O pracy zdalnej, freelancingu, biznesie online i zarabianiu przez Internet

Artykuły, filmy, książki i kursy online o tematyce: praca zdalna, biznes online, freelancing, copywriting, zarabianie online, tworzenie stron WWW, WordPress, SEO, YouTube, Amazon KDP, CANVA, Genially, matematyka, muzyka itp. Zapraszam do jego subskrypcji, a wtedy Twój rozwój gwarantowany. Już blisko 500 wpisów i około 10 tysięcy uczestników moich kursów!

Jak zostać freelancerem - pracownikiem zdalnym?

Praca w domu i poza nim. Praca z każdego zakątka ziemi. Potrzebujesz tylko komputera i Internetu. Pracujesz w Polsce i na całym świecie. Możesz więc podróżować, zwiedzać, a przy okazji pracować. Czy coś takiego Ci odpowiada?! W takim razie dowiedz się, jak zostać freelancerem i czym dla Ciebie może okazać się praca zdalna.

Freelancer to pracownik zdalny, który może działać samodzielnie bądź być zatrudnionym w pewnej firmie(lub w kilku firmach) na stałe. Jak więc możesz zacząć rozwijać się jako Freelancer? Poniżej 3 cenne wskazówki.

Freelancingu czyli pracy zdalnej możesz się nauczyć.


Film z kanału #JakSieRozwijac:


Jak zostać Freelancerem? Zdobywaj wiedzę o marketingu i biznesie online

 • obserwuj blogi o takiej tematyce (5 polecanych na moim blogu, to: JOP, Devstyle, Mała Wielka Firma, Trzy Poziomy i To Się Opłaca. Dodatkowo zachęcam do dalszego obserwowania bloga JakSieRozwijac.pl 🙂
 • czytaj czasopisma branżowe
 • przechodź kursy online. Zapraszam do moich kursów online „Ogarnij Pozycjonowanie i SEO”, „Ogarnij WordPress i tworzenie stron www” oraz „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online”, „Google Adwords Ads dla początkujących”, „YouTube Marketing – Zarabianie na YouTube” czy „Jak tworzyć i sprzedawać kursy online” czy „Tworzenie strony / bloga / sklepu w kreatorze WIX w 1 godzinę”. Moje wszystkie kursy online i ebooki w najlepszej cenie tylko w moim Sklepie. Serdecznie Zapraszam!)
 • od początku załóż swój blog i dziel się na nim wiedzą, którą zdobywasz – więcej w poradniku „jak założyć bloga„.
 • wybierz odpowiedni kierunek szkoły średniej i studiów (jeśli chcesz iść na studia, np. dziennikarstwo)
 • dołącz do serwisów zrzeszających freelancerów / copywriterów itp. (nauczysz się realizować pierwsze zlecenia i pozyskiwać nowych klientów, patrz „Najlepsze serwisy dla Freelancerów„)
 • zatrudnij się w agencji reklamowej czy kreatywnej, aby bliżej poznać cały świat reklamy, nabrać doświadczenia i później wykorzystać je w swoim biznesie(patrz „Jak zostać Copywriterem?” i „Jak zostać Freelancerem?„)
 • załóż swoją profesjonalną stronę bądź unowocześnij wcześniej założonego bloga, na którym zgromadzisz swoje portfolio (w tym celu postaw na najlepszy hosting www).

Materiały:

 1. Dlaczego warto prowadzić własnego bloga? 24 powody
 2. Jak założyć bloga?
 3. Jak pisać opisy produktów?
 4. Jak pisać teksty na strony www?
 5. Jak napisać ofertę handlową?
 6. Jak zacząć jako Copywriter?
 7. Jak zostać Freelancerem?
 8. Jak dołączyć do firmy copywriterskiej i zacząć pisać Teksty SEO?

Jak zostać Freelancerem? Czytaj książki – np. 52 każdego roku

 • o Copywritingu
 • o Marketingu w XXI wieku
 • o pracy zdalnej / Freelancingu
 • o pozycjonowaniu stron www  / biznesie online / sprzedaży

Polecam moje książki / e-booki o SEO, Pozycjonowaniu, WordPress i Pracy zdalnej!!!


Jak zostać Freelancerem? Pisz przez miesiąc 10 minut dziennie!

 • nie poddawaj się, nawet gdy brakuje Ci weny
 • pisz o czymkolwiek, np. o sobie, rodzinie, hobby
 • regularnie uzupełniaj swój blog o nowe artykuły (pamiętaj, by go założyć!)
 • zdobywaj pierwszych klientów przez platformę useme.eu
 • dalej pisz na platformach copywriterskich i odpowiadaj na oferty w serwisach dla freelancerów

Materiały:

 1. Jak zmotywować się do pracy i nauki?
 2. Jak pokonać lenistwo?
 3. Organizacja miejsca pracy
 4. Jak i gdzie szukać pracy w Internecie?

Pamiętaj o tym a sukces gwarantowany…

O pracy zdalnej, freelancingu i zarabianiu online znacznie więcej dowiesz się w moim kursie „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online„. A jeśli szczególnie chcesz nauczyć się zarabiać na pisaniu tekstów, to polecam Ci kurs o Copywritingu „Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?„.

Podobne wpisy

4 thoughts on “Jak zostać Freelancerem – pracownikiem zdalnym?

 1. Teraz koronawirus i praca w fabryce są niebezpieczne. Jak zarabiać w Internecie? Jako twórca stron internetowych możesz zarabiać w bardzo prosty sposób, musisz zarejestrować się na bezpłatnej stronie internetowej, takiej jak myjob asia, i zacząć brać projekty, a wszyscy jesteś już programistą. Następnie po prostu przeprowadzamy projekt po projekcie, a Twoje kwalifikacje automatycznie wzrosną i zarobki.

  1. Zgadza się, Covid-19 namieszał, także na rynku online. Choć po swoim biznesie zauważam, że aktualnie jest znacznie większe zainteresowanie pracą zdalną i biznesem online. To mnie cieszy, ponieważ dochody się zwiększyły i zwiększa się ilość czytelników na tym blogu. Mam nadzieję, że przez to wiele osób przekona się do możliwości freelancingu czy prowadzenia własnej działalności, dzięki czemu rozwiną się i będą działać dalej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *