Sprzedaż na Amazon – ebooki i książki – Moje opinie i Rady!

Sprzedaż na Amazon - ebooki i książki - Moje opinie i Rady!

Sprzedaż na Amazon w Polsce to pewne wyzwanie. Ale na pewno takie, z którym warto się zmierzyć. Nawet, jeśli nie masz dużego doświadczenia z językiem angielskim. I także wtedy, gdy nie sprzedajesz jeszcze ebooków i książek w języku polskim. Ale, jeśli jesteś już w takiej sytuacji, to tym bardziej musisz dowiedzieć się, dlaczego warto sprzedawać na Amazonie produkty elektroniczne i papierowe. I dodatkowo ukażę Ci w uproszczeniu, jak to robić!

Sprzedaż na Amazon to otwarcie się na cały świat

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Mam nadzieję, że przekonałem Cię do tego, że warto sprzedawać na Amazonie. Jeśli masz już pewne produkty elektroniczne czy papierowe(ebooki, książki, zeszyty, planery), to tym bardziej musisz spróbować. A gdy dopiero zaczynasz, to i tak poważnie się nad tym zastanów. Przychody ze sprzedaży takich produktów na Amazonie mogą stanowić ciekawy dodatek do Twojej wypłaty, a nawet stanowić główne źródło dochodu.

Ja na tą chwilę(04.2020 r.) sprzedaję na Amazonie ponad 700 różnych produktów(ebooki, książki, plannery, kalendarze, kolorowanki itp.). A niedługo będzie ich jeszcze więcej!

Polecam Ci więc mój nowy kurs „Jak sprzedawać i zarabiać na Amazon.com i Amazon Kindle sprzedając swoje produkty?„(książki, zeszyty, kalendarze, ebooki itp.). Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy online i książki o SEO, WordPress, Tworzeniu stron www, Pracy zdalnej i Biznesie online, YouTube, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *