Jak stworzyć kurs online na Udemy i go sprzedać?

Jak stworzyć kurs online na Udemy. I jak go sprzedać

Pytanie, jak stworzyć kurs online otrzymuje od wielu osób, które dostrzegają, że zaczynam sprzedawać coraz więcej kursów online na platformie Udemy, a niedługo i poza nią. I właśnie to skłoniło mnie do tego, aby jakiś czas temu podzielić się takimi artykułami, jak: „Jaki sprzęt do nagrywania kursów online” oraz „Zarobki na Udemy„.

Może i Ty zdecydujesz się stworzyć własny kurs online na Udemy. Jeśli tak, to życzę Ci powodzenia. Zobacz poniżej, jak ja decydowałem się na tworzenie kursów online i jakie sukcesy osiągam w tym kierunku!

Tworzenie kursów online na Udemy

Aktualnie na Udemy opublikowałem 8 kursów online. Z czego czasami pewne z nich są darmowe. Natomiast większość jest już płatna. I każdego miesiąca ze sprzedaży takich kursów online uzyskuje satysfakcjonujące przychody. Poniżej widzisz, jak wygląda mój profil instruktora na Udemy.

Sprzedaż kursów online na Udemy - instruktor Udemy Szymon Owedyk
Tutaj widzisz 6 moich kursów online na Udemy, a jest już więcej

Udemy jest platformą, która ułatwia stworzenie kursu online od podstaw. Już osoby od 13 roku życia(za zgodą rodziców i opiekunów) mogą tworzyć i publikować tam swoje kursy, a następnie je sprzedawać. Dodatkowo Udemy gwarantuje skuteczną reklamę opublikowanych kursów, już na swoim serwisie. A dodatkowo korzystając z zasięgów reklamowych, które posiada. Wystarczy tylko dokładnie poznać strategię współpracy Udemy z instruktorem, która może przyczyniać się do zwiększenia sprzedaży kursów online.

Gdy już uzyskuje się przychody jako Instruktor na Udemy, to warto wiedzieć, jak się z nich rozliczyć. O tym wspominałem w artykule „Jak rozliczyć sprzedaż kursów na Udemy?„. Jeśli więc ten temat Cię interesuje, to także tam zajrzyj. Jeszcze dokładniej, krok po kroku, wyjaśniam to w swoim nowym kursie 🙂

Jak tworzyć i sprzedawać kursy online na Udemy?

Na podstawie wcześniejszych materiałów, które udostępniam na blogu dowiedziałeś się, jaki podstawowy sprzęt może przydać się przy tworzeniu kursu online. Mogłeś także liznąć tematu o sposobach zarabiania na kursach online na Udemy. Ale to tylko początki.

Tworzenie kursu online, to również opanowanie takich tematów, jak cały proces planowania, nagrywania, opanowania tremy, opakowania kursu i jego publikacji oraz wiele innych.

Jeśli zamierzasz stworzyć kurs online na Udemy i chcesz to zrobić skuteczniej, to lepiej, abyś nie popełniał różnych błędów. Lecz zadbaj o jak najlepszą jakość swojego kursu online. Jest to możliwe. Na przestrzeni lat przygotowałem wiele kursów online. Popełniłem wiele różnych błędów na początek. I także na nie zwracam uwagę w treści swojego nowego kursu online. Wyjaśnię Ci, jak ich unikać. I co uczynić, aby twój kurs cieszył się większą popularnością.

Coś już wiesz na temat tego, jak stworzyć kurs online na Udemy czy także w innym miejscu. Skorzystaj z dodatkowych materiałów, które umieściłem na tym blogu. A krok po kroku, jak tworzyć taki kurs online dowiesz się w moim kursie „Jak tworzyć i sprzedawać własne kursy online?„. Serdecznie zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.