Kursy i Książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online

Witaj na tej stronie. Interesuje Cię tematyka Pracy zdalnej, Biznesu online, Copywritingu, Zarabiania przez Internet, Tworzenia stron www, YouTube bądź Amazon i chcesz się w tym kierunku dobrze rozwijać? Świetnie trafiłeś! Tutaj wszystkiego możesz nauczyć się krok po kroku!

Na tą chwilę przygotowałem profesjonalne kursy online i książki, które zawsze na Ciebie czekają i są regularnie aktualizowane. Jeśli interesuje Cię dana tematyka kursu online czy książki, to koniecznie skorzystaj. A jeśli myślisz, że przyda się Twojemu bliskiemu krewnemu czy przyjacielowi, to również i jemu daj znać(bądź kup mu w prezencie).


1. Kurs online "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?"

Kurs online o Copywritingu "Jak Zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?"

Copywriter od 2006 roku(czyli ja) postanowił wydać własny kurs online o Copywritingu. Ukazuję w nim krok po kroku branżę Copywritingu w Polsce i na świecie. I tłumaczę, jak krok po kroku zostać Copywriterem Freelancerem bądź jako realizować swoje usługi Copywritingu prowadząc własną firmę.

Już 264 zadowolonych uczestników!

Wyjaśniam w kursie, jak stworzyć odpowiednie miejsce pracy. Jak rozpocząć pracę jako początkujący Copywriterem, a później rozwijać się coraz bardziej. Zarabiając coraz, coraz więcej.

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!


2. Kurs online "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online"

Kurs online Zostań Freelancerem - praca zdalna i biznes online

Najnowszy kurs online na temat Freelancingu / pracy zdalnej i rozwijania biznesu online. Dzięki niemu nauczysz się pracować zdalnie, a zarazem uzyskasz dostęp do najlepszych narzędzi.

Już 134 zachwyconych uczestników!

Pracą zdalną zajmuje się od 2006 roku i dlatego chętnie dzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem. Pracowałem jako freelancer i jednoosobowy przedsiębiorca, więc chętnie nauczę Cię wszystkiego krok po kroku. Bogatą bazę wiedzy za darmo o temacie pracy zdalnej i biznesu otrzymujesz na moim blogu w kategorii "Praca zdalna i Biznes online". Możesz w ten sposób zapoznać się z artykułami i filmami, które jeszcze bardziej Ci potwierdzą, że warto skorzystać z mojego kursu.

Aktualnie zawiera blisko 100 wykładów, z których dowiesz się naprawdę wiele. Codziennie dołączają nowi uczestnicy, którzy w przeciągu kilku tygodni i miesięcy stają się Freelancerami bądź Przedsiębiorcami i rozwijają już swój biznes online. Również i Ty możesz się do nich zaliczyć.

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!


3. Kurs online "YouTube Marketing - jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YouTube?"

Kurs online Jak prowadzić kanał YouTube i na nim zarabiać?

Kurs online YouTube Marketing to kompletny przewodnik po kanale YouTube. Pozwala się z nim zapoznać od A do Z. Nauczysz się tworzyć swój kanał od podstaw i dbać krok po kroku o jego większa popularność.

Już 130 zadowolonych uczestników!

Tematyką YouTube i Social Media zajmuje się od lat. Chcesz dowodów? Zwróć uwagę na moje social media, które prowadzę już od lat. Fanpage JakSieRozwijacpl ma ponad 9000 fanów, kanał YouTube #JakSieRozwijac ponad 3000 fanów(a niedługo 10 tys. i później 100 tys. i mln) i przynosi już dochody blisko 500 zł miesięcznie, a Instagram JakSieRozwijac ponad 3000 fanów i także ciągle rośnie.

Przez ten kurs online nauczyć się krok po kroku tworzyć swój kanał YouTube. Ale nie tylko. Dowiesz się, jak go skutecznie promować, dalej rozkręcać, a następnie jak zarabiać na kanale YouTube.

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!


4. Kurs online "Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www / bloga"

Kurs online Ogarnij WordPress

Wydany niedawno kurs na temat WordPress i tworzenia stron www - stron firmowych i bloga. Przeznaczony dla tych, którzy chcą poradzić sobie z opanowaniem panelu administracyjnego WordPress i lepiej zarządzać swoimi stronami. A zarazem dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć strony www CMS w technologii WordPress.

Już ponad 441 zadowolonych uczestników!

Chcesz mieć pewność, że znam się na WordPress bardzo dobrze i jako ekspert w tej dziedzinie przekażę Ci wiedzę w przystępny sposób?! Poznaj wiele darmowych materiałów dostępnych na tym blogu w kategorii "WordPress", gdzie także obejrzyj wiele filmów, które przygotowałem.

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!


5. Kurs online "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www"

Kurs Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Idealne szkolenie o pozycjonowaniu i SEO (prostym językiem, bez specjalistycznej wiedzy i programowania), odpowiednie dla właścicieli stron www, blogerów, freelancerów i osób, które zamierzają niedługo zarabiać na pozycjonowaniu stron internetowych.

Z kursu skorzystało już ponad 516 uczestników!

Poznaj pewne materiały o tematyce SEO i Pozycjonowania, które za darmo udostępniam na tym blogu. Dostępne są w kategorii "SEO i Pozycjonowanie stron www". Tam również możesz obejrzeć wiele filmów, które już przygotowałem.

To wiele godzin nagrań wideo, ponad 20 poradników PDF ze wskazówkami, zadaniami i narzędziami, E-book podsumowujący najważniejsze materiały z kursu i wiele innych bonusów(np. gotowe bazy linków do profili, katalogów i for internetowych do skutecznego pozycjonowania swojej strony www).

Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!


Inne kursy online:

 1. Amazon KDP - nauczymy się zarabiać na sprzedaży ebooków, książek, planerów, kalendarzy, kolorowanek itp. na Amazon.com i Amazon Kindle. Dobry i prosty sposób na biznes w domu! Zakup ten kurs na zagranicznej platformie Udemy bądź na polskiej platformie Eduj!
 2. Kurs tworzenia stron www w kreatorze WIX - dzięki niemu w godzinę będziemy w stanie stworzyć swoją pierwszą stronę www, blog czy sklep online. Wszystko na podstawie popularnego kreatora stron WIX. Dostępny na zagranicznej platformie Udemy.
 3. Jak tworzyć i sprzedawać kursy online na Udemy - cenne szkolenie dla każdego, kto chciałby zarabiać na szkoleniu drugich. Tłumaczę w nim, jak krok po kroku tworzyć swój pierwszy kurs online, dbać o jego skuteczną sprzedaż w serwisie Udemy i nie tylko. Kurs ten dostępny na zagranicznej platformie Udemy.

Moje książki o SEO i WordPress oraz o Pracy zdalnej i Biznesie online czyli Freelancingu:

Jeśli uwielbiasz czytać, to mam dla Ciebie coś wspaniałego. Wydałem 2 książki - Ebooki oraz w wersji drukowanej, o tematyce SEO / Pozycjonowania stron www i WordPress oraz drugą książkę o Freelancingu czyli pracy zdalnej i biznesie online. To wspaniałe książki przeznaczone dla aktualnych i przyszłych Freelancerów i Przedsiębiorców. Serdecznie Polecam!

Kliknij w link książki, a w księgarni online zapoznasz się z jej dokładnym opisem, darmowym fragmentem i aktualnymi opiniami czytelników!


1. Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO oraz WordPress - prosto i na temat czyli dla Każdego

Uwielbiam tematykę SEO i Promocji w Internecie oraz WordPresa, więc napisanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością. Postarałem się o to, aby były w niej zawarte najważniejsze informacje, przydatne dla osób początkujących w świecie online, które chcą zrozumieć, jak samodzielnie pozycjonować swoje strony www i wykorzystać przy tym też WordPress.

Niedawno zaktualizowano, a zarazem rozbudowano o tematykę WordPress, więc tym bardziej zachęcam, aby się na nią zdecydować - ponad 250 stron!

Więcej o niej i dostępne opcje zakupu w formie ebook i drukowanej otrzymasz na stronie sprzedażowej książki "Ogarnij SEO i WordPress". Zapraszam!

Możesz ją zakupić w księgarni Ridero w formie drukowanej i ebooka

Książka Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO

2. Książka Zostań Freelancerem...- pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

Ta książka to w pewnym stopniu historia mojego życia jako Freelancera, później jako Przedsiębiorcy online(zakładającego jednoosobową działalność gospodarczą). Wyjaśniam w niej, jak udało mi się pracować zdalnie i jak nadal się udaje. Krok po kroku tłumaczę w niej, jak osoba początkująca może zacząć pracować zdalnie w domu czy w każdym w innym miejscu.

To blisko 350 stron czytania o Freelancingu czyli o tym, aby pracować zdalnie i rozwijać swoje biznesy online.

Więcej o niej i dostępne opcje zakupu w formie ebook i drukowanej otrzymasz na stronie sprzedażowej książki "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online". Zapraszam!

Możesz ją zakupić w księgarni Ridero w formie drukowanej i ebooka

Książka Zostań Freelancerem...

3. Książka Ogarnij WordPress i tworzenie stron www / bloga

W książce tej krok po kroku poprowadzę każdego przez etap tworzenia swojej pierwszej strony www i bloga. Wszystko za pomocą znanej i cenionej technologii WordPress - dzięki niej bez znajomości kodowania, programowania, będziemy w stanie intuicyjnie i od A do Z opanować tworzenie stron www, a następnie dbać o ich zarządzanie i optymalizację.

To blisko 200 stron czytania o WordPress, prostym tworzeniu stron www i bloga w technologii CMS. Dzięki niej zbudujemy własną stronę www.

Możesz ją zakupić w księgarni Ridero w formie drukowanej i ebooka.


Wykorzystaj te kursy online i książki o Pracy zdalnej, Copywritingu, YouTube, WordPress i Tworzeniu stron ww, SEO i inne. Potraktuj je jako inwestycję dla siebie bądź jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Na pewno się nie zawiedziesz, a rozwój gwarantowany!


8 Responses
  1. Tłumaczę tam, jak samodzielnie stworzyć takie proste zeszyty i jak później wystawiać wiele innych swoich produktów(np. kalendarze, plannery itp.). Dodatkowo ukazuję, gdzie można uzyskać dostęp do gotowych zeszytów i innych produktów(w różnych rozmiarach), do których wystarczy stworzyć tylko własne okładki 🙂

 1. W programie kursu sprzedaży na Amazon jest tylko o tworzeniu prostych zeszytów. Nie widać, żebyś poruszał zagadnienie bardziej skomplikowanych,produktów czy ebooków. Jaka jest dokładnie zawartość kursu?

  1. Kurs ten ukazuję, jak wystawiać proste zeszyty, plannery i kalendarze. Ale przy okazji wiedzę tę można wykorzystać także wydając własne książki papierowe i e-booki na amazonie – strategia wystawiania ogłoszeń, ich opisywania, pozycjonowania, promocji, jest taka sama. A niedługo w kursie pojawi się kilka nowych wykładów. Pozdrawiam 🙂

 2. Super, teraz wszystko już mam. Dziękuję i zabieram się za czytanie Pańskich książek. Obserwuje już Pana od dłuższego czasu i widać duży potencjał, uczciwość, rzetelność, zaangażowanie i wiedzę z doświadczeniem. Trafiłem na Pana pierwszy raz na Udemy, a następnie na YouTube i tam mnie Pan bardzo do siebie przekonał. Także skutecznie Pan działa, co myślę, że przełoży się na sukces. Wszystkiego dobrego i miłego dnia 🙂

 3. Cześć i czołem! 😉 …kluski z rosołem 😉

  Przepraszam, że pozwalam sobie na tak luźną formę, lecz przeczytałam dziś chyba pół Twojego bloga i czuję się, jakbym Cię znała od lat! Więc wybacz. A wiedz, że czytam dużo. Na wiele stron zaglądam, ale nigdy nie piszę. Do Ciebie muszę! Taką wzbudzasz sympatię, że nie można przejść obok Ciebie obojętnie 😉

  Co mnie do Ciebie sprowadziło? Też prowadzę bloga, od 8 lat. Też mam sporo wyświetleń, ostatnio koło 10 tyś miesięcznie, ale… Dopiero zaczęłam myśleć o tym wszystkim poważniej, bo prowadziłam go całkowicie hobbystycznie. Przekształcam się z książkowego, zbieram cenne informacje i za chwilę przenoszę się na własną domenę… Tak, wiem 😉 Późno. Ale jak to mówią – lepiej późno, niż wcale!

  Zaczynam też jako copywriter. A w sumie zaczęłam już dawno, choć zupełnie nieświadomie. Agencje reklamowe od dawna zgłaszały się i, a tu pościk promocyjny jednemu wydawnictwu, a tu drugiemu. A tu coś jeszcze innej firmie, i w końcu tak pomyślałam – Kurcze, a może by tak poważniej z tym ruszyć?

  I ruszam. I nagle, co chwila, kłody pod nogi! 😉 Mój blog chwilowo w rozsypce. Wygląda zupełnie nie tak, jakbym chciała 😉 Ale dopieszczę go po przeprowadzce. Chwytliwej nazwy dla strony też nie mogę wymyślić… Bo po prostu jakieś zaćmienie u mnie nastąpiło! Poza tym, nagle okazuje się, że więcej mi tamte agencje płaciły, kiedy nie byłam Copy, niż zleceniodawcy proponują mi teraz, gdy nim zostałam! 😉 Ostatnio dostałam ofertę – post reklamowy, na 7000 znaków, z publikacją u mnie na blogu za …30zł 😉 Kurcze, byłabym ustawiona do końca życia, nie? 😉

  FP na Fejsie też ruszyłam i właśnie dzięki Tobie odkryłam tam takie funkcje, o których pojęcia nie miałam! Za co bardzo dziękuję! 😉 Twoje teksty na blogu są po prostu bezcenne!!! I tak właśnie pomarudziłam tu sobie, żeby Ci to powiedzieć 😉 Bardzo bardzo dziękuję, że to wszystko piszesz, bo są to rady na wagę złota!
  Podrzucę Ci adres do mnie, jeśli masz chęć, zajrzyj 😉
  A gdybyś miał jakieś uwagi, rady, wskazówki… To pisz śmiało. Podziel się 😉
  Będę bardzo wdzięczna!

  Serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz :)