Najlepsze promocje bankowe by dorobić do budżetu – gdzie i jak zarobić?

Najlepsze promocje bankowe by dorobić do budżetu - gdzie i jak zarobić

Promocje bankowe to prawdopodobnie jedyna oferta banków, która nie wymaga od nas wkładu własnego i nie wiąże się z wyrzucaniem pieniędzy w błoto. W Polsce istnieje wciąż powiększająca się grupa ludzi, którzy w promocjach bankowych odnaleźli sposób na regularne zasilanie własnego konta dodatkową gotówką i trzeba przyznać, że wychodzi im to doskonale.

Początek przygody z promocjami bankowymi wymaga od nas dobrej organizacji i systematyczności.

Nie jest to jednak przeszkoda nie do przejścia, biorąc pod uwagę fakt, że właściwie każdą czynność do zrealizowania można zapisać w telefonicznym kalendarzu. Takie ułatwienie jest na wagę złota, zwłaszcza jeżeli bierzemy udział w kilku promocjach jednocześnie, które wymagają od nas wykonania szeregu nieskomplikowanych transakcji w danym miesiącu. W tym celu można wykorzystać najlepsze promocje bankowe.

Dlaczego banki organizują „Promocje bankowe„?

Promocje bankowe to w rzeczywistości akcja marketingowa banków, które przeznaczają konkretną kwotę na wypromowanie własnej firmy. Chodzi o to, żeby zachęcić, pokazać dobre strony banku i siłą rzeczy zatrzymać klienta na dłużej.

Jak wykorzystać najlepsze promocje bankowe do zarabiania?

Wprawieni uczestnicy promocji bankowych doskonale jednak wiedzą, że po upływie promocji mogą zrezygnować z usług banku, zlikwidować rachunek i polować na kolejne promocje. Zasadniczo promocje bankowe opierają się na założeniu rachunku w danym banku oraz wykonaniu serii czynności, dzięki którym na nasze konto wpłynie nagroda w postaci gotówki.

Najczęściej zadania rozparcelowane są na okres dwóch lub trzech miesięcy i właśnie dlatego warto zapisywać poszczególne czynności w formie przypomnienia, by w ferworze dnia codziennego nie zapomnieć o jakimkolwiek z punktów regulaminu.

Jak zarobić na najlepszych promocjach bankowych:

  • Najczęściej wymagane jest założenie konta oraz zamówienie karty płatniczej – okazuje się to w pełni bezpłatne i także późniejsze zamknięcie konta i karty jest bezpłatne.
  • Promocje bankowe najczęściej polegają na zasileniu nowego rachunku na określoną kwotę, np. 1000zł, co można z łatwością wykonać, robiąc przelew z naszego głównego konta. Po zaksięgowaniu transakcji możemy spokojnie pieniądze zwrócić na konto główne. Grunt, żeby bank „zarejestrował”, że taka transakcja miała miejsce.
  • Kolejnym częstym punktem jest wykonanie transakcji kartą płatniczą, z reguły na dowolną kwotę. Może to być wobec tego karton mleka za 3zł lub zapalniczka za złotówkę. W takiej sytuacji również nie jesteśmy stratni, ponieważ możemy zrobić mini zakup z naszej listy zakupowej i zapłacić nową kartą płatniczą.
  • Coraz częściej banki proszą również o zainstalowanie aplikacji mobilnej oraz przynajmniej jedno logowanie w danym miesiącu.

Wyżej wymienione warunki nie są zajęciem czasochłonnym, a zapewnią nam gwarantowaną nagrodę, która z reguły opiewa na 200zł, a nawet więcej. Promocje bankowe to świetny sposób na „zarobienie” kilku dodatkowych groszy. Świetna organizacja uczestników promocji bankowych pozwala im na zarobienie nawet kilku tysięcy złotych w skali całego roku.

Warto wobec tego samemu przetestować, czy taka forma zasilania budżetu sprawdzi się również w naszym przypadku. Jeśli tak, to wykorzystajmy najlepsze promocje bankowe, weźmy udział nawet w kilku na raz.

Poniżej kilka przykładów promocji bankowych. Możemy także przejść do wszystkich aktualnych promocji bankowych(tam już znacznie większa lista do wyboru). Powodzenia w dorobianiu do budżetu domowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.