Kurs WordPressa “Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga”

Interesuje Cię WordPress? Chcesz nauczyć się od podstaw tworzyć stronę www lub bloga w technologii WordPress? A może zamierzasz zostać projektantem stron WordPress? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, to mój kurs "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga" jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zachęcam, aby zapoznać się z jego wszelkimi możliwościami!

Kurs WordPressa dla Ciebie pod okiem specjalisty od WP!

Kurs WordPressa dla CIEBIE!

Kim jestem?

Szymon Owedyk - Autor kursu Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga

Witaj. Od blisko 2008 roku jestem Specjalistą SEO, Projektantem stron WordPress i Copywriterem. Od 2016 roku jako właściciel CopywriterExpert codziennie dbam o pozycję stron www swoich Klientów. Ale to nie wszystko!

Jestem autorem bloga i kanału YouTube #JakSieRozwijac, gdzie chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Moja historia z WordPressem

W 2006 roku zainteresowałem się WordPressem i tworzeniem stron www. Chciałem nauczyć się zarabiać przez Internet i potrzebowałem do tego własnej strony internetowej. Uznałem, że aby zminimalizować koszty, najlepiej będzie przygotować ją samodzielnie. I właśnie wtedy z pomocą przyszedł mi WordPress.

Czytałem książki, blogi, przechodziłem także kursy online o tematyce WordPress i tworzenia stron www. Dzięki temu udało mi się w końcu zbudować swoje pierwsze strony www i blogi w technologii WP.

To sprawiło, że aktualnie samemu jestem w stanie budować nowe strony WordPress i dobrze nimi zarządzać.

Postanowiłem moją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem podzielić się także z innymi. Tak, aby niemalże każdy był w stanie nauczyć się tworzyć swoje pierwsze strony internetowe i blogi w technologii WordPress. To moja misja, którą realizuje już długi czas!

Kurs WordPressa? Co Ci da?!

Lepiej poznasz WordPresa i utworzysz swoją 1 stronę lub bloga WordPress !

Dowiesz się, jak zoptymalizować swoją stronę / bloga WordPress

Nauczysz się pisać skuteczne teksty na stronę www / bloga!

Kupuję kurs online "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga"!

Kurs WordPressa online - na co możesz liczyć?!

Wysokiej jakości filmy uczące wszystkiego krok po kroku!

Stały kontakt z autorem kursu, możliwość wysłania mu pytać dotyczących Twoich problemów i pytań w sprawie WordPressa i danej strony www.

Wieczny dostęp do materiałów z kursu - wideo, pdf i e-booka podsumowującego!

Możliwość nauki w tempie, który najbardziej Ci odpowiada!

Kurs WordPressa - Opinie Klientów / Studentów

"Ten kurs WordPress to kombajn przydatnej wiedzy. Polecam jak najbardziej dla osób stawiających pierwsze kroki w WordPress, jak i dla osób które już poznały ten system CMS. Nawet jak wiesz już wiele, to zawsze znajdzie się coś nowego, dzięki czemu można doszlifować wiedzę o WordPress. Duży plus za bazę wiedzy o pozycjonowaniu, na pewno się przyda. Ze wszystkich kursów o WordPressie, śmiało mogę polecić ten kurs, bo jest w nim omówione wszystko to, co przydatne i w prostym języku. Polecam!!"

(Ewelina Mackiewicz)

"Przystępnie podana treść wykładów. Dla mnie bardzo wartościowa, abym mogła dobrze ustawić i dostosować do własnych potrzeb wszystkie niezbędne elementy strony na WP. W trakcie wykładów wprowadzam na bieżąco niektóre rozwiązania na swoją stronę, to co wydaje mi się ważne a o czym nie wiedziałam wcześniej."

(Elżbieta Kuźnia)

"Ciekawie prezentowany kurs. Dużo porad i trików związanych z WordPressem. Polecam."

(Wojciech Zielonka)

"Kurs jest interesujący i zawiera praktyczne informacje."

(Zoja Żak)

Kurs WordPressa od środka

Obejrzyj zapowiedź mojego kursu z dokładnym wyjaśnieniem jego treści, lekcji, dostępnych materiałów. Plus korzyści wynikające z Twojego udziału w tym szkoleniu o WordPress i tworzeniu stron www. Zapraszam!

Co się stanie, gdy nie kupisz tego kursu online?

  • Nie nauczysz się samodzielnie tworzyć stron WordPress, więc pewnie zlecisz to komuś i zapłacisz za to od kilkuset do kilku tysięcy zł
  • Nie dowiesz się, jak radzić sobie z zarządzaniem stron WordPress każdego miesiąca, co jest naprawdę istotne, gdy już posiadasz takie strony www / blogi.
  • Stracisz czas i pieniądze na wyszukiwanie innych materiałów o WordPress, które mi udało się zebrać w jedną całość, uporządkować i jak najlepiej przedstawić.
  • Stracisz wsparcie specjalisty od WordPressa, który zawsze w czasie przechodzenia kursu jest do Twojej dyspozycji

Co wchodzi w skład kursu Ogarnij WordPress?

  1. 9,5 godziny filmów na życzenie
  2. 2 artykuły
  3. 21 zasobów PDF do pobrania
  4. Całkowity dożywotni dostęp
  5. Dostęp do kursu na urządzeniach mobilnych i telewizorach
  6. Certyfikat ukończenia po przejściu kursu

Wyjaśnienie ceny?

Na samym dole tej strony otrzymujesz najlepszą cenę kursu "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga". Wysokość tej ceny wynika z wielu czynników. Płacisz za dostęp do wszystkich materiałów tego kursu, a powyżej dowiedziałeś się, że jest tego dość sporo.

Dodatkowo w czasie przechodzenia kursu zawsze możesz liczyć na wsparcie Instruktora(gdy masz pytanie bądź pewne trudności z wdrożeniem wskazówek z danego wykładu), to wysyłasz mi informację, a ja odpowiadam Ci w przeciągu 24 godzin.

Statystyki branży

Statystyki pokazują, że aktualnie ponad 90% stron internetowych jest zbudowana za pomocą systemu CRM o nazwie WordPress. Im wcześniej więc poznasz pełne możliwości WordPressa i nauczysz się z niego korzystać, tym więcej na tym skorzystasz!

I co? Przekonałem Cię?! Wszystkie opinie, cały materiał kursu + najlepsza oferta poniżej! Pamiętaj: Jeżeli ten kurs nie okaże Ci się przydatny, to masz 30 dni na zwrot pieniędzy!

Kupuję kurs online "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga"!

Zapraszam do udziału. Przenieś się ze mną w świat WordPressa!