!

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie SEO i Pozycjonowania stron www w Google i Social Media.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Kurs SEO online - Opinie Klientów / Studentów

"Wyjaśnienie w sposób łatwy dla widza podstaw SEO, jest tym co do mnie przemówiło. Dołączenie Ebooka jest strzałem w dziesiątkę!
"

(Eryk Sosnowski)

"Zdecydowaną zaletą kursu jest to, że autor dzieli się wieloma narzędziami (w tym bezpłatnymi), które w znacznym stopniu mogą wpłynąć na jakość Twojej strony WWW i pozycjonowanie, a nawet Twój marketing online. Autor mówi wyraźnie i z łatwością przekazuje wiedzę. Kurs polecam raczej osobom początkującym."

(Maciej Grabowski)

"Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień,przedstawiona w sposób prosty i zrozumiały dla laika"

(Anna Kunikowska)

"Bardzo szczegółowe szkolenie, dużo przydatnych informacji i miłe zaskoczenie- kilka ciekawych info ponad program. Fajnie, że są również materiały do pobrania. Polecam!!
"

(Przemysław Bogdan)

Kurs SEO online od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o SEO i Pozycjonowaniu stron www w Google i Social Media. Zapraszam!

Co się stanie, gdy nie kupisz tego kursu online?

  • Nie nauczysz się samodzielnie i skutecznie promować swoje strony internetowe w Google i Social Media, więc pewnie zlecisz to komuś i zapłacisz za to od kilkuset do kilku tysięcy zł każdego miesiąca. I tak nie będziesz miał pewności, że wykonają to dobrze, więc często musisz kontrolować pracę takich firm seo i w razie potrzeby poszukiwać innej.
  • Nie dowiesz się, jak radzić sobie ze zmianami algorytmu Google i algorytmów popularnych Social Media.
  • Stracisz czas i pieniądze na wyszukiwanie innych materiałów o SEO i Pozycjonowaniu stron www, które mi udało się zebrać w jedną całość, uporządkować i jak najlepiej przedstawić.
  • Stracisz wsparcie specjalisty od SEO, który zawsze w czasie przechodzenia kursu jest do Twojej dyspozycji

Co wchodzi w skład kursu Ogarnij WordPress?

  1. 9,5 godziny filmów na życzenie
  2. 5 artykułów
  3. 42 zasoby PDF do pobrania
  4. Całkowity dożywotni dostęp
  5. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
  6. Certyfikat ukończenia po przejściu kursu

Wyjaśnienie ceny?

Na samym dole tej strony otrzymujesz najlepszą cenę kursu "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www w Google i Social Media". Wysokość tej ceny wynika z wielu czynników. Płacisz za dostęp do wszystkich materiałów tego kursu, a powyżej dowiedziałeś się, że jest tego dość sporo.

Dodatkowo w czasie przechodzenia kursu zawsze możesz liczyć na wsparcie Instruktora(gdy masz pytanie bądź pewne trudności z wdrożeniem wskazówek z danego wykładu), to wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w przeciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Statystyki pokazują, że aktualnie sprzedaż internetowa zyskuje na coraz większej popularności. Zapewne już jesteś w posiadaniu pewnych stron internetowych i chcesz poprawić ich popularność. A jeśli nie, to już niedługo tak będzie. Dodatkowo wiedzę o SEO możesz wykorzystać, aby budować własny biznes, jak i biznes kogoś innego. Wybór już będzie należał do Ciebie. Jaki z tego wniosek? Przejście tego szkolenia o SEO stanowi dla Ciebie idealną inwestycję.

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: Jeżeli ten kurs nie okaże Ci się przydatny, to masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kupuję kurs Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www w Google i Social Media"!

Zapraszam do udziału. Przenieś się ze mną w świat SEO i Pozycjonowania stron www - prosto i na temat czyli dla Każdego!