O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Tworzenie kursów online w 2020 roku - gdzie, jak i dlaczego warto

Czy można zarabiać ciekawe pieniądze na dzieleniu się wiedzę? Na szkoleniu drugich, aby się rozwijali w konkretnym kierunku? By poprawili swoją aktualną sytuację życiową bądź finansową? Okazuje się, że TAK! Właśnie w tym celu można zdecydować się na tworzenie kursów online, a rok 2020 jest tutaj idealnym okresem, na który można sobie pozwolić. Dlaczego?

Rok 2020 jest rokiem kursów online, więc musisz i Ty spróbować!

Wystarczy tylko, że się na czymś znać. Pomyśl, jak inni poszukują informacji na ten temat. Może właśnie oni chcieliby skorzystać z kursu, który byś dla nich przygotował.

Od czego zacząć tworzenie kursów online?

Dowiadujesz się w poniższym filmie, że świetną platformą do tworzenia i sprzedaży kursów online jest Udemy. I nie musi być tak, że później na tej platformie będziesz wszystkie swoje kursy sprzedawał za grosze(np. za 34,99 zł). Tak naprawdę to Ty decydujesz, na jakie promocje się zdecydujesz i tak dalej.

Moje kursy online przez długi czas były dostępne w niskiej cenie, w tak zwanej Mega Promocji. Natomiast już od pewnego czasu wprowadziłem stałe ceny i gwarantuję innych, że będą one tylko wyższe. Ci, którzy skorzystali wcześniej, gratulację. Natomiast następni kupujący muszą ponieść większy koszt. Natomiast nie są przez to oszukani, ponieważ mogą liczyć na ciągłą aktualizację zakupionego kursu online. I na dodatkowe materiały, które będę dla nich przygotowywał!

Możesz i Ty ustalić stałe i wysokie ceny swoich kursów online, jak masz pewność, że takie kursy innych zainteresują. A nawet masz już zgromadzoną pewną społeczność, do której łatwiej będzie Ci trafić. Poznaj więc możliwości tej platformy kursów online – Udemy:

Jak stworzyć kurs online? Twój Profil instruktora na Udemy

Jeśli już nabrałeś przekonania do Udemy(możliwe, że przechodzisz już tam pewne kursy online, które pozwoliły Ci wiele osiągnąć), to możesz podjąć te pierwsze kroki związane z tworzeniem swojego 1 kursu online. Nie jest to tak skomplikowane, jak mogłoby Ci się wydawać. Zobacz poniżej:

Widzisz więc, że stworzenie swojego konta instruktora na Udemy i początki tworzenia kursów online nie są aż takie trudne. Na pewno sobie z tym poradzisz. Na swoim blogu umieściłem już wiele innych artykułów na temat Udemy i tego, jak tam działać czy jak się rozliczać z tych przychodów. Wystarczy więc, że w pole wyszukiwarki na tym blogu wpiszesz hasło „Udemy” i dzięki temu zapoznasz się z innymi wskazówkami. Już niedługo opublikuję kolejny artykuł na ten temat.

https://www.instagram.com/p/B_u2q3fhlzb/

Także i wszystkie moje kursy online na tą chwilę są dostępne na tej platformie. Możliwe, że niedługo będą pojawiać się także w innych miejscach. Będę Cię informować na bieżąco. Powodzenia życzę, jeśli i Ty zdecydujesz się na tworzenie kursów online w 2020 roku. Najlepiej na początku tego nowego roku, aby później zadbać o ich dalszą promocję i skuteczną sprzedaż!

Podobne wpisy

2 thoughts on “Tworzenie kursów online w 2020 roku – gdzie, jak i dlaczego warto?

  1. Dzieki za ten wpis. Sami wracamy do szkoleń po dłuższej przerwie. Platforma Udemy jest spoko jako dystrybutor ale jeżeli ma się dobrą markę to lepiej bezpośrednio sprzedawać kursy z większym zyskiem. Pozdrawiam.

    1. Dokładnie, zgadza się. Choć wiele również zależy od tego, jaki kontakt utrzymujemy z odbiorcami. Jeśli właściciel bloga ma super relacje z czytelnikami. I zaproponuje im swój kurs online na Udemy, to i tak z niego skorzystają. Nie będą brali pod uwagę stereotypów, że Udemy to niższa jakość czy niskie ceny. Z tego względu ja stosuje już stałe ceny na Udemy, dzięki czemu nowi kupujący nie są w stanie kupić taniej od tych, którzy zdecydowali się wcześniej. Cena w przyszłości zawsze będzie rosnąć w górę i właśnie to jest fair 🙂 Oczywiście nie neguje tutaj zakładania własnej platformy, nawet sam o tym myślę, więc gdy i to rozwiązanie przetestuje, to dam znać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *