O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Przesyłki OLX jak to działa Bezpieczne zakupy i sprzedaż na OLX

Kupujesz bądź sprzedajesz przez serwis OLX? W takim razie zobacz, jak niedawno zostały wprowadzone przesyłki OLX. To świetne udogodnienie, które sprawia, że bezpieczeństwo zakupów i sprzedaży na OLX jest znacznie wyższe. W skrócie polega to na tym, że kupujący ma możliwość zamówienia produktu, gdzie całe zamówienie jest monitorowane przez serwis OLX. A kupujący jest zobowiązany dokonać przesyłki za pomocą Inpost bądź Poczty Polskiej. Jak to dokładnie wygląda, wyjaśniam w poniższym materiale wideo. Zapraszam do oglądania.

Film z kanału na YouTube #jaksierozwijac:

Przesyłki OLX mogą stanowić dla Ciebie cenne ugodonienie, gdy kupujesz i sprzedajesz. Pamiętaj, aby unikać oszustów w tym serwisie, których pojawia się dość sporo. Dzięki temu nigdy nie dasz się oszukać. By do tego nie doszło, wykorzystaj także poniższe materiały.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *