O freelancingu, SEO, WordPress, pracy zdalnej, biznesie online, Amazon i grafice

Kursy online i książki o freelancingu, SEO, WordPress, pracy zdalnej, biznesie online, Amazon KDP i grafice.

Interesuje Cię tematyka freelancingu, pracy zdalnej, biznesu online, copywritingu, zarabiania przez Internet czy tworzenia stron WWW? Zastanawiasz się, jak można zwiększyć swoje dochody, wykorzystując YouTube bądź Amazona? Świetnie trafiłeś! Tutaj wszystkiego możesz się krok po kroku nauczyć!

Przygotowałem profesjonalne kursy online i książki, które już teraz na Ciebie czekają, a ponadto są regularnie aktualizowane. Jeśli interesuje Cię tematyka któregoś z moich kursów online czy którejś z moich książek, koniecznie skorzystaj. A jeśli myślisz, że przyda się komuś z Twoich bliskich – daj mu znać bądź kup mu w prezencie.


Kurs Podstawy obsługi komputera nie tylko dla seniorów

kurs-podstawy-obslugi-komputera-nie-tylko-dla-seniorow

Kurs "Podstawy obsługi komputera nie tylko dla seniorów" to idealne szkolenie dla każdego, kto chce od podstaw nauczyć się korzystać z komputera i jego różnych funkcji. W kursie od A do Z dowiesz się, czym jest komputer, z czego się składa, jak go włączyć, wyłączyć, jak instalować różne aplikacje, jak korzystać z popularnych aplikacji, jak podłączyć i poprawnie ustawić różne urządzenia na komputerze. I jeszcze wiele więcej. W kursie możesz liczyć na wsparcie pozostałych uczestników oraz samego instruktora.

Już ponad 27 zadowolonych uczestników!

Inni ucza się już podstaw obsługi komputera(bez pomocy swoich krewnych czy przyjaciół lecz samodzielnie). Z Tobą może być podobnie. A jeśli uważasz, że ten kurs może się przydać bliskiej Ci osobie, to sprezentuj go jej. Na pewno będzie zachwycona. W kursie tym możesz liczyć na najlepsze materiały wideo, PDF, ciekawe wyjaśnienia, przykłady. I dostęp do regularnie aktualizowanej wersji kursu. Przejdź do oferty poniżej i skorzystaj z niej jak najszybciej!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Kurs o CANVA od 0 do eksperta

Kurs o CANVA

Kurs o CANVA sprawi, że poradzisz sobie z przygotowaniem każdej grafiki, prezentacji, zdjęcia na bloga i do social media, zaproszeń, logo i wiele innych. Za pomoca tego kursu możesz zdobyć doświadczenie jako grafik, by później wykorzystać to w swoim biznesie bądź realizując dla kogoś usługi graficzne.

Już ponad 60 zadowolonych uczestników!

W tym kursie o CANVA uczysz się podstaw, a następnie poznajesz tematy średnio i bardziej zaawansowane. Dzięki temu po ukończeniu tego kursu zostaniesz ekspertem od CANVA. Pomogą Ci w tym wyjątkowe materiały wideo, pdf, wsparcie instruktora i pozostałych uczestników. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Nowy kurs "Nauczanie zdalne w Genially – interaktywne prezentacje i gry"

Genially projektowanie prezentacji i animacji bez kodowania

Kurs online o platformie Genially, dzięki której opanujesz tworzenie interaktywnych prezentacji, animacji, gier(np. sudoku, kalendarze, quizy, escape roomy itp.). Poprowadzę Cię od A do Z, a zarazem będziesz mógł liczyć na wyjątkowe materiały, które Ci udostępnię. A do tego jeszcze wspaniała prywatna grupa wsparcia na Facebooku.

Już ponad 20 zadowolonych uczestników!

Świetne szkolenie dla osób, które chcą rozwijać swoje skrzydła w tworzeniu ciekawych grafik i prezentacji. Idealne dla nauczycieli, którzy uczą zdalnie i chcą to czynić na wysokim poziomie. To wszystko staje się możliwe dzięki Genially, a przybliżę Ci tą platformę bardzo dokładnie w tym kursie. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Nowy kurs "Wideokonferencje i szkolenia przez ZOOM, Skype i Google Meet"

Rok 2020, 2021 i następne lata to czas, gdy jeszcze bardziej musimy kontaktować się z innymi online. W tym celu wykorzystujemy takie popularne aplikacje, jak ZOOM, Skype i Google Meet. Jak dokładnie z nich korzystać na komputerze i telefonie? Nie zawsze znajdziesz instrukcję w języku polskim. I dlatego przygotowałem ten kurs, w którym krok po kroku nauczę Cię, jak instalować te aplikacje i dalej z nich korzystać.

Już ponad 30 zadowolonych uczestników!

Po tym kursie będziesz w stanie dołączyć do każdej wideokonferencji organizowanej przez ZOOM, Skype i Google Meet. A zarazem sam dowiesz się, jak organizować takie spotkania online i zapraszać innych. Doradzę również, jaki sprzęt możesz w tym kierunku sobie zapewnić. Nie musisz już dłużej prosić się kogoś, aby wytłumaczył Ci, jak korzystać z takich aplikacji. Sam sobie z tym poradzisz. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


1. Kurs online „Jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?”

Kurs online Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu

Copywriter od 2007 roku (czyli ja) postanowił wydać własny kurs online o copywritingu. Przedstawiam w nim branżę copywritingu w Polsce i na świecie oraz tłumaczę, jak realizować usługi copywritingu, działając jako freelancer.

Już ponad 1000 zadowolonych uczestników!

Podczas kursu wyjaśniam, jak stworzyć odpowiednie miejsce pracy, jak zacząć działać jako początkujący copywriter, a później coraz bardziej się rozwijać i coraz więcej zarabiać. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


2. Kurs online „Zostań freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online”

Jak zostać freelancerem czyli jak pracować jako freelancer

Najnowszy kurs na temat freelancingu, pracy zdalnej i rozwijania biznesu online. Dzięki niemu nie tylko nauczysz się pracować zdalnie, ale również otrzymasz dostęp do najlepszych narzędzi wspomagających Twoją działalność.

Już ponad 240 zachwyconych uczestników!

Pracą zdalną zajmuję się od 2006 roku. Mam doświadczenie w pracy jako freelancer, prowadziłem również własną jednoosobową działalność gospodarczą. Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem i nauczę Cię wszystkiego krok po kroku. Bogatą bazę wiedzy o pracy zdalnej i biznesie online udostępniam Ci za darmo na moim blogu w kategorii „Biznes online i praca zdalna”. Możesz w ten sposób zapoznać się z artykułami i filmami, dzięki którym jestem pewien, że utwierdzisz się w przekonaniu, że warto skorzystać z mojego kursu.

Aktualnie szkolenie zawiera ponad 60 wykładów, z których możesz bardzo wiele się dowiedzieć. Grupa uczestników codziennie się powiększa, a moi kursanci z powodzeniem zaczynają działać na własną rękę i rozwijać swój biznes online. Ty również możesz znaleźć się w ich gronie. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


3. Kurs online „YouTube Marketing – jak prowadzić kanał na YT i na nim zarabiać”

z kursu online jak stworzyć i prowadzić kanał youtube i na nim zarabiać

Kurs online o YouTube Marketingu to kompletny przewodnik po kanale YouTube. Pozwala się z nim zapoznać od A do Z. Nauczysz się tworzyć swój kanał od podstaw i dowiesz się, jak krok po kroku zwiększać jego popularność.

Już ponad 225 zadowolonych uczestników!

Tematyką YouTube i social mediów zajmuję się od lat. Mam w tym doświadczenie i chcę się nim z Tobą podzielić. Zwróć uwagę na popularność moich miejsc w Internecie: fanpage JakSieRozwijacpl ma ponad 9000 fanów, kanał na YouTube JakSieRozwijac blisko 4000 fanów (a niedługo 10 tys., później 100 tys.) i przynosi co miesiąc w okolicy dochody około 700 zł, a moje konto na Instagramie JakSieRozwijac obserwuje ponad 3000 osób i ta liczba także ciągle rośnie.

Dzięki temu kursowi nauczysz się tworzyć kanał na YouTube, ale nie tylko. Dowiesz się również, jak go skutecznie promować, rozwijać, a następnie, jak zarabiać na swoim kanale. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


4. Kurs online „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW”

kurs online Ogarnij WordPress i tworzenie stron www, zarządzane stroną WP CMS

Wydany niedawno kurs na temat WordPressa i tworzenia stron WWW jest przeznaczony między innymi dla tych, którzy chcą poradzić sobie z opanowaniem panelu administracyjnego WordPressa i lepiej zarządzać swoimi stronami. Będzie pożyteczny dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć strony WWW w technologii WordPress.

Już ponad 500 zadowolonych uczestników!

Chcesz mieć pewność, że bardzo dobrze znam się na WordPressie i jako ekspert w tej dziedzinie przekażę Ci wiedzę w przystępny sposób? Zapoznaj się z darmowymi materiałami dostępnymi na moim blogu w kategorii „WordPress” – znajdziesz tam wiele pożytecznych artykułów i przygotowanych przeze mnie filmów. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


5. Kurs online „Ogarnij SEO i pozycjonowanie stron WWW”

kurs online ogarnij pozycjonowanie i seo

Idealne szkolenie o pozycjonowaniu i SEO – przedstawione prostym językiem, niewymagające specjalistycznej wiedzy i umiejętności programowania. Kurs jest odpowiedni dla właścicieli stron WWW, blogerów, freelancerów i osób, które zamierzają wkrótce zarabiać na pozycjonowaniu stron internetowych.

Z kursu skorzystało już ponad 800 uczestników!

Zapoznaj się z materiałami o SEO i pozycjonowaniu, które za darmo udostępniam na tym blogu. Dostępne są w kategorii „SEO i pozycjonowanie stron”. Tam również możesz obejrzeć wiele filmów, które już przygotowałem.

Kurs to wiele godzin nagrań wideo, ponad 20 plików PDF ze wskazówkami, zadaniami i narzędziami, e-book podsumowujący najważniejsze informacje ze szkolenia i wiele innych bonusów (np. gotowe bazy linków do profili, katalogów i for internetowych do skutecznego pozycjonowania swojej strony). Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Biznes online i zarabianie w domu przez Amazon KDP

Kurs online Biznes online i zarabianie w domu przez Amazon KDP

Nauczysz się zarabiać na Amazonie, sprzedając materiały takie jak np. e-booki, książki, plannery, kalendarze czy kolorowanki. Dobry i prosty sposób na biznes w domu oraz na pracę zdalną z każdego miejsca na świecie. Zobaczysz, jak i Ty możesz szybko stworzyć wyjątkowe produkty, a następnie skutecznie sprzedawać je na Amazonie.

W kursie dostępne są wysokiej jakości materiały wideo i pdf, moje wsparcie i pozostałych uczestników. Dzięki temu rozwiniesz swoje skrzydła i zaczniesz zarabiać na Amazon. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Jest już blisko 200 zadowolonych uczestników!

Kup ten kurs na platformie Udemy bądź Eduj!


Kurs tworzenia stron WWW w kreatorze WIX

Kurs online Tworzeniu stron WWW - stwórz stronę, bloga i sklep online WIX w 1H

Dzięki niemu w godzinę będziesz w stanie stworzyć swoją pierwszą stronę WWW, blog czy sklep online. Wszystko na podstawie popularnego kreatora stron WIX. Wyjaśnię Ci, jak możesz korzystać z jego podstawowych i bardziej zaawansowanych funkcji.

Zobaczysz, że tworzenie własnej strony WWW nie musi być takie trudne i z moją pomocą może zająć Ci chwilę. Przechodząc ten kurs możesz liczyć na wysokiej jakości materiały wideo, dodatkowe pliki pdf, wsparcie moje i pozostałych uczestników. Przejdź do oferty poniżej, poznaj opinie klientów, obejrzyj kilka filmów podglądowych i dołącz do tego kursu. Zapraszam!

Już ponad 350 zadowolonych uczestników!

Kurs znajdziesz na platformie Udemy bądź Eduj!


Moje książki o SEO i WordPressie oraz o pracy zdalnej, biznesie online i freelancingu:

Jeśli uwielbiasz czytać, mam dla Ciebie coś wspaniałego! Wydałem dwie książki, obie dostępne zarówno jako e-booki, jaki i w wersji drukowanej. Pierwsza dotyczy tematyki SEO, pozycjonowania stron WWW i WordPressa, a druga – freelancingu, pracy zdalnej i biznesu online. To bardzo wartościowe książki przeznaczone dla aktualnych i przyszłych freelancerów i przedsiębiorców. Serdecznie polecam!

Kliknij link do książki, a zapoznasz się z jej dokładnym opisem, darmowym fragmentem i aktualnymi opiniami czytelników, dostępnymi w księgarni online.


1. Książka „Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO”

Uwielbiam tematykę SEO i pozycjonowania stron WWW, więc napisanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością. Postarałem się o to, aby zawierała ona najważniejsze informacje, przydatne dla osób początkujących w świecie online i nie tylko. Książka pomoże wszystkim właścicielom stron WWW, którzy chcą, aby ich witryna uzyskała wysoką pozycję w wyszukiwarce Google, mapach Google i mediach społecznościowych (np. YouTube, Instagram, Facebook). Dzięki tej książce od A do Z dowiesz się, jak wypromować swój biznes w Internecie.

Książkę możesz kupić w księgarni Ridero zarówno w formie drukowanej, jak i w formie e-booka.

książka Ogarnij pozycjonowanie stron WWW i SEO

2. Książka „Zostań Freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online”

Ta książka jest w pewnym stopniu historią mojego życia jako freelancera, a później jako przedsiębiorcy online prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Wyjaśniam w niej, jak udało mi się pracować zdalnie i jak nadal się udaje. Jestem pewien, że moja historia może Cię zainspirować i również Ty będziesz mógł zacząć pracować zdalnie z domu czy też z dowolnego innego miejsca na świecie.

Nowa wersja tej książki będzie dostępna za jakiś czas.

Książka Zostań Freelancerem, pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

3. Książka „Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW”

W książce tej krok po kroku poprowadzę Cię przez proces tworzenia swojej pierwszej strony WWW i bloga. Wszystko za pomocą znanej i cenionej technologii WordPress – dzięki niej bez znajomości kodowania, programowania, będziesz w stanie intuicyjnie, od A do Z opanować tworzenie stron WWW, a następnie dbać o ich zarządzanie i optymalizację.

Książka Ogarnij WordPressa i tworzenie stron WWW

Moja książka to blisko 200 stron o WordPressie, prostym tworzeniu stron WWW i blogów w technologii CMS. Dzięki niej zbudujesz własną stronę WWW.

Nowa wersja tej książki będzie dostępna za jakiś czas.


Wykorzystaj moje kursy online i książki o freelancingu, pracy zdalnej, copywritingu, YouTube, WordPressie, tworzeniu stron WWW, SEO i inne. Potraktuj je jako inwestycję dla siebie bądź jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Na pewno się nie zawiedziesz, rozwój – gwarantowany!

12 Responses
 1. Czy jak promuje filmy na platformie youtube zarabiam na minutach obejrzenia od google ads czy po prostu są większe wyświetlenia

  1. Witaj. W YouTube możesz zarabiać, korzystając z funkcji przychody z reklam: zarabiasz na wyświetlaniu reklam displayowych i wideo oraz nakładek reklamowych. Im więcej wyświetleń danego filmu i jego wysoka oglądalność, tym przychody wyższe. I przychody te zwiększają się, gdy ktoś jeszcze z oglądających kliknie w daną spersonalizowaną reklamę. Gdy masz filmy powyżej 10 minut, to możesz tam samodzielnie ustawić nawet kilka miejsc, gdzie zostanie wyświetlona reklama(np. na początku filmu, wewnątrz filmu w różne miejsca, na końcu filmu itp.). Istota więc, by tworzyć wysokiej klasy filmy, dobrze je optymalizować, a następnie promować. Wtedy przychody się zwiększają.

   Masz jeszcze inne opcje zarabiania na YouTube:
   Wspieranie kanału: wspierający dokonują comiesięcznej wpłaty w zamian za dostęp do oferowanych przez Ciebie specjalnych bonusów.
   Półka z produktami: fani mogą przeglądać i kupować Twoje oficjalne gadżety, które wyświetlają się na stronach odtwarzania filmu.
   Superczat i supernaklejki: fani płacą za to, by ich wiadomości na czacie się wyróżniały.
   Przychody z YouTube Premium: otrzymujesz część opłat za subskrypcję, gdy widzowie oglądają Twoje treści.

   Więcej na ten temat dowiesz się w moim kursie o YouTube Marketing.

  1. Witaj Magdalena. Nie ma takiej opcji, bym oceniał tekst wszystkich uczestników moich kursów. Udzielam wskazówek, które na pewno pozwolą Ci lepiej pisać, a dodatkowo w kursie wyjaśniam, co robić, aby być w tym coraz lepszym. Jeśli jedynie raz chciałabyś mi coś przesłać do sprawdzenia, to mógłbym spróbować szybko ocenić i dać Ci feedback 🙂

  1. Tłumaczę tam, jak samodzielnie stworzyć takie proste zeszyty i jak później wystawiać wiele innych swoich produktów(np. kalendarze, plannery itp.). Dodatkowo ukazuję, gdzie można uzyskać dostęp do gotowych zeszytów i innych produktów(w różnych rozmiarach), do których wystarczy stworzyć tylko własne okładki 🙂

 2. W programie kursu sprzedaży na Amazon jest tylko o tworzeniu prostych zeszytów. Nie widać, żebyś poruszał zagadnienie bardziej skomplikowanych,produktów czy ebooków. Jaka jest dokładnie zawartość kursu?

  1. Kurs ten ukazuję, jak wystawiać proste zeszyty, plannery i kalendarze. Ale przy okazji wiedzę tę można wykorzystać także wydając własne książki papierowe i e-booki na amazonie – strategia wystawiania ogłoszeń, ich opisywania, pozycjonowania, promocji, jest taka sama. A niedługo w kursie pojawi się kilka nowych wykładów. Pozdrawiam 🙂

 3. Super, teraz wszystko już mam. Dziękuję i zabieram się za czytanie Pańskich książek. Obserwuje już Pana od dłuższego czasu i widać duży potencjał, uczciwość, rzetelność, zaangażowanie i wiedzę z doświadczeniem. Trafiłem na Pana pierwszy raz na Udemy, a następnie na YouTube i tam mnie Pan bardzo do siebie przekonał. Także skutecznie Pan działa, co myślę, że przełoży się na sukces. Wszystkiego dobrego i miłego dnia 🙂

 4. Cześć i czołem! 😉 …kluski z rosołem 😉

  Przepraszam, że pozwalam sobie na tak luźną formę, lecz przeczytałam dziś chyba pół Twojego bloga i czuję się, jakbym Cię znała od lat! Więc wybacz. A wiedz, że czytam dużo. Na wiele stron zaglądam, ale nigdy nie piszę. Do Ciebie muszę! Taką wzbudzasz sympatię, że nie można przejść obok Ciebie obojętnie 😉

  Co mnie do Ciebie sprowadziło? Też prowadzę bloga, od 8 lat. Też mam sporo wyświetleń, ostatnio koło 10 tyś miesięcznie, ale… Dopiero zaczęłam myśleć o tym wszystkim poważniej, bo prowadziłam go całkowicie hobbystycznie. Przekształcam się z książkowego, zbieram cenne informacje i za chwilę przenoszę się na własną domenę… Tak, wiem 😉 Późno. Ale jak to mówią – lepiej późno, niż wcale!

  Zaczynam też jako copywriter. A w sumie zaczęłam już dawno, choć zupełnie nieświadomie. Agencje reklamowe od dawna zgłaszały się i, a tu pościk promocyjny jednemu wydawnictwu, a tu drugiemu. A tu coś jeszcze innej firmie, i w końcu tak pomyślałam – Kurcze, a może by tak poważniej z tym ruszyć?

  I ruszam. I nagle, co chwila, kłody pod nogi! 😉 Mój blog chwilowo w rozsypce. Wygląda zupełnie nie tak, jakbym chciała 😉 Ale dopieszczę go po przeprowadzce. Chwytliwej nazwy dla strony też nie mogę wymyślić… Bo po prostu jakieś zaćmienie u mnie nastąpiło! Poza tym, nagle okazuje się, że więcej mi tamte agencje płaciły, kiedy nie byłam Copy, niż zleceniodawcy proponują mi teraz, gdy nim zostałam! 😉 Ostatnio dostałam ofertę – post reklamowy, na 7000 znaków, z publikacją u mnie na blogu za …30zł 😉 Kurcze, byłabym ustawiona do końca życia, nie? 😉

  FP na Fejsie też ruszyłam i właśnie dzięki Tobie odkryłam tam takie funkcje, o których pojęcia nie miałam! Za co bardzo dziękuję! 😉 Twoje teksty na blogu są po prostu bezcenne!!! I tak właśnie pomarudziłam tu sobie, żeby Ci to powiedzieć 😉 Bardzo bardzo dziękuję, że to wszystko piszesz, bo są to rady na wagę złota!
  Podrzucę Ci adres do mnie, jeśli masz chęć, zajrzyj 😉
  A gdybyś miał jakieś uwagi, rady, wskazówki… To pisz śmiało. Podziel się 😉
  Będę bardzo wdzięczna!

  Serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *