kursy i książki

Przygotowałem profesjonalne kursy online i książki, które już teraz na Ciebie czekają, a ponadto są regularnie aktualizowane. Jeśli interesuje Cię tematyka któregoś z moich kursów online czy którejś z moich książek, koniecznie skorzystaj. A jeśli myślisz, że przyda się komuś z Twoich bliskich – daj mu znać bądź kup mu w prezencie!

Tylko tutaj na moim blogu kupisz wszystkie kursy online w promocji czyli najtaniej!


Promuj biznes lokalny w Mapach Google skutecznie!

To najnowszy kurs online, stworzony na podstawie wielololetniego doświadczenia w tworzeniu wizytówek firm w Mapach Google, ich właściwego ułożenia i skutecznej promocji w Internecie. A dodatkowo w kursie wyjaśniam, jak prosto i za darmo możesz stworzyć stronę WWW w Google Maps(wszystko na podstawie informacji przedstawionych w wizytówce Twojej firmy). Skorzystaj z tego szkolenia, a zdobędziesz wyjątkowych klientów na długi czas. Twój biznes będzie widoczny w Mapach Google i w wyszukiwarce Google oraz w innych miejscach.

Już blisko 50 zadowolonych uczestników!

W kursie tym bierze udział wielu masażystów, fizjoterapeutów, lekarzy, sprzedawcy i inni, którzy pozyskują klientów w konkretnym regionie(miasto, wieś, województwo itp.). Jeśli i Ty chcesz w taki sposób rozwijać swój biznes, to na pewno musisz być dobrze widoczny w Mapach Google. W kursie tym zobaczysz, jakie to proste!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Podstawy obsługi komputera nie tylko dla seniorów

kurs-podstawy-obslugi-komputera-nie-tylko-dla-seniorow

Kurs „Podstawy obsługi komputera nie tylko dla seniorów” to idealne szkolenie dla każdego, kto chce od podstaw nauczyć się korzystać z komputera i jego różnych funkcji. W kursie od A do Z dowiesz się, czym jest komputer, z czego się składa, jak go włączyć, wyłączyć, jak instalować różne aplikacje, jak korzystać z popularnych aplikacji, jak podłączyć i poprawnie ustawić różne urządzenia na komputerze. I jeszcze wiele więcej. W kursie możesz liczyć na wsparcie pozostałych uczestników oraz samego instruktora.

Już blisko 50 zadowolonych uczestników!

Inni ucza się już podstaw obsługi komputera(bez pomocy swoich krewnych czy przyjaciół lecz samodzielnie). Z Tobą może być podobnie. A jeśli uważasz, że ten kurs może się przydać bliskiej Ci osobie, to sprezentuj go jej. Na pewno będzie zachwycona. W kursie tym możesz liczyć na najlepsze materiały wideo, PDF, ciekawe wyjaśnienia, przykłady. I dostęp do regularnie aktualizowanej wersji kursu. Przejdź do oferty poniżej i skorzystaj z niej jak najszybciej!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


CANVA od 0 do eksperta

Kurs o CANVA

Kurs o CANVA sprawi, że poradzisz sobie z przygotowaniem każdej grafiki, prezentacji, zdjęcia na bloga i do social media, zaproszeń, logo i wiele innych. Za pomoca tego kursu możesz zdobyć doświadczenie jako grafik, by później wykorzystać to w swoim biznesie bądź realizując dla kogoś usługi graficzne.

Już blisko 100 zadowolonych uczestników!

W tym kursie o CANVA uczysz się podstaw, a następnie poznajesz tematy średnio i bardziej zaawansowane. Dzięki temu po ukończeniu tego kursu zostaniesz ekspertem od CANVA. Pomogą Ci w tym wyjątkowe materiały wideo, pdf, wsparcie instruktora i pozostałych uczestników. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry

Genially projektowanie prezentacji i animacji bez kodowania

Kurs online o platformie Genially, dzięki której opanujesz tworzenie interaktywnych prezentacji, animacji, gier(np. sudoku, kalendarze, quizy, escape roomy itp.). Poprowadzę Cię od A do Z, a zarazem będziesz mógł liczyć na wyjątkowe materiały, które Ci udostępnię. A do tego jeszcze wspaniała prywatna grupa wsparcia na Facebooku.

Już blisko 50 zadowolonych uczestników!

Świetne szkolenie dla osób, które chcą rozwijać swoje skrzydła w tworzeniu ciekawych grafik i prezentacji. Idealne dla nauczycieli, którzy uczą zdalnie i chcą to czynić na wysokim poziomie. To wszystko staje się możliwe dzięki Genially, a przybliżę Ci tą platformę bardzo dokładnie w tym kursie. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet

Rok 2020, 2021 i następne lata to czas, gdy jeszcze bardziej musimy kontaktować się z innymi online. W tym celu wykorzystujemy takie popularne aplikacje, jak ZOOM, Skype i Google Meet. Jak dokładnie z nich korzystać na komputerze i telefonie? Nie zawsze znajdziesz instrukcję w języku polskim. I dlatego przygotowałem ten kurs, w którym krok po kroku nauczę Cię, jak instalować te aplikacje i dalej z nich korzystać.

Już blisko 50 zadowolonych uczestników!

Po tym kursie będziesz w stanie dołączyć do każdej wideokonferencji organizowanej przez ZOOM, Skype i Google Meet. A zarazem sam dowiesz się, jak organizować takie spotkania online i zapraszać innych. Doradzę również, jaki sprzęt możesz w tym kierunku sobie zapewnić. Nie musisz już dłużej prosić się kogoś, aby wytłumaczył Ci, jak korzystać z takich aplikacji. Sam sobie z tym poradzisz. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów

Kurs online Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu

Copywriter od 2007 roku (czyli ja) postanowił wydać własny kurs online o copywritingu. Przedstawiam w nim branżę copywritingu w Polsce i na świecie oraz tłumaczę, jak realizować usługi copywritingu, działając jako freelancer.

Już ponad 1200 zadowolonych uczestników!

Podczas kursu wyjaśniam, jak stworzyć odpowiednie miejsce pracy, jak zacząć działać jako początkujący copywriter, a później coraz bardziej się rozwijać i coraz więcej zarabiać. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Zostań freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Jak zostać freelancerem czyli jak pracować jako freelancer

Najnowszy kurs na temat freelancingu, pracy zdalnej i rozwijania biznesu online. Dzięki niemu nie tylko nauczysz się pracować zdalnie, ale również otrzymasz dostęp do najlepszych narzędzi wspomagających Twoją działalność.

Już ponad 260 zachwyconych uczestników!

Pracą zdalną zajmuję się od 2006 roku. Mam doświadczenie w pracy jako freelancer, prowadziłem również własną jednoosobową działalność gospodarczą. Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem i nauczę Cię wszystkiego krok po kroku. Bogatą bazę wiedzy o pracy zdalnej i biznesie online udostępniam Ci za darmo na moim blogu w kategorii „Biznes online i praca zdalna”. Możesz w ten sposób zapoznać się z artykułami i filmami, dzięki którym jestem pewien, że utwierdzisz się w przekonaniu, że warto skorzystać z mojego kursu.

Aktualnie szkolenie zawiera ponad 60 wykładów, z których możesz bardzo wiele się dowiedzieć. Grupa uczestników codziennie się powiększa, a moi kursanci z powodzeniem zaczynają działać na własną rękę i rozwijać swój biznes online. Ty również możesz znaleźć się w ich gronie. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


YouTube Marketing – jak prowadzić kanał na YT i na nim zarabiać

z kursu online jak stworzyć i prowadzić kanał youtube i na nim zarabiać

Kurs online o YouTube Marketingu to kompletny przewodnik po kanale YouTube. Pozwala się z nim zapoznać od A do Z. Nauczysz się tworzyć swój kanał od podstaw i dowiesz się, jak krok po kroku zwiększać jego popularność.

Już blisko 250 zadowolonych uczestników!

Tematyką YouTube i social mediów zajmuję się od lat. Mam w tym doświadczenie i chcę się nim z Tobą podzielić. Zwróć uwagę na popularność moich miejsc w Internecie: fanpage JakSieRozwijacpl ma ponad 9000 fanów, kanał na YouTube JakSieRozwijac blisko 4000 fanów (a niedługo 10 tys., później 100 tys.) i przynosi mi co miesiąc dochody z samym reklam około 700 zł, a moje konto na Instagramie JakSieRozwijac obserwuje ponad 3000 osób i ta liczba także ciągle rośnie.

Dzięki temu kursowi nauczysz się tworzyć kanał na YouTube, ale nie tylko. Dowiesz się również, jak go skutecznie promować, rozwijać, a następnie, jak zarabiać na swoim kanale. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW

kurs online Ogarnij WordPress i tworzenie stron www, zarządzane stroną WP CMS

Wydany niedawno kurs na temat WordPressa i tworzenia stron WWW jest przeznaczony między innymi dla tych, którzy chcą poradzić sobie z opanowaniem panelu administracyjnego WordPressa i lepiej zarządzać swoimi stronami. Będzie pożyteczny dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć strony WWW w technologii WordPress.

Już ponad 550 zadowolonych uczestników!

Chcesz mieć pewność, że bardzo dobrze znam się na WordPressie i jako ekspert w tej dziedzinie przekażę Ci wiedzę w przystępny sposób? Zapoznaj się z darmowymi materiałami dostępnymi na moim blogu w kategorii „WordPress” – znajdziesz tam wiele pożytecznych artykułów i przygotowanych przeze mnie filmów. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW

kurs online ogarnij pozycjonowanie i seo

Idealne szkolenie o pozycjonowaniu i SEO – przedstawione prostym językiem, niewymagające specjalistycznej wiedzy i umiejętności programowania. Kurs jest odpowiedni dla właścicieli stron WWW, blogerów, freelancerów i osób, które zamierzają wkrótce zarabiać na pozycjonowaniu stron internetowych.

Z kursu skorzystało ponad 900 zadowolonych uczestników!

Zapoznaj się z materiałami o SEO i pozycjonowaniu, które za darmo udostępniam na tym blogu. Dostępne są w kategorii „SEO i pozycjonowanie stron”. Tam również możesz obejrzeć wiele filmów, które już przygotowałem.

Kurs to wiele godzin nagrań wideo, ponad 20 plików PDF ze wskazówkami, zadaniami i narzędziami, e-book podsumowujący najważniejsze informacje ze szkolenia i wiele innych bonusów (np. gotowe bazy linków do profili, katalogów i for internetowych do skutecznego pozycjonowania swojej strony). Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Biznes online i zarabianie w domu przez Amazon KDP

Kurs online Biznes online i zarabianie w domu przez Amazon KDP

Nauczysz się zarabiać na Amazonie, sprzedając materiały takie jak np. e-booki, książki, plannery, kalendarze czy kolorowanki. Dobry i prosty sposób na biznes w domu oraz na pracę zdalną z każdego miejsca na świecie. Zobaczysz, jak i Ty możesz szybko stworzyć wyjątkowe produkty, a następnie skutecznie sprzedawać je na Amazonie.

W kursie dostępne są wysokiej jakości materiały wideo i pdf, moje wsparcie i pozostałych uczestników. Dzięki temu rozwiniesz swoje skrzydła i zaczniesz zarabiać na Amazon. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Już blisko 250 zadowolonych uczestników!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Tworzenie stron WWW w technologii WIX

Kurs online Tworzeniu stron WWW - stwórz stronę, bloga i sklep online WIX w 1H

Dzięki niemu w godzinę będziesz w stanie stworzyć swoją pierwszą stronę WWW, blog czy sklep online. Wszystko na podstawie popularnego kreatora stron WIX. Wyjaśnię Ci, jak możesz korzystać z jego podstawowych i bardziej zaawansowanych funkcji.

Zobaczysz, że tworzenie własnej strony WWW nie musi być takie trudne i z moją pomocą może zająć Ci chwilę. Przechodząc ten kurs możesz liczyć na wysokiej jakości materiały wideo, dodatkowe pliki pdf, wsparcie moje i pozostałych uczestników. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Już blisko 400 zadowolonych uczestników!

Kurs znajdziesz na platformie Udemy bądź Eduj!


Moje książki:

Jeśli uwielbiasz czytać, mam dla Ciebie coś wspaniałego! Wydałem dwie książki, obie dostępne zarówno jako e-booki, jaki i w wersji drukowanej. Pierwsza książka dotyczy tematyki SEO, pozycjonowania stron WWW, druga książka – freelancingu, pracy zdalnej i biznesu online, a trzecia książka dotyczy tworzenia stron WWW w technologii WordPress. To bardzo wartościowe książki przeznaczone dla aktualnych i przyszłych freelancerów i przedsiębiorców. Serdecznie polecam!

Kliknij link do książki, a zapoznasz się z jej dokładnym opisem, darmowym fragmentem i aktualnymi opiniami czytelników, dostępnymi w księgarni online.


1. Książka „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO

Uwielbiam tematykę SEO i pozycjonowania stron WWW, więc napisanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością. Postarałem się o to, aby zawierała ona najważniejsze informacje, przydatne dla osób początkujących w świecie online i nie tylko. Książka pomoże wszystkim właścicielom stron WWW, którzy chcą, aby ich witryna uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarce Google, mapach Google i mediach społecznościowych (np. YouTube, Instagram, Facebook). Dzięki tej książce od A do Z dowiesz się, jak wypromować swój biznes w Internecie.

Kup książkę „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW” w księgarni Ridero – w postaci e-booka i w formie drukowanej.

książka Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO

2. Książka „Zostań freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Ta książka pomoże Ci wysilać się jako freelancera, poznać możliwości jakie daje praca zdalna i biznes online. Wyjaśniam w niej, jak udało mi się tak pracować przez wiele lat i ukazuję najlepsze rozwiązania w tym kierunku. Jestem pewien, że również i Ty będziesz mógł zacząć pracować jako freelancer, zdalnie, a zarazem skutecznie prowadzić swój biznes w Internecie. Książka ta to poradnik, który będziesz mógł od razu zastosować w praktyce. Żadnej ściemy!

Kup książkę „Zostań freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online” w księgarni Riderow postaci e-booka i w formie drukowanej.

Książka Zostań Freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

3. Książka „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW

W książce tej krok po kroku poprowadzę Cię przez proces tworzenia swojej pierwszej strony WWW i bloga. Wszystko za pomocą znanej i cenionej technologii WordPress – dzięki niej bez znajomości kodowania, programowania, będziesz w stanie intuicyjnie, od A do Z opanować tworzenie stron WWW, a następnie dbać o ich zarządzanie i optymalizację.

Książka Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW

Moja książka to blisko 200 stron o WordPressie, prostym tworzeniu stron WWW i blogów w technologii CMS. Dzięki niej zbudujesz własną stronę WWW.

Kup książkę „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW” w księgarni Ridero – w postaci e-booka i w formie drukowanej.


Potraktuj te wszystkie produkty jako inwestycję dla siebie bądź jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Na pewno się nie zawiedziesz, rozwój gwarantowany!