Jak zablokować numer telefonu i niechciane SMS-y? 3 TOP aplikacje

Jak zablokować numer telefonu i niechciane SMS-y? 3 TOP aplikacje

Jak zablokować niechciane połączenia i wiadomości SMS w telefonie? Powiedzmy, że kontaktuje się z Tobą wielu telemarketerów, różnorodnych firm czy instytucji finansowych i chcą Ci coś sprzedaż. Nie możesz się dziwić, że próbują Ci coś sprzedać, ale możesz poczynić pewne przygotowania.

dzięki temu w pełni wyzwolisz się przed niechcianymi telefonami i SMS

To sprawi, że gdy ponownie spojrzysz na swój telefon, to będzie on w pełni czysty - pozbawiony dodatkowych treści reklamowych. Większość telemarketerów nie będzie mogła się do Ciebie dodzwonić. Jeśli więc chcesz uprościć swoje życie w taki sposób, to skorzystaj z poniższych propozycji. To najlepsze aplikacje do blokowania niechcianych połączeń i SMS w telefonie.


Film z kanału #JakSieRozwijac:


Aplikacje do blokowania niechcianych połączeń i SMS:

1. Odebrać telefon? / blokowanie połączeń i SMS

aplikacje do blokowania połączeń i sms - odebrać telefon

Dzięki niej blokujesz pewne numery, które już posiadasz w swojej książce telefonicznej (zapisane w telefonie) i chcesz je zablokować. Blokujesz w ten sposób połączenia telefoniczne i sms. Możesz również skorzystać z opcji blokowania wielu połączeń telefonicznych, które zostały dodane przez społeczność tej aplikacji. Oni uznali, że te pewne telefony to SPAM i Ty możesz również zatwierdzić, aby takie telefony do Ciebie nie dzwoniły.

2. Blokada połączeń / blokowanie połączeń

aplikacje do blokowania połączeń i sms - blokada połączeń

Idealna aplikacja, dzięki której zablokujesz połączenia tylko konkretnych numerów. Kiedy ktoś dodzwoni się do Ciebie i dowiadujesz się, że to SPAM, to włączasz tą aplikację. I dodajesz do zablokowania połączenie z "historii połączeń w telefonie". Jest to prosta aplikacja, zajmuje mało miejsca, a może już świetnie spełnić swoją funkcję. Nie blokuje SMS.

3. Truecaller - ID dzwoniącego / blokowanie połączeń i SMS

jak blokować niechciane połączenia i sms w telefonie - aplikacja truecaller id dzwoniącego

Jest bardzo rozwinięta. Dzięki niej udaje się blokować nawet niezidentyfikowane numery (te zablokowane). Społeczność tej aplikacja jest duża i ona również posiada listę numerów SPAM. Możesz więc w ustawieniach zaznaczyć, aby takie numery się z Tobą nie łączyły.

Wykorzystaj więc którąś z tych aplikacji i następnie wyzwól się od SPAMU czyli niechcianych połączeń telefonicznych i SMS. To sprawi, że jeżeli ktoś do Ciebie zadzwoni, to możesz bez problemu odebrać. Powodzenia!

Jak zablokować numer telefonu i niechciane SMS-y? 3 TOP aplikacje
5 (100%) 3 vote[s]

Dodaj komentarz :)