Kurs SEO online Ogarnij i Pozycjonowanie stron w Google i Social Media

Kurs „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW”

Kurs o SEO to szkolenie online skierowane dla osób, które chcą w prosty sposób nauczyć się skutecznego pozycjonowania swoich stron www. To również świetny kurs dla tych, którzy chcą w przyszłości pracować jako Specjaliści SEO i pozycjonować strony swoich Klientów. Jeśli więc zaliczasz się do którejś z tych grup, chcesz ogarnąć SEO i pozycjonowanie stron www, to koniecznie zapoznaj się z możliwościami tego kursu.

Kurs „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW” od A do Z ukaże Ci, jak promować strony internetowe w wyszukiwarce Google, mapach Google i w popularnych mediach społecznościowych. Z tego kursu korzysta już ponad 900 zadowolonych studentów. Mam nadzieję, że Ty będziesz następny!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj. Tylko tutaj na moim blogu kupisz ten kurs w promocji czyli najtaniej!

Kim jestem?

szymon owedyk autor kursu Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Witaj! Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron w WordPressie, copywriterem i właścicielem kanału na YouTube #JakSieRozwijac. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert i codziennie dbam o pozycję stron www moich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga JakSieRozwijac.pl, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPressa, pracy zdalnej i biznesu online. Na blogu znajdują się także artykuły dotyczące social mediów (w tym także sporo materiałów o YouTube).

Moja historia z SEO i Pozycjonowaniem stron

Już w 2006 roku posiadałem swoje pierwsze blogi i inne strony www, dzięki którym zarabiałem na reklamach Google Ads. Aby powiększać swoje dochody musiałem dowiedzieć się, co zrobić, aby moje strony uzyskały jak najlepszą pozycję w Google i mediach społecznościowych.

Uczyłem się tego przeglądając polskie i zagraniczne blogi, czytając różne książki branżowe, a zarazem korzystając z kursów o SEO. To wszystko sprawiło, że z czasem byłem w stanie założyć własną agencję marketingową. I tak do dzisiaj z moim zespołem zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem stron moich wybranych Klientów.

Przez lata zauważyłem, że coraz więcej właścicieli stron firmowych, blogów i sklepów internetowych chcieliby samodzielnie nauczyć się promować swoje strony w Google i Social Media.

Ja już wiedziałem, na czym to polega i że nie wymaga to stosowania jakichś skomplikowanych technik. Zadbałem więc o przygotowanie kursu online „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www”, za pomocą którego niemalże każdy laik poradzi sobie ze skuteczną promocją swoich stron w Internecie.

Kurs „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW” – co możesz uzyskać?

czym jest seo w kursie seo ogarnij seo i pozycjonowanie stron www

Dowiesz się w prosty sposób czym jest SEO i Pozycjonowanie stron www w 2020-2021 roku i później.

optymalizacja seo strony www w kursie Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Zobaczysz, jak prostymi krokami na bieżąco promować swoje strony www i różne media społecznościowe (np. YouTube, Facebook, Instagram).

narzędzia SEO dostępne w kursie Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron w Google i Social Media

Otrzymasz gotowe narzędzia SEO, które pomogą Ci jeszcze lepiej zadbać o skuteczne pozycjonowanie Twoich stron www!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!

Kurs „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW” – na co możesz liczyć?

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania pytań dotyczących Twoich problemów i kwestii, które Cię interesują.

Nieograniczony dostęp do materiałów z kursu w formie wideo, plików PDF i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, które najbardziej Ci odpowiada!

Opinie Klientów

„Wyjaśnienie w sposób łatwy dla widza podstaw SEO, jest tym co do mnie przemówiło. Dołączenie Ebooka jest strzałem w dziesiątkę!

(Eryk Sosnowski)

„Zdecydowaną zaletą kursu jest to, że autor dzieli się wieloma narzędziami (w tym bezpłatnymi), które w znacznym stopniu mogą wpłynąć na jakość Twojej strony WWW i pozycjonowanie, a nawet Twój marketing online. Autor mówi wyraźnie i z łatwością przekazuje wiedzę. Kurs polecam raczej osobom początkującym.”

(Maciej Grabowski)

„Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień,przedstawiona w sposób prosty i zrozumiały dla laika”

(Anna Kunikowska)

„Bardzo szczegółowe szkolenie, dużo przydatnych informacji i miłe zaskoczenie- kilka ciekawych info ponad program. Fajnie, że są również materiały do pobrania. Polecam!”

(Przemysław Bogdan)

Kurs „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW” od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o SEO i Pozycjonowaniu stron www w Google i Social Media. Zapraszam!

Co wchodzi w skład kursu „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www”?

  • Blisko 8 godzin filmów
  • 32 pliki PDF do pobrania
  • Dożywotni dostęp do wszystkich materiałów
  • Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i komputerach
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Wsparcie moje i innych uczestników przez cały czas trwania kursu – pod każdym filmem możesz zadać pytanie, na które ja bądź inni uczestnicy szkolenia szybko odpowiadają!
  • E-book podsumowujący na koniec kursu

Cena

Na samym dole strony, zobaczysz cenę kursu. Pamiętaj, że cena obejmuje zarówno dostęp do wszystkich materiałów jak i moje wsparcie. Zakres materiałów jest obszerny, a dostęp do nich jest dożywotni.

Dodatkowo w czasie trwania kursu zawsze możesz liczyć na moje wsparcie. Odpowiem na Twoje pytania i pomogę, jeśli będziesz miał trudności z wdrożeniem wskazówek z jakiegoś wykładu. Jeśli masz z czymkolwiek problem, wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w ciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Statystyki pokazują, że aktualnie sprzedaż internetowa zyskuje na coraz większej popularności. Zapewne już jesteś w posiadaniu pewnych stron internetowych i chcesz poprawić ich popularność. A jeśli nie, to już niedługo tak będzie. Dodatkowo wiedzę o SEO możesz wykorzystać, aby budować własny biznes, jak i biznes kogoś innego. Wybór już będzie należał do Ciebie. Jaki z tego wniosek? Przejście tego szkolenia o SEO stanowi dla Ciebie idealną inwestycję.

I co? Przekonałem Cię? Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: jeżeli to szkolenie nie okaże się przydatne, masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!