Recenzja “Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online”

W końcu na poważnie zabrałem się za recenzję mojej książki "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online", która niedawno została zaktualizowana. Aktualnie jest dostępna w sprzedaży w wielu księgarniach internetowych. Na przestrzeni ponad roku udało się sprzedaż już sporą ilość tej książki w wersji drukowanej i elektronicznej(pdf, epub i mobi). Natomiast uważam, że to jeszcze za mała ilość osób, która mogłaby na niej wiele skorzystać.

Książka "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online" jest świetna dla osób, które chcą krok po kroku nauczyć się pracować zdalnie(np. jako Copywriter, Grafik, Programista itp.) i przedsiębiorców, którzy zamierzają rozwijać swój biznes w Internecie!

Najbardziej wymowna okazuje się tutaj recenzja przedstawiona w formie wideo poniżej, więc szczególnie do jej obejrzenia Cię zapraszam.

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Dlaczego napisałem książkę o pracy zdalnej i biznesie online?

Pracą zdalną i biznesem online zajmuje się od 2006 roku, czyli zacząłem w wieku 16 lat. Najpierw wieloletnia przygoda jako Copywriter, Pozycjoner, a następnie kilka lat własnej działalności. W tym czasie poznanie wszelkich tajników freelancingu w Polsce i za granicą.

To wszystko sprawiło, że udało mi się przygotować kurs online "Jak zostać Freelancerem - praca zdalna i biznes online". Skorzystało z niego już setki zadowolonych studentów, którzy mogą nadal liczyć na moje wsparcie.

Zauważyłem jednak, że spora ilość osób uwielbia się uczyć także na podstawie czytania książek drukowanych i e-booków. Właśnie to zachęciło mnie do tego, aby wydać książkę, która stanowi pewnego rodzaju poradnik na temat pracy zdalnej i rozwijania biznesu online.

Gdzie zakupisz książkę "Zostań Freelancerem - pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online"?

Książkę wydałem za pomocą Ridero i dodatkowo sam prowadzę jej sprzedaż. Dzięki temu jest aktualnie dostępna w ponad kilkuset popularnych księgarniach internetowych. Przez cały czas jest wprowadzana do dalszej dystrybucji, więc będzie dostępna także w innych miejscach.

Oto szczególne miejsca, gdzie warto ją zakupić:

Pamiętaj: Gdy zakupisz moje 2 książki na Allegro, to otrzymasz zniżkę 10 zł, więc tym bardziej zapraszam!

To książka, która przeniesie Cię w świat pracy zdalnej, nauczy Cię wszystkiego krok po kroku. A zarazem ukaże Ci, jak możesz skutecznie promować w Internecie każdy biznes. Zapraszam do składania zamówień. Zakup ją sobie bądź na prezent dla kogoś innego. Polecam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.
Najnowsze artykuły