Jak zdobyć dużo subskrybentów na YouTube? Utwórz link do subskrypcji!

Masz kanał na YouTube i chcesz dalej go rozkręcić. Tak, by pozyskać w nim jeszcze większe grono wiernych subskrybentów? Na pewno tak. W tym artykule wyjaśniam, jak stworzyć link do subskrypcji swojego kanału YouTube, a następnie, gdzie go promować.

Dużo subskrypcji na kanale YouTube już przed Tobą!

Obejrzyj poniżej film w całości, a zobaczysz, jak w prosty sposób uzyskać link do subskrypcji kanału YouTube. I jakie jeszcze triki stosować, by widzowie twoich filmów skutecznie je promowali. Zapraszam!

Film z kanału #JakSieRozwijac:

Przydatne w promocji i rozwoju kanału YouTube mogą okazać się już wcześniejsze artykuły:

Chcesz jeszcze lepiej prowadzić swój kanał YouTube i nauczyć się na nim zarabiać krok po kroku? Zapraszam do mojego kursu online "YouTube Marketing - Jak zarabiać na kanale YouTube?", w którym możesz liczyć na moje indywidualne wsparcie. Mogą Cię także zainteresować inne moje kursy i książki o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online, Amazon i Zarabianiu przez Internet. Serdecznie Zapraszam!

Szymon Owedyk: Copywriter, Pozycjoner, właściciel CopywriterExpert.pl i bloga JakSieRozwijac.pl. Twórca ciekawych artykułów, poradników, kursów i książek na temat SEO i Pozycjonowania, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesu online.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie będzie publiczny! Wymagane pola są oznaczone*

Pozostaw komentarz
Najnowsze artykuły